Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 minutes ago, Drakaris said:

Daj ga mesto Kuzme. Ako veceras negde ne  uvale, bicu razocaran.

Koga? Bogija? Ma bas tesko izvodivo, nemaju Lejkersi sta da daju u s&t.

 

edit: jedino da KCP posalju jer negdje procitah da hoce 14-16 miliona $ a za te pare bye bye, daj mi Bogija iako ce odbrana patit.

 

Bradley hoce ugovor na 2 godine od Lejkersa, to ce dobiti

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Pa nije mu bas Seth najsrecnije poredjenje, ali je definitivno igrac koji ume da igra i off-ball. Dosta dobar suter, ima veliki domet. U sustini mu je najveci adut ono izmedju usiju. Da nije toga ne bi mogao da prevazilazi ocigledne fizicke limite. Ocekivao sam ga sredinom prve runde, mislim da ima solidan potencijal da doprinese odmah, ali ce za pocetak verovatno tu biti predominantno spotup dok fizcki ne doraste brutalnosti NBA igre za lead ball-handlera (nema tako dobar dribling kao Trae). Rekao bih i da je bolji plejmejker nego sto se cini, tj. da ima veci potencijal tu nego sto mu se priznaje. 

 

Isti utisak sam stekao, bas mi izgleda da moze da donosi dobre odluke sa loptom i da tu moze poprilicno da napreduje, i takodje da je dribling problematican za to sto zeli/ima potencijal da igra. Suska se da ce Mavsi trejdovati Wrighta i da nece potpisati Burkea, vrlo moguce da ce imati mesto cetvrtog beka u rotaciji i minute od pocetka uprkos tome sto Carlisle nije poznat po poverenju u rukije koji ne mogu da doprinose odmah.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Koga? Bogija? Ma bas tesko izvodivo, nemaju Lejkersi sta da daju u s&t

Videcemo, mozda nesto smisle. Imaju i Mekgija pod ugovorom, njih dvojica zajedno je vec 7,7 miliona.

 

Inace mislim da ce Dejvis potpisati na 2+1. Dve godine ga deli od 10 godina i supermaksimalnog ugovora.

 

Sta ce da bude sa ugovorom Denga?

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Videcemo, mozda nesto smisle. Imaju i Mekgija pod ugovorom, njih dvojica zajedno je vec 7,7 miliona.

 

Inace mislim da ce Dejvis potpisati na 2+1. Dve godine ga deli od 10 godina i supermaksimalnog ugovora.

Bas bi volio da Bogi dodje, jedinstvena je prilika igrat ta Lejkerse pa jos sa Lebronom i AD ali nisam optimista.

 

Da, AD ce birat izmedju 1+1 ili 2+1 al i ja kontam 2+1 na nekih 34 mil po sezoni a onda da zabode supermax na lketo 2022

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Bas bi volio da Bogi dodje, jedinstvena je prilika igrat ta Lejkerse pa jos sa Lebronom i AD ali nisam optimista.

 

Da, AD ce birat izmedju 1+1 ili 2+1 al i ja kontam 2+1 na nekih 34 mil po sezoni a onda da zabode supermax na lketo 2022

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

Pa kad ce ako nece sad , ima 28 godina, ovo mu je poslednji voz za neki veci ugovor.

Vise je zbog toga sto je RFA, Atlanta ce zeleti da da i koji milion vise da Sakramento ne bi izjednacio i zatrazio sign and trade za mlade talente od Atlante za Bogdana. Da vidimo koja ce biti cifra u pitanju.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...