Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 4/30/2022 at 5:40 PM, Marko said:

spacer.png

Ovako iz ove perspektive, uludo procerdane pare.

Kosarkaski teren na imanju - teska glupost
samo trava - sterilno


O enterijeru kuce ne moze da se sudi.

Ali I ova slika me baca jos jednom na misko koliko je dobar deo bogatasa ubijen u pojam za pravi hedonizam, istinski. A u poslednje vreme sam dosta gledao to kako bogatasi i selebritiz uredjuju svoje DOMOVE. Debilana teska, ukoliko ne postoji neka cudna ekonomska pozadina, onda bas glupost. Ukoliko imas tolike novce, a zelenilo ti se svodi samo na travu koju ce neko da ti odrzava, idi pa kupi jebeni penthouse.

Imas tolike pare, a svoj dom izgradis tako sto samo das nekom arhitekti silne novce da on nesto genericki izprojektuje, bez da investiras svoj senzibilitet u to... Zivis u jebenom generickom template-u od kuce...
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na tu temu, evo jedne fotke:

 

38778004-10156643240040850-6567904580779

 

Drugarovo dvorište, ograničen prosor, budžet, sve što može, ali opet napravljen komadić raja... bar uz mog ugla. Kod ovog kamenja  u sredini je jezerce sa koi šaranima, koje smo sami napravili.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Na tu temu, evo jedne fotke:

 

38778004-10156643240040850-6567904580779

 

Drugarovo dvorište, ograničen prosor, budžet, sve što može, ali opet napravljen komadić raja... bar uz mog ugla. Kod ovog kamenja  u sredini je jezerce sa koi šaranima, koje smo sami napravili.

 

Zaista je prelepo. 🥰 Svaka čast i na ukusu i osećaju za eksterijer.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

 

Nemoj da me spamujes sa glupostima dok koristim blagodeti the algoritma - odslusao sam JoJo, sad idu Craig David, pa Aaliyah...

 

Svaki put kad cujem neku njenu pesmu se smorim zbog svega sto joj se desavalo i pogibije. Uvek mi je bila beskrajno simpaticna. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, BattleBender said:

Ovako iz ove perspektive, uludo procerdane pare.
Kosarkaski teren na imanju - teska glupost
samo trava - sterilno
O enterijeru kuce ne moze da se sudi.
Ali I ova slika me baca jos jednom na misko koliko je dobar deo bogatasa ubijen u pojam za pravi hedonizam, istinski. A u poslednje vreme sam dosta gledao to kako bogatasi i selebritiz uredjuju svoje DOMOVE. Debilana teska, ukoliko ne postoji neka cudna ekonomska pozadina, onda bas glupost. Ukoliko imas tolike novce, a zelenilo ti se svodi samo na travu koju ce neko da ti odrzava, idi pa kupi jebeni penthouse.
Imas tolike pare, a svoj dom izgradis tako sto samo das nekom arhitekti silne novce da on nesto genericki izprojektuje, bez da investiras svoj senzibilitet u to... Zivis u jebenom generickom template-u od kuce...

 

A šta ja znam, ja sam slab na eksterijere, pogotovo one što mi u jednoj ili više stvari pašu. Volim zelenilo, volim i basket i bazen. U principu, da je moje, ovo bi mi bilo samo za suburbia home: Ne ide da može da se poredi sa penthouseom(ili bilo kakvim drugim stanom u samom gradu), a nije ni u dovoljno sačuvanoj prirodi da bude što je bazičnije i da što manje ometa prirodni pejzaž. Westchester County je upravo to, deo NY metro regije, i NYC suburb. Zato gledaš stvari u kontekstu malo... To što je neko bogataš ili celebrity ne znači da ima ukusa, ili da zna koga da angažuje zarad interior designa, landscape arhitekture ili šta već. Ovce su za šišanje, bogatuni ili sirotinja, princip mu dođe na isto kad je glupost, neukost i neznanje u pitanju. Hedonizam, i šta je istinska forma, i kako se sve manifestuje, je posebna tema. Meni lično, da se vratim na ovu vilu, bi mnogo bilo bolje i funkcionalnije da je kuća dosta manja zarad više trave/zelenila, a da je teren sa nekim krovom da bi moglo i zimi da se igra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...