Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Prvo mi nije jasno što forsiraju Ticketline.
Eventim ima u ne znam koliko gradova prodajna mesta, mnogo bi lakše bilo sve. Možda su im skuplje usluge, ne znam.
A drugo, kad zovete Ticketline obavezno stavite ispred sebe ono obaveštenje sa njihovog sajta, jer ćete morati da im čitate pola stvari. "A gde to piše?" - pa nisam izmislio, jebogati.
Takođe, loš im je pregled sektora u Areni, za razliku od Eventima.
I te rezervacije, koje crne gluposti. Lepo plati i zdravo. 24č traje razervacija, onda ispale i jebiga.

Uglavnom, ove sezone moje društvo i ja uzimamo 9 karata, prošle smo 5. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Raduljina motivacija uvijek bila upitna. Njemu kad se igra može da natrpa svakog, no češće na terenu izgleda kao neko koga boli paja da ujutru ustane iz kreveta. Sale je to uspio donekle da suzbije svojom harizmom, nisam siguran da bi to prošlo kod Andree.

Moraću da kažem

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ne sam Safete said:

Meščini da ja Radulja poslije drmanja koševa u Železniku bio kategoričan da ovde više nikada neće igrati. 

 

Ne bih mu zamerio na tome. Ipak, prošlo je dosta vremena, ko zna. 

 

Sve to pod uslovom da ne dobije zaista neku ponudu iz NBA. Kina - ko zna, mnogo veće pare sigurno, al možda ga je smorila već.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, realno *w said:

 

Ne bih mu zamerio na tome. Ipak, prošlo je dosta vremena, ko zna. 

 

Sve to pod uslovom da ne dobije zaista neku ponudu iz NBA. Kina - ko zna, mnogo veće pare sigurno, al možda ga je smorila već.

Nekako bi mi bilo logičnije da je on završio u 🇯🇵 umjesto Mačvana. 

 

Edit : sad bi se uveliko ložili da će se Mačvan vratiti da je tako :classic_smile:

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

neko napisao na netu ej raduljica i sad ljudi pricaju o njemu a nidje veze sa nama

no

kad je vec tema pokrenuta 😊

ma kakav raduljica

nikad mi se nije svidjao

svaka njemu cast na karijeri navatao se para promenio brdo klubova igrao za neke velike ekipe sve ok sve to stoji ali

meni se on uvek cinio kao neka sirovina u igrackom smislu naravno a i neko rece taj voljni momenat to isto

e sad 

ubadao je dobre ugovore sigurno da ima nesto i u repki je bio solidan...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...