Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

9 minutes ago, Miki28 said:

Mi bar platimo, dali Boga oca za AD-a. Ovdje pisali kako su nas opljackali Pelikani a ova zelena stvorenja bi za masakriranog Haywarda da dobiju Warrena ili Oladipa uz Turnera? McDermot im dosta i da se sutaju u dupe zeleni

Ali AD vredi svaki dinar, to zna svako dete. Šta sve sad tražite, isto ste alavi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Cekaj, Stix navija za Lakerse!? Moze odma da produzi u picku lepu materinu, sto se mene tice, a i debil Jones zajedno sa njim.

 

  Ko je sad Stix ? @SteveFrancis#3

 

   @Miki28  Pa mi zaboravismo da imamo i Carusa za male pare, dobar posao front offica je to. + mlada nada Talen Horton-Tucker

 

     Voleo bih da se dokopamo Bogija, ali nije to realno. I Gallinari i Ibaka mi se svidjaju, al verovatno ce Gallo u ATL a Serzh u BKN. Sad treba dobro razmisliti sta sa KCP, Dwightellom, Bredlijem...

 

   E ovo za Metjuza mi se svidja. Jeftiniji Deni Boj + Vini ga voli

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Miki28 said:

 

Sto je neko halapljiv al dobro, Boston je pa je i ocekivano to od njih. Nek zakukaju

 

budale su ako ne prihvate turnera i mcdermotta. o tome se pricalo jos pre mesec dana.

 

32 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Sad mi rekose da Ibaka ide u Klinbru

 

da, juce sam vec napisao :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ohhh man.....
KULTURA, dosta vise samo Haslem da sisa sisu, evo i ovaj sto je jedva usao u rotaciju kada je pola ekipe palo. 
Znaci ceka se 2022.

 

Teoretski, ostavlja vam opciju da mozete da Mejersa trejdujete i tokom sezone (uz pretpostavljam neki pik) za nekog relevantnijeg igraca.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Horium said:

 

Teoretski, ostavlja vam opciju da mozete da Mejersa trejdujete i tokom sezone (uz pretpostavljam neki pik) za nekog relevantnijeg igraca.

To je uvek opcija posto mu istice ugovor.
Ali definitivno su mogli nekog boljeg da izvuku, Ibaka mozda Bugi. Leonard jeste ono dobar momak, glasno se dere kada je na klupi, najvise mase peskirom i sve to ali mnogo je 9m.
Bajs isto ce biti u tom rangu 9m mozda koji m iznad.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...