Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

40 minutes ago, pepe sancez said:

Pa nece valjda Zvezda igrati ABA u Areni? 

Mislio sam da nece i Partizan, to je bas van svake pameti, eventualno da se igra derbi kao eksperiment i to sa prisustvom svih navijaca. 


 

Quote

Rekonstrukcija sportske hale Pionir je zločin koji se mora sprečiti jer je planirano ubacivanje još 3.000 sedišta bezbednosno rizično, ocenio je u intervjuu za najnoviji broj NIN-a arhitekta Dragoljub Bakić koji je sa suprugom projektovao ovu halu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Ne znam sta hoces da kazes.


oću da ti kažem da SNS-ovci vrše rekonstrukciju, stručna javnost upozorava na rekonstrukciju, da ne valja ništa pod milim Bobom i da je opasno po gledaoce, da sve rekonstrukcije koje su SNS radjene, radjene su katastrofalno pa ne bi trebalo očekivati da ni ova bude išta bolja i ne treba očekivati da se košarka u skorije vreme u Pioniru igra, pa čak i očekivati da pionir bude upotrebljiv ikako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stondisha said:


oću da ti kažem da SNS-ovci vrše rekonstrukciju, stručna javnost upozorava na rekonstrukciju, da ne valja ništa pod milim Bobom i da je opasno po gledaoce, da sve rekonstrukcije koje su SNS radjene, radjene su katastrofalno pa ne bi trebalo očekivati da ni ova bude išta bolja i ne treba očekivati da se košarka u skorije vreme u Pioniru igra, pa čak i očekivati da pionir bude upotrebljiv ikako.

Moguce je da je sve tacno sto kaze ovaj arhitekta i to sto ti kazes o kasnjenju. 

 

Ali znam da Zvezda zbog toga nece donijryi odluku da ne igra u Pioniru, a nije ni Partizanu to bio razlog. Tako da jednog dana kad se steknu uslovi da se vrati u Pionir Zvezda ce se vratiti. Da li ce to biti opasno i da li ce se desiti neki bezbjednosni incident vidjecemo. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Moguce je da je sve tacno sto kaze ovaj arhitekta i to sto ti kazes o kasnjenju. 

 

Ali znam da Zvezda zbog toga nece donijryi odluku da ne igra u Pioniru, a nije ni Partizanu to bio razlog. Tako da jednog dana kad se steknu uslovi da se vrati u Pionir Zvezda ce se vratiti. Da li ce to biti opasno i da li ce se desiti neki bezbjednosni incident vidjecemo. 



kako da igraju u pioniru kad se isti renovira...  i ko zna do kada će se renovirati.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stondisha said:



kako da igraju u pioniru kad se isti renovira...  i ko zna do kada će se renovirati.

Jebo ga ti, uvijek furas svoju agendu, nevezano kakvi zakljucci mogu iz nje da se izvuku. Trebas da budes precizniji, nije vickasto da se napise nesto sto se moze tumaciti i ovako i onako, a postaviti se kso da se napise dva plus dva.

 

Da si rekao nece se igrati ABA jer nece biti renoviran Pionir na vrijeme ne bih rijeci rekao. A iz tvog posta sam mogao zakljuciti da klubovi nece u Pionir jer rekonstrukciju smatraju nakaradnom i losom. Sto je vjerovatno najdalje od istine.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Jebo ga ti, uvijek furas svoju agendu, nevezano kakvi zakljucci mogu iz nje da se izvuku. Trebas da budes precizniji, nije vickasto da se napise nesto sto se moze tumaciti i ovako i onako, a postaviti se kso da se napise dva plus dva.

 

Da si rekao nece se igrati ABA jer nece biti renoviran Pionir na vrijeme ne bih rijeci rekao. A iz tvog posta sam mogao zakljuciti da klubovi nece u Pionir jer rekonstrukciju smatraju nakaradnom i losom. Sto je vjerovatno najdalje od istine. 



neće u pionir jer se isti renovira i do ko zna kad će se renovirati. klubovi su režimski pa i da im stigne upozorenje da će da se sruši krov i da će svi da izginu, a da im iz stranke stigne da mora da se igra igraće u tom istom pioniru.  ne znam kako si uspeo da izvučeš zaključak da su Čović i Ostoja seli lupili šakom o sto i u glas rekli: DALJE NEĆEŠ MOĆI VESIĆU DOSTA!!!!!!!!!!!!!!!

Ali za one koji su izvukli taav zaključak da dešifrujem moj upis:

Vesića koji je ista ekipa kao i ostoja renovira pionir, pošto vidimo kako sve te Vesićeve renovacije izgledaju, tako ćče izgledati i ova, nebezbedna, neodgovorna, odugovlačena i na kraju kilava. pitanje je koliko će radovi da traju, a pošto je partijski postavljen Grbović kao direktor Arene, koja se btw fyi finansira iz budžeta i verovatno mu je partijski menadžment koji ne može da nadje toliko programa da bi arena na tržištu poslovala pozitivno, daj mi da se igramo CZVa i KKP-a u areni, pa se neko neće setiti da nam prigovara kako je arena praazna i kako je grba debos za sve pare koji ne može da navata  nastup nedeljno.  A da ne bi bilo da se pljuje SNS po nekoj generalnoj pljuvačini, trebA UBACITI I KRIIKU stručne javnosti na projekat rekonstrukcije objekta u koji forumaši i ja vrlo često idemo.

Edited by Stondisha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Golijat said:

 

Znaci ovakva proseravanja zasluzuju skroz drugaciji odgovor ali posto kontam da si jako mlad lik (da ne kazem klinac) dacu ti ovaj:

Zar ti mislis da medju svim navijacima Partizana ima onih koji daju kako ti kazes 50-60e + za jedno vece? Zar ne mislis da medju tim navijacima ima nekoga ko nema previse a ima zelju da gleda voljeni klub? Zar mislis da u ovoj banana drzavi nema mnogo nezaposlenih,siromasnih itd...da ne idem dalje.

 

Karte su jednostavno skupe i svi to vide i ne,nisi ti ili bilo ko drugi veci navijac ako kupis kartu za tekmu od onog koji ne kupi.

 

Vidi majstore za ljude sa strane jedna utakmice ABA lige kosta 50e najmanje, kad odu stvari na gorivo, ulaznicu i na put...to 50e najmanje, za 1 UTAKMICU.

Ako su vam sezonske karte skupe, kupite ulaznicu za mec.

Ako sam klinac sa 22 godine onda ok, cene ulaznica su bile iste ili slicne svake godine osim prosle, sta si ocekivao da budu isto tako jeftine svake godine?

 

Kada se sve uzme u obzir cene su ok, to sto je vecina navikla i mislila e i sad ce da budu 60,70e jbg...vas problem.

Uvek postoji nacin da udjete free, ja mislim da ce to moci i sa frakcijama ove godine...tako da slobodno.

 

Edited by Stex
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Stex said:

 

Vidi majstore za ljude sa strane jedna utakmice ABA lige kosta 50e najmanje, kad odu stvari na gorivo, ulaznicu i na put...to 50e najmanje, za 1 UTAKMICU. 

Ako su vam sezonske karte skupe, kupite ulaznicu za mec. 

Ako sam klinac sa 22 godine onda ok, cene ulaznica su bile iste ili slicne svake godine osim prosle, sta si ocekivao da budu isto tako jeftine svake godine? 

 

Kada se sve uzme u obzir cene su ok, to sto je vecina navikla i mislila e i sad ce da budu 60,70e jbg...vas problem.

Uvek postoji nacin da udjete free, ja mislim da ce to moci i sa frakcijama ove godine...tako da slobodno.

 


ne to je problem KKP-a jer kad ti dodje 2-3k ljudi u Arenu  izgledaće kao prosečna utakmica KK Zadar ili Cedevita-Olimpije (na oba kluba mislim)... a posle će se češati po glavi... 

Ili ideš na mali broj (ručni rad), a da bude skupo baš  ili furaš serijsku proizvodnju koja će da bude malo skuplja od džabe...  al dobro  logika je nešto što u Srbiji ne uspeva baš najbolje.


edit:

samo još dopuna, 100-150 evra stvarno nije neka kinta realno, niti bi trebala da bude opterećenje prosečnom ljubtelju košarke... e sad što prosečan ljubitelj košarke živi u zemlji Srbiji gde je 100-150 eura ozbiljna kinta... to su druge teme za raspravljanje.

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Pa ne verujem baš da će doći 2-3k, nama je i prošle godine u ABA ligi prosek bio preko 5k ljudi, a verujem da će se ljudi i lakše odlučiti da dođu u Arenu, nego u Pionir. 

Evo ja na primer, palo mi na pamet nije da idem sa klincima u Pionir, a ovde planiram da ih vodim s vremena na vreme.

 

Ako bi se na iole normalnijih tekmama skupilo 6-7 tisuća, to bi bilo sasvim korektno.

 

 

 

edit: ovo drugo se slažemo naravno.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...