Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Quote

Bjelica, koji već ima 35 godina, karijeru bi želeo da završi u Evropi, a jedna od realnih opcija je saradnja sa Željkom Obradovićem, koja je odlično funkcionisala u Fenerbahčeu.

Kaze Kurir Bjelica u maju napunio 33, uzeo 34. - znaci 35 godina 😆

 

Hoce li neko da napise da je Nemanjina velika zelja da zavrsi karijeru u klubu u kom je ponikao?

Da zeli da radi sa najboljim trenerom?

Da zivi u BG?

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

Za reprezentaciju mislim da je bolji jači Partizan nego Zvezda, jer ne znam da li postoji veće groblje košarkaških talenata. 

 

Delimicno tacno. Vujosevic jeste stvarao igrace, ali to se ne moze reci za celu organizaciju Partizana. Osim toga, i vremena su se promenila. Danas ti menadzer odvede talenta cim nesto vise pokaze, ne mozes ga zadrzati. A i ti talenti, opet je pitanje koliko su zaista pokazali, ako oni ne mogu da se izbore za neke minute sami, da li su to stvarno talenti ili mi samo imamo lepe zelja da jesu. 

Zvezda je skrenula sa nekog normalnog puta za klub koji poslujue u siromasnoj zemlji. Ali evo sanse Partizanu da ispravi stvar. Sto dovode Pantera, sto nude milione Hanteru, Bjelici, Riversu? Ako se dogodi ono sto deluje da ce se dogoditi, i Partizan dobije do sada nevidjen novac u kosarkaskim krugovima, cujemo se ti i ja za jedno 3 sezone da mi kazes ko je najvece groblje talenata.

 

Mi smo kao zemlja zastranili potpuno. Ugasili smo ili gasimo kosarkaske centre koji su upravo ti koji treba da daju talente Zvezdi i Partizanu. Hijerarhija vise ne postoji. Jedan Borac, Metalac, Ergonom, Zdravlje... to je ono sto nama treba. To su stepenice koje klinci preskacu jer im razni Raskovici i Raznatovici pune glavu pricom o milionima dolara. I onda se desi Radanov, desi se Simanic... desi se i Aranitovic za kog je bila prica da ce Partizan da ga lansira u zvezde. Gde je on sad?

 

Polako sa tim grobljem talenata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Delimicno tacno. Vujosevic jeste stvarao igrace, ali to se ne moze reci za celu organizaciju Partizana. Osim toga, i vremena su se promenila. Danas ti menadzer odvede talenta cim nesto vise pokaze, ne mozes ga zadrzati. A i ti talenti, opet je pitanje koliko su zaista pokazali, ako oni ne mogu da se izbore za neke minute sami, da li su to stvarno talenti ili mi samo imamo lepe zelja da jesu. 

Zvezda je skrenula sa nekog normalnog puta za klub koji poslujue u siromasnoj zemlji. Ali evo sanse Partizanu da ispravi stvar. Sto dovode Pantera, sto nude milione Hanteru, Bjelici, Riversu? Ako se dogodi ono sto deluje da ce se dogoditi, i Partizan dobije do sada nevidjen novac u kosarkaskim krugovima, cujemo se ti i ja za jedno 3 sezone da mi kazes ko je najvece groblje talenata.

 

Mi smo kao zemlja zastranili potpuno. Ugasili smo ili gasimo kosarkaske centre koji su upravo ti koji treba da daju talente Zvezdi i Partizanu. Hijerarhija vise ne postoji. Jedan Borac, Metalac, Ergonom, Zdravlje... to je ono sto nama treba. To su stepenice koje klinci preskacu jer im razni Raskovici i Raznatovici pune glavu pricom o milionima dolara. I onda se desi Radanov, desi se Simanic... desi se i Aranitovic za kog je bila prica da ce Partizan da ga lansira u zvezde. Gde je on sad?

 

Polako sa tim grobljem talenata.

Manje više se slažem, mada ipak mislim da će biti data šansa talentovanim mladim igračima da sazru, ako ne u Evroligi onda bar u ABA ligi. Ipak je to Željko. Videćemo uostalom.

 

I da, ne verujem da su Bjelica i Punter došli da igraju Evrokup.

A da je ovo smor @Hugo Punch... jeste. I ja sam se naivno nadao kao @Eddard da će biti drugačije. Mislim, očekivao sam veći budžet, ali ovo baš i ne.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Beli je super ali brate, moze li neko ko nije igrao u Zvezdi? Malo je to mucno (iako znam da bi iskljucivi povod bio saradnja na relaciji ZOC - Beli), a ne merenje patke.

 

Radije bih da se on vrati u Zvezdu, iskreno. A mi da se pojacavamo sa drugih strana.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Cooper said:

Kaze Kurir Bjelica u maju napunio 33, uzeo 34. - znaci 35 godina 😆

 

Hoce li neko da napise da je Nemanjina velika zelja da zavrsi karijeru u klubu u kom je ponikao?

Da zeli da radi sa najboljim trenerom?

Da zivi u BG?

 

 

Klubu koji ga je proglasio netalentovanim i oterao u Austriju da pece hleb i igra amatersku kosarku.

 

Prestani da siris dezinformacije, kad je vise nego ocigledno da su ovo djavolska posla.

 

Od Zeljka Obradovica je ostalo samo ime, odavno nije trener kakav je bio, inace se ne bi ni radilo ovo sto se radi.

 

Panter, i svi koji budu dosli ,sigurno nisu tu zbog Zeljka i nekakvih moralnih nacela, dosli su za pare.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cooper said:

Jeste, Zoc vodi racuna ko je gde igrao.

To prvo gleda.

 

Inace, Beli je kod nas ponikao.

 

Pa ne vodi, to i kazem. Znam da je ponikao, ali on je njihov. Isto kao sto je Sale nas. I nikada se nece boriti u nasem dresu koliko bi u njihovom

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

Jeste, Zoc vodi racuna ko je gde igrao.

To prvo gleda.

 

Inace, Beli je kod nas ponikao.

Jest, al kod vas je njegovo godiste raspusteno, on nije procenjen kao talenat vredan truda, lom noge i nacin na koji otisao u fucking Austriju... Reci ovo je ranga onog 'cuvenog' da je Sale Djordjevic dete Zvezde, idi bre...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Beli je super ali brate, moze li neko ko nije igrao u Zvezdi? Malo je to mucno (iako znam da bi iskljucivi povod bio saradnja na relaciji ZOC - Beli), a ne merenje patke.

 

Radije bih da se on vrati u Zvezdu, iskreno. A mi da se pojacavamo sa drugih strana.

Nije Bjelica jedini nas igrac koji ima vasu ponudu...pisao sam vec o tome. Prisjeti se koga je sve od nasih trenirao Zoc.

Link to comment
Share on other sites

Uh, kako je samo lepo biti navijač Partizana poslednjih 10ak dana. 
 

Kakav posao rade Zoran i Željko, kakav je magnet zvani “Žoc” — nešto unikatno u evropskoj košarci. 

 

Jedva čekam sezonu da počne... Očekujem tim sastavljen od dokazanih i “od malih nogu” partizanovaca koji žele tamo gde je košarka postala prava košarka da naprave nešto za istoriju.
 

Napred Partizan!

  • Thanks 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...