Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

49 minutes ago, oubrevo. said:

ugasio sam tekmu kada je moor ubacio neku tricu sa 12 metara blizu auta, verovatno uz faul. 

 

21 minutes ago, Wingwalker said:

Nije uz faul ali bazer biter sa jedne noge iz poluokreta...da popizdiš.

 

Pratite nas i dalje, ali nemojte se baš toliko stresirati. 😛

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

 

Pratite nas i dalje, ali nemojte se baš toliko stresirati. 😛

 

ma ne stresiram se, uzivao sam, nego dosla cjera iz skole i pita jel moze sundjerbob. moore ubacio onu tricu, reko, teraj cjero 

 

samo sam hteo da dodam na kaosov post da nije hamburger los 

 

a stresira me samo @realno *w& generalni mckyla is not impressed pristup upisima ( :

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ako sam dobro ispratio, vaš raspored do sada u sezoni je bio:

@Zadar

@Split

Studentski centar

@Cibona

@Hamburgeršportferajn

 

Pa ovakav raspored bolje ne bi sastavio Vujošević lično za početak sezone, sve utakmice sa bednim protivnicima, osim eventualno Cibone koja je ultra mlada ekipa (recimo kod ovog Hamburga ni za jednog jedinog igrača nisam čuo iako pratim košarku prilično detaljno). Tek negde od derbija (14.11.) za vas kreće nešto teži raspored koji će dati pravu sliku o stanju ekipe. Ovo sve do sada bi bilo sramota da ste ijednu izgubili. 

Pa  nije da gledas dublje.Pratim Kalesa od Vehte, od prve tekme u prvoj ligi i kad sam video tim, secam se prvi mec sa Bayernom i njegovim drim timom i mrtva Vehta sa Kalesom i egal do kraja a igrali lepo.

 

On je doveo ovog Seta iz druge lige u Vehtu, posle je imao fnu karijeru i zavrsio opet kod njega.DiLeo je vrzmao prva druga liga,ali on je njegov neki Branko Lazic, mada nije slicno, ali najbolje sto mogu da se izrazim. Kalesu je otisao redom Bray u EL, Holins u EL,pa cak je i Vatsuriu uvalio Zalgrisu,  i Ismaela Vanrajta je iskopao isto... manje vise to je radio sa timom koji je bioprojektovan da ispadne a usli su mislim cak do 1/2 i tad su imali povreda dosta..Van Sloten, Hernehof..prvi top nada, drugi je dosao do Ulma sad mladi i talntovani, Robina e istopovukao iz druge lige i vodao Vehta- Hamburg.

 

Nisam cuo za ovo krilo jer ne pratim NBA i G ligu..Kotcara iz NCAA, ovog malog pleja je samo nastavio i on dolazi iz druge Nemacke lige.

 

Brauna Dzejlena koji je igrao po svakojakim vukojebinama a zaovog drugog isto..ima te igrace ispod radara neverovatnoi izvuce u svrhu tima maksimum, nesto slicno Raonjicu samo ne vodi top tm sa najvecim budzetom

 

Jeste tim skroz cudan pa i za samog Kalesa,ali je poznat po tome..cak je sad doveo i nekog Amera iz trece Nemacke lige ali nije igrao danas, pa me zanima sta ce sa njim uraditi jer mu je Durham otisao u Bolonju... a ovaj treba da igra na mestu pleja.

 

Covek je jebeni genije,a mlad.Ide stepenciu po stepenicu i ne preskace. Ocigledno da Hamburg ima odredjene ambicije koje bi trebale da kulminiraju sledece sezone.

 

Pomocni trener Spanske trece lige, isto tako je bio kondicioni u Nemackoj, i redom krenuo kao asistent nekih par godina i onda smenio Daga Spredlija u Vehti, koliko se secam,ali druga liga koji je ruku na dusu i ostavio neki temelj.

 

Kad bi neko zamenio Radonju, digao bih ruku za ovog veoma talentovanog mladog trenera..pa jbni pik Braya niko nije mogao da brani itd...izuzetan talenat :))

17 minutes ago, Kooineeperk said:

 

To je to, 4.1 sec prilikom suta, dobro sam upamtio 🙂

Kradu i u Hamburgu...sta ce tek biti u PO nama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, slagi said:

Koliko sam gotivio Markusa i bilo mi je zao sto ga je Zeljko katovao ali ovo sto isporucuje Mur je sasvim zadovoljavajuce. 


Ako ćemo to neko poređenje, i ko je došao umesto koga, ja bih Markusa zadržao pre nego doveo Avrama. Trenutno.
Gledao sam bukvalno jednu reprezentativnu tekmu i uopšte mi se nije dopao. A ni sad u ovih par tekmi. Previše srlja.
Mali je uzorak, znam. Sad je naš, šta da mu radim, nadam se da će se popraviti.

Mur u stvari jako racionalno igra u odnosu na ono što smo, pretpostavljam svi, očekivali.
I nije više totalno bezopasan kao što je bio u prijateljskim.

Nego, Željko reče da je zadovoljan tekmom, ne znam da li ste ispratili. 😄

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ja sam isto prezadovoljan utakmicom, prve tri četvrtine sam gledao u nevjerici a za posljednju se pravim mrtav. To i vama preporučujem. 🙂

 

Ma ne mogu da se pravim mrtav.

 

Slošilo mi se na kraju utakmice, džaba i pobeda i prve tri četvrtine.

Procente iz prve tri ćemo teško da ponovimo, a četvrtu ćemo ponavljati često, rekao bih.

Jednostavno još ova ekipa nije kliknula u mojoj glavi kao što recimo jeste Trinkijeva do jebenog prekida zbog covida.

 

Olešio sam se sinoć ali ne pomaže...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uvrnuto said:


Ako ćemo to neko poređenje, i ko je došao umesto koga, ja bih Markusa zadržao pre nego doveo Avrama. Trenutno.
Gledao sam bukvalno jednu reprezentativnu tekmu i uopšte mi se nije dopao. A ni sad u ovih par tekmi. Previše srlja.
Mali je uzorak, znam. Sad je naš, šta da mu radim, nadam se da će se popraviti.

 

Kod mene sve više zauzima poziciju Rašića ... ali ajde daćemo mu vremna

 

29 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ja sam isto prezadovoljan utakmicom, prve tri četvrtine sam gledao u nevjerici a za posljednju se pravim mrtav. To i vama preporučujem. 🙂

Meni banuše nekakvi gosti na pola treće četvrtine, ja pojma nemam što se ovi ljudi žale :classic_tongue:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, odupri se ludilu said:

Ne bi me iznenadilo da je Željko Perezu  i kompaniji dojavio da malo progutaju pistaljku u zadnjoj četvrtini...da vedzbamo malo.

Biće ovdje muke u dotezanju odbrane dzebane za napad uglavnom imamo. Kopriva bolji nego predhodnu i neka nastaviti samo tako. I bolje je što se ovako završilo, početak je sezone ne bi valjalo poletjeti.

Da Zeljko koristi Pereza u svoje i KKP svrhe.Pa ovo ne bi moglo malo dijete povjerovati.Mnogo sebi dajete za pravo.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...