Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nicime Alimpijevic nije zasluzio odnos koji navijaci kkcz imaju prema njemu.

 

Da li je dorastao da u tom trenutku vodi tim u EL, verovatno nije. Ali: dosao je u tim koji je razvaljen od prethodne sezone, koja je zavrsena sa gorkim i pregorkim ukusom zbog cuvene top9, sa ludim Perom Anticem kao vodjom. Gtr govnarija je izmisljala razne tuce i nazovi ljubavne afere, ona splacina tegeltija je svaki dan ponavljao kako je F4 u Beogradu organizovan kako bi Zvezda igrala na njemu. I pored toga smo u EL bili jedanaesti, a u polufinalu ABA od Buducnosti ispali u najgrdjem podgorickom sudjenju, barem otkako ja pamtim.

 

Svaka cast Alimpije. Tresnuti Zoca pred 20 k ljudi nije mala stvar.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

super nelimpije sto si tresnuo zeljka…ali ti ja svezu krv ne zaboravljam

Ajoj da.Kod njega je dosao.Samo tada je sve bilo gotovo pa je mozda Alimpiju bilo i svejedno....

No opet to nije opravdanje sto je dozvolio svezu krv da stigne....

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, pantelia said:

Nicime Alimpijevic nije zasluzio odnos koji navijaci kkcz imaju prema njemu.

 

Da li je dorastao da u tom trenutku vodi tim u EL, verovatno nije. Ali: dosao je u tim koji je razvaljen od prethodne sezone, koja je zavrsena sa gorkim i pregorkim ukusom zbog cuvene top9, sa ludim Perom Anticem kao vodjom. Gtr govnarija je izmisljala razne tuce i nazovi ljubavne afere, ona splacina tegeltija je svaki dan ponavljao kako je F4 u Beogradu organizovan kako bi Zvezda igrala na njemu. I pored toga smo u EL bili jedanaesti, a u polufinalu ABA od Buducnosti ispali u najgrdjem podgorickom sudjenju, barem otkako ja pamtim.

 

Svaka cast Alimpije. Tresnuti Zoca pred 20 k ljudi nije mala stvar.

 

Još manje je zaslužio ovaj pokušaj revizionizma i romansiranje ne tako daleke prošlosti... Al' to je trademark na ovom forumu, iz krajnosti u krajnost.

 

P.S. U EL nismo bili jedanaesti, nego četrnaesti... Od ukupno 16 timova. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Partizan se sam tresnuo večeras, iako je Alimpijević solidno postavio igru. Prvo i osnovno što je trebalo da se desi je da Bursa prilično lagano dobije utakmicu u regularnom delu. Ali nije se desilo jer je Partizan upao u neki kratkotrajni trans. I onda, kada su dobili novi život oni su nastavili da žive na tom talasu da će da ih kenja 3+1 šutevi do kraja utakmice, što se, naravno nije desilo. I onda nisu umeli da privedu utakmicu kraju baš kao ni Zvezda one godine u kupu pod Šakotom. Bukvalno se isto desilo. Isti debilan faul u napadu, tada Pantera, danas Madara.

 

Alimpijeviću svaka čast, ali on nije trebalo ni da bude još uvek u Zvezdi. No to nije skroz njegov fejl, neko ga je i doveo tu.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Guru said:

 

Još manje je zaslužio ovaj pokušaj revizionizma i romansiranje ne tako daleke prošlosti... Al' to je trademark na ovom forumu, iz krajnosti u krajnost.

 

P.S. U EL nismo bili jedanaesti, nego četrnaesti... Od ukupno 16 timova. 

 

Nema nikakvog revizionizma, ovo je moje misljenje oduvek bilo. Da je dobar i talentovan trener, prebrzo potrosen. Ne vidim da su se bolje snasli Tomic (u EL) i Sakota, pa se ljudima ne dize kosa na glavi od pomena njihovih imena.

 

Meni je u glavi da smo bili 11-i, vrlo moguce da gresim.

 

I da, i ja mu najvise zameram "svezu krv", mada je otisao brzo nakon toga. Opet, Tomic se istakao izjavom o Synergy-ju i Filipu, Sakota ga je drzao u ekipi...

Link to comment
Share on other sites

Alimpijević se pridružio horu dečaka koji pevaju pesmice o deci u KKP, unižavajući taj tim kao da im treba staratelj i tutor.

 

Pa otkad je Avramović dete, čovek ima pet sezona u Italiji i Španiji?! Ili Mur?! Pa jel i Mur dete? A Ledej i Panter? I Zagorac je dete... I Dangubić, jel da? I Kuruc je dete, a to što ima 55 utakmica kao starter u NBA, to nikom ništa. A Smailagić ima samo tridesetak utakmica za GSW, pa se to valjda ne računa jer je i on jedno veliko dete.

 

Naravno, i Lesor je dete, samo je valjda akcelerant...

 

Pa ne, stvarno, najbolje da zbog Madara, Tristana i Koprivice svi budu zbirno okarakterisani kao deca. I kad taj Avramović ili Zagorac vide i čuju da ih protivnički treneri nazivaju decom koja tek treba da košarkaški odrastu, a oni odigrali sijaset seniorskih sezona, verovatno im je baš ono super.

 

Ili još gore kad im kažu da još nisu dorasli...

 

Pa tačno da se roknu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Radonja said:

Do poraza od  nekog KLS kluba...

 

Tamisa ako se dobro secam.

 

Alimpijevic tada nije drzao svlacionicu. Trener nije dovoljno samo da zna struku trenersku i da ima plejbuk, trener mora da ima autoritet nad svim igracima. Ako nema, mrka kapa. On nije imao autoritet, kurcio se nad Dobricem i Davidovcem, a glavni problem je bio Pero Antic sa svojom kurcoboljskom rekreativnom zadnjom sezonom.

 

Upravo ono zbog cega nisam hteo Teodosica kod nas, desilo se sa Anticem. Dosao je da nas jebe za male pare.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

Preminuo Zoran Sretenović.

Jeste da nije dugo nosio dres našeg kluba i ali svejedno RIP i hvala mu i što je to kratko vreme nosio dres našeg kluba.

Auh nije valjda! E baš bedak, težak bedak. Počivaj u miru majstore!

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Martin Mystere said:

Preminuo Zoran Sretenović.

Jeste da nije dugo nosio dres našeg kluba i ali svejedno RIP i hvala mu i što je to kratko vreme nosio dres našeg kluba.

nikad neću zaboraviti taj trenutak ❤️. Zvezda gostuje u Karlovcu, mesec dana ili tako nešto posle ispadanja od Šibenke u PF. nas nekolicina  dece, uglavnom navijača Zvezde  na dopuštenje Ranka Žeravice sjedamo u klupski autobus i vozimo se dio puta sa njima jer je njima to bilo ionako usput. ja sjedam upravo pored Zorana i razgovarali smo upravo o tom meču sa Šibenkom zbog kojeg sam bežao iz škole da mogu gledati, mislim da sam bio 6. razred, 82.  a pričao sam tada i sa svojim tadašnjim najvećim  idolom, Slobodanom Nikolićem .. i još mi je tom prilikom on dao klupsku zastavicu. koja je to sreća bila za mene tada. RIP Zorane

Edited by bodo
  • Like 16
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

nikad neću zaboraviti taj trenutak ❤️. Zvezda gostuje u Karlovcu, mesec dana ili tako nešto posle ispadanja od Šibenke u PF. nas nekolicina  dece, uglavnom navijača Zvezde  na dopuštenje Ranka Žeravice sjedamo u klupski autobus i vozimo se dio puta sa njima jer je njima to bilo ionako usput. ja sjedam upravo pored Zorana i razgovarali smo upravo o tom meču sa Šibenkom zbog kojeg sam bežao iz škole da mogu gledati, mislim da sam bio 6. razred, 82.  a pričao sam tada i sa svojim tadašnjim najvećim  idolom, Slobodanom Nikolićem .. i još mi je tom prilikom on dao klupsku zastavicu. koja je to sreća bila za mene tada. RIP Zorane

1983. zoran nije bio u sastavu ekipe u  sezoni 82/83 kada smo ispali od sibenke . verovatno se prikljucio ekipi u postsezoni. na zalost zoran nije docekao svojih 5 minuta u zvezdi. i povratak 1995. kod moke je prosao traljavo.

mlad covek. jebi ga.😪

 

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

1983. zoran nije bio u sastavu ekipe u  sezoni 82/83 kada smo ispali od sibenke . verovatno se prikljucio ekipi u postsezoni. na zalost zoran nije docekao svojih 5 minuta u zvezdi. i povratak 1995. kod moke je prosao traljavo.

mlad covek. jebi ga.😪

 

Da upravo sam o tome razmišljao. On je bio sigurno a meni je ostala u sjećanju ta utakmica u Šibeniku.nikako je nisam mogao prežaliti uz onaj poraz od Cibone košem Nakića u zadnjoj sekundi . Davno je to bilo, omasio sam godinu sigurno ali ne i to dečacko radovanje . Iako sam bio najmanje desetak godina mlađi od svih njih oni su sa mnom pričali kao sa ozbiljnom osobom , nimalo prepotentni ,vrlo pristupačni.i njima je to sve skupa bilo simpatično. Pa kad nas je sam Ranko Žeravica pustio i rekao soferu da nas povezu dio puta.. Zaista jedno predivno iskustvo. Koliko sam ja voleo taj tim Zvezde tada. Najviše Nikolića i Jankovica

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Da upravo sam o tome razmišljao. On je bio sigurno a meni je ostala u sjećanju ta utakmica u Šibeniku.nikako je nisam mogao prežaliti uz onaj poraz od Cibone košem Nakića u zadnjoj sekundi . Davno je to bilo, omasio sam godinu sigurno ali ne i to dečacko radovanje . Iako sam bio najmanje desetak godina mlađi od svih njih oni su sa mnom pričali kao sa ozbiljnom osobom , nimalo prepotentni ,vrlo pristupačni.i njima je to sve skupa bilo simpatično. Pa kad nas je sam Ranko Žeravica pustio i rekao soferu da nas povezu dio puta.. Zaista jedno predivno iskustvo. Koliko sam ja voleo taj tim Zvezde tada. Najviše Nikolića i Jankovica

koliko sam voleo taj tim zvezde i koliko patnje sam preziveo.

ta sezona82/83. igramo sa bosnom u pioniru i ako pobedimo otvara nam se prvo mesto pred plejof. vodimo na poluvremenu i onda gubimo lagano. zavrsavamo sezonu kao 4.

cetvrtfinale protiv cibone. oprostaj krese cosica. dobijamo u pioniru trideset razlike. tata me vodio na tu utakmicu . kakvo ludilo, radost, egzibicija.

prolazimo u polufinale i idemo na sibenku sa drzenom. tada je bilo nemoguce dobiti sibenku u sibeniku. ispadamo.

sledeca sezona i kos mihovila nakica u majstorici finala protiv cibone. sut steve karadzica sa centra ostaje na prvom obrucu... poraz od orteza u finalu kupa koraca..... nastavice se.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

koliko sam voleo taj tim zvezde i koliko patnje sam preziveo.

ta sezona82/83. igramo sa bosnom u pioniru i ako pobedimo otvara nam se prvo mesto pred plejof. vodimo na poluvremenu i onda gubimo lagano. zavrsavamo sezonu kao 4.

cetvrtfinale protiv cibone. oprostaj krese cosica. dobijamo u pioniru trideset razlike. tata me vodio na tu utakmicu . kakvo ludilo, radost, egzibicija.

prolazimo u polufinale i idemo na sibenku sa drzenom. tada je bilo nemoguce dobiti sibenku u sibeniku. ispadamo.

sledeca sezona i kos mihovila nakica u majstorici finala protiv cibone. sut steve karadzica sa centra ostaje na prvom obrucu... poraz od orteza u finalu kupa koraca..... nastavice se.

Ja sam doslovce plakao nakon Cibone i Ortheza. Tata me smirivao  i mama mi dala nešto tipa praxiten ili šta je već bilo tada.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...