Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

5 hours ago, Baby said:

 

Rado, ali nisam ispratila sta tacno. Oko ulaska sa vakcinom?

 

To ce biti ukinuto uskoro, ako me pamcenje drzi negde pocetkom maja. Rekla sam da je to postala formalnost na putovanjima avionom, da je bilo dovoljno da se izjasnis u nekim formularima avio kompanija i da vec dugo niko ne trazi potvrdu o vakcinaciji na aerodromima. 

 

E sad, valjda sam pogodila o cemu se radi 🤗

Jeste u vezi ulaska sa vakcinom ali pitanje je bilo ko moze zvanicno da donese odluku o ukidanju toga a meni je u secanju  (a mozda me vara secanje  :smiley33::classic_biggrin:) da si ti bila rekla tj napisala jednom prilikom kako je Biden na svojoj inauguraciji za predsednika usa doneo tu odluku nekako samostalno i da on treba i da je promeni - jel ti to nesto poznato ili nema veze sa tobom ?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ciao said:

Jeste u vezi ulaska sa vakcinom ali pitanje je bilo ko moze zvanicno da donese odluku o ukidanju toga a meni je u secanju  (a mozda me vara secanje  :smiley33::classic_biggrin:) da si ti bila rekla tj napisala jednom prilikom kako je Biden na svojoj inauguraciji za predsednika usa doneo tu odluku nekako samostalno i da on treba i da je promeni - jel ti to nesto poznato ili nema veze sa tobom ?

 

Ne znam tacno ko iz administracije uvodi takvo pravilo, da li je licno predsednik, da li glasaju, da li je HHS.. nemam pojma. Drugo, nije Bajdenova administracija uvela to pravilo, vec Trampova. 

 

Stvarno nisam ja to rekla jer su mi nepoznati detalji o kojima pricas. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Baby said:

 

Ne znam tacno ko iz administracije uvodi takvo pravilo, da li je licno predsednik, da li glasaju, da li je HHS.. nemam pojma. Drugo, nije Bajdenova administracija uvela to pravilo, vec Trampova. 

 

Stvarno nisam ja to rekla jer su mi nepoznati detalji o kojima pricas. 

Sorry, ocigledno sam nesto pomesala :classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Novak rece da zeli u MK i BL bolje rezultate nego prosle godine, pa se nadam da vec uveliko trenira na sljaci, za razliku od vecine drugih koji odmaraju nakon turnira u SAD. Sto se broja 1 tice, realno je da bude prvi do kraja Rima, to bi mogao vec overiti u MK sa 2 pobede. 

Link to comment
Share on other sites

Uh, kada bi osvojio MC, to bi bilo u ovom trenutku bas nesto veliko. Jos jedan masters na sljaci.

 

Od konkurencije je tu samo Cicipas koji je polupovredjen, Rud koji je ocekivano ove godine van forme, cak 89. na race.

 

Trebalo bi obratiti paznju samo na Sinera i Rubljova pre finala od jacih igraca.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Milutinov Tata said:

Novak rece da zeli u MK i BL bolje rezultate nego prosle godine, pa se nadam da vec uveliko trenira na sljaci, za razliku od vecine drugih koji odmaraju nakon turnira u SAD. 

image.thumb.png.6737454c27bb16169486fb6d

 

Mislim da je ovo od pre nedelju dana ili malo više.

Link to comment
Share on other sites

Novak zadnjih nekoliko godina u MKu gubio od raznih Fokina, Evansa, jedne godine od Medvedeva, pre toga od Gofina i Veselog, ne pamtim kad je zadnji put odigrao dobar mec tamo, mozda 2015-te, tako da ocekivanja su mi niska I ovaj put. Ne kazem da mu ta sljaka ili uslovi nesto ne odgovaraju, vec da svesno ili nesvesno dozira svoju formu I napore u ovo doba godine. Ako me secanje ne vara, on od tamo 2016-te pa naovamo u periodu nakon AO-a pa do Madrida osvojio samo jedan turnir i to Dubai 2020. Jeste bila losa forma jedan period, pa desio se I Kovid, I ta zabrana nakon toga, ali taj neki "load management" i plan za doziranje forme za kasniji deo sezone sigurno postoji. Videcemo kako ce biti ove godine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od titule 2015, Novak u MK ima dva poraza na startu, jednom samo 1 pobedu i 3 puta po 2 pobede. Dakle jedva je iznad 50%, tako da bi i ulazak u polufinale bio iskorak u odnosu na sve sto je odigrao u poslednje vreme. Stoji da MK generalno dolazi u nezgodno vreme (pocesto je 2 nedelje nakon Majamija), ali ovo je prvi put da nema nikakvih opravdanja za lose izdanje. Znao je jos sredinom marta da nece igrati Majami, i verovatno ne planira da igra Madrid, tako da mu je dobar rezultat u MK ovog puta potreban da bi sveziji i spremniji isao na RG.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...