Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 minute ago, Stondisha said:

 

Kad bi se prijavio ovde, verujem da bi to bilo, sportskim žargonom, na obostrano zadovoljstvo, imao bi verovatno on nama da proda neke fore sa basketa, al ipak nismo ni mi džabe petostruki prvaci sveta u istom, jel te.

Kada bi se prijavio ovde - samobanovao bi se na godinu minimum. :s_w:

Link to comment
Share on other sites

ajde sto se gudriraju preko leta, njihov problem ako nije vec heroin ili onaj met ali ne kapiram zasto moraju da se voze u kolima sa arsenalom narkotika i jos da puse gandzu kao tinejdžeri u kolima? daj nekom crnom bratu soma dolara da ti preveze taj staf gde ste već krenuli i ćao

 

neverovatno mi je da su likovi toliko tupavi. misle da su u spotu snup dogi doga

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

ajde sto se gudriraju preko leta, njihov problem ako nije vec heroin ili onaj met ali ne kapiram zasto moraju da se voze u kolima sa arsenalom narkotika i jos da puse gandzu kao tinejdžeri u kolima? daj nekom crnom bratu soma dolara da ti preveze taj staf gde ste već krenuli i ćao

 

neverovatno mi je da su likovi toliko tupavi. misle da su u spotu snup dogi doga



Pričali mi ljudi  da je jedan profesionalac (prodavač tableta) 3 puta pao na istim vratima za 4 dana exita... u nedelju ga nisu dirali ili nije išao... zaboravio sam sad već kako bi...

Ljudi su u globalu low IQ i to ti je to... ovaj brax je samo poznat nama jer je skilled basketaš potpisao za jedan od dva najveća kluba u drržavi... a pitaj Boba šta su njemu tolerisali po Italijama, jer Sasari je ono tipa Kraljevo/Kruševac... taj nivo veličine, a on celebrity, pa došao kući i zaboravio se...  nešto kao kad naši gastosi dodju iz tudjine na 10-15 dana pa krenu da prave haos po gradu: volim popit volim zagalamit imal koga ko će mi zabranit...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Sprdamo se mi, ali ovo je vrlo ozbiljna situacija za nas. Tomas mi deluje kao najkonkretnije pojačanje i tu bi mogli baš da upadnemo u problem.


Ja baš juče razmišljam da ako se Tomas izvuče od optužbi u USA, a KKP mu uruči zahvalnicu da ću baš da popizdim na malogradjanštinu jednog MarLi-ja. msm našli mu od Hašiša Ulja ( iz kola je tukla Natali Imbrulja ) paket džidže i par ex-ova... brate na odmoru je frajer pospešuje domaću ekonomiju... ako ga je murija pustila, sad će marLi da mi glumi neku  čestitost... a na tribinama i terenu se odaje počast nadasve navijaču Saletu, šest godina sam pravosnažno osudjen za dilovanje dopa, Mutavom.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ali bukvalno, izgleda da su ispeglali situaciju tako što je Thomas rekao da nisu njegova kola i da nije znao šta se u njima nalazi.

Isto kao Keith Richards sa jaknom.'Mi smo muzičari često mjenjamo garderobu za nastupe, ne'am pojma odakle to kod mene' 

 

Je li on iz Teksasa, moguće da ga je to zajebalo... Mislio da je u Kaliforniji ili Koloradu :classic_smile:

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, realno *w said:

Sprdamo se mi, ali ovo je vrlo ozbiljna situacija za nas. Tomas mi deluje kao najkonkretnije pojačanje i tu bi mogli baš da upadnemo u problem.

 

Pa imate Jankelu i Novicu. Plus Gagic ako ostane moze 5-10 min da pokrpi na 4.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...