Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

8 hours ago, Kosta said:

Uini, moze li Hayward? 😁

 

dobar ali ne sjajan igrač koji se muči sa povredama i opt outovo iz 34 miliona? 

meni to govori da traži ugovor od 4 godine, koji će, ako ne bude imao ozbiljnih povreda, u trećoj i četvrtoj biti truleks. 

 

na sve to, treba mu lopta u rukama na SF, što znači da, taman da ne želiš rj barretta, ne može da podigne svoju vrednost. 

 

a sve ovo 9 meseci pre drafta na kojem ćeš verovatno i sa pozicije 5 imati priliku za vrhunskog mladog igrača. 

 

debilana. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

@đubrivo. kako ti ugoditi? Jel bi mogao makar Lebron da bude neki prihvatljiv igrac?😁

 

ne bi mogao lebron da bude prihvatljiv. mnogo je mator i preklapa se sa rj barrettom

 

ma samo treba da puste omladinu da piči korona sezonu, odaberu nekoga dobrog na sledećem draftu pa posle nek daju ugovore 30+ godišnjacima

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, đubrivo. said:

 

ne bi mogao lebron da bude prihvatljiv. mnogo je mator i preklapa se sa rj barrettom

 

ma samo treba da puste omladinu da piči korona sezonu, odaberu nekoga dobrog na sledećem draftu pa posle nek daju ugovore 30+ godišnjacima

Eee nisi ni ti lud, vidim da bi pucao na AD ali AD je nedostupan😂

Onda dovodite Clarksona, zabava je zagarantovana

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Jeste Klarkson ranije bio sprdnja, ali sad je postao ozbiljna rola sa klupe, dobar u ulozi vodje second unita u plej of ekipama. Zadavao je ogromne muke Denveru. 

Sprdnja je on uvijek. Nema tu pomoci😁

51 minutes ago, delgado said:

 

 Ako potpisemo Wesa Matthewsa, uini ce nas malo manje mrzeti

Hate will make us stronger😂😂😂💪

 

Nego delgi, sta da radimo ove sezone? Igramo sa AD, Lebronom i Sroderom i Mekgijem? Koga cemo petog?😂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bobby Shurda said:

Čujem da Knicksi jure Malika Bizlija ja kada sam ovde pisao tj ne ovde nego na starom ovde da treba da trejduju za njega pre nego što je počeo da igra u Denveru nikom ništa, gde ste bili kad je bio niko. 

 

jes' da juru, međutim,

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam pojma kako će da funkcioniše ekipa sa Wigginsom i Đoubretom, to je praktično isti igrač u dva tela. Nema leba od Dubsa, više vredi jedan Klay od 10 ovakvih revolveraša. Ja nikad nisam bio Klayov fan, ali on je neverovatno bitan za sve oko sebe, usudio bih se reći da ni Steph ne bi bio ovo što je sad da je tu imao bilo koga drugog u odnosu na sebi ravnog šutera kome ne treba lopta, a kamo li da bi Draymond bio all round monstrum u prajmu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Francise ti si bese hvalio ovog Terrya pre drafta ako se dobro secam?

Ide prica kako je porastao jos 2'' od prekida ncaa sezone i naravno uz to kako je dobio 20lbs #musclewatch. Je l previse ocekivati od njega kako bi mogao da popuni mesto Setha Currya u perspektivi?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Sprdnja je on uvijek. Nema tu pomoci😁

Hate will make us stronger😂😂😂💪

 

Nego delgi, sta da radimo ove sezone? Igramo sa AD, Lebronom i Sroderom i Mekgijem? Koga cemo petog?😂

 

  Tu je Kuzmasin, jos uvek pod povoljnim ugovorom 😄  

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ne bih se slozio da su Papi i Maple Jordan toliko slicni. Da, ima nekih preklapanja, ali i mnogo debljih differentia specifica.

 

Ignorišeš me, a ja ne mogu da čitam toliko unazad.  :lol_2:

 

CP?  

 

Meni se ne sviđa to, ali nije da nema nekih pozivnih strana. Najviše od svega me zanima da li stvarno postoji šansa da DB povrati neke strane svoje igre od ranije, malo više offball kretnji, možda samim tim i lakših poena i otvorenih šuteva.

 

Druga eventualna pozitivna stvar je mogućnost igranja plejofa. DBu bi to baš značilo, pa makar bilo samo 5-6 tekmi.

 

Negativno - opet je to renta na godinu dana i to skupa renta. Drugo, uispostavi su te neki sistem koji hipotetički funkcioniše i onda sledeće godine opet sve ispočetka.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...