Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Teague neće da uzima šuteve, ne znam šta mu je. Zato se Bates Diop i izvesni Martin ne stide da pripale. Ovaj Culver mi je isto bezveznjak. Može da dogura do Kelly Oubre nivoa. 

 

šta znam, meni je i oubre dobar, imaš visoke kriterijume (:

 

 

Link to comment
Share on other sites

zezali su ovog novog gm-a finiksa da je drugar lebrona i da je instaliran samo da namesta igrace svom pajtasu ali on je sastavio sasvim konkurentnu ekipu narocito kad se poredi sa niskim standardima koje mu je ostavio prethodnik. interesantno je i da visoki pikovi prethodnika nicim ne doprinose pobedama ove sezone (vecina najureno iz kluba a ejton pod suspenzijom) sto jos jednom potvrdjuje da puko tankovanje nije be-all end-all resenje za sve probleme u jednoj nba organizaciji.

Edited by riviera
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Skyglider said:

 

Naravno da ne treba otpisivati nikoga, ja mislim da ce Ayton da bude solidan igrac, neki borderline all star, ali nikakav game changer i MVP materijal.  A sto se MB3 tice, nisam siguran koliki su njegovi dometi ali mi deluje manji od Aytonovih, zato sam rekao da ce Kingsi ispasti najveci glupani drafta.  Pogotovo jer je Divac iz istog regiona kao Doncic i znao je koji su mu kvaliteti. A ako je istina ovo da ga nije draftovao jer mu se nije dopadao Doncicev otac, onda jbg 

 

 

 

proslesuao sam ovaj poslednji woj pod iz koga je izvuceno to oko lukinog cace ali nista dalje nije receno na temu. no interesantno je bilo sta su gosti  dali kao moguce objasnjenje zasto je dosta timova odlucilo da ga preskoci narocito timovi koji su trebali u teoriji imati infoe iz prve ruke. finiks sa bivsim trenerom luke i sakramento sa divcem iz regiona iz koga luka dolazi i odakle vuce poreklo. pored sarverovog lokal patriotizma i insistiranju na momku iz koledz komsiluka navode i da je doncic u vreme kad je najvise skauta i nba rukovodioca obratila paznju na njega ovaj igrao slabo narocito u seriji protiv panate gde pominju da ga je gist zakljucao i da je imao lose procente suta za 3. rezon je neki bio ako na ovom nivou ima problem sa atletskim cuvarima kako ce tek izgledati u nba. dzivoni sa draft ekspresa je misljenja da je tada vec kod luke doslo do zamora materijala jer je imao 18 meseci kontinuirane kosarke i da se to osetilo na njegovom slabijem sutu i manjoj mogucnosti da ostvari separaciju od cuvara.  u klubovima su smatrali i da mu je plafon nizi jer je vec bio formiran igrac dok je doni nelson iz dalasa i covek koji ce se pokazati kljucan za dovedjenje slovenca upravo tu video i ogroman prostor za njegov rast. oni su vecinskog misljenja da se u evropi losije radi na kondiciji i fizickoj spremi i da igrac koji prodje nba program priprema moze da ostvari ozbiljan napredak sto misle da je ove sezone siruacija kod luke.

nelson je inace ranije jos jedino ovako ozbiljno zagrizao za jednog igraca kada je janis bio na draftu ali dalas nije mogao da se pomeri u lutriju i ta nemogucnost da se domognu igraca koji je dostigao ovaj nivo gde menja sudbinu fransize danas a koga su opravdano zeleli im je dalo samopouzdanje da ucine sve sto je u njihovoj moci da im se ista greska ne ponovi opet i da se dokopaju igraca koji ce ih nositi u godinama koje dolaze. na ruku im je islo i sto drugi klubovi koji su bili ispred njih nisu delili njihovo misljenjei to je i taj faktor srece koji je potreban pored znanja da se prepozna mladi talenat.

Quote

 

 

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

lele al tepaju spursi. belineli naravno obvladava. sad rekose da mu je career high 32pts protiv knicksa

 

edit bobi portis 7min / 7 uzetih suteva. princ od prangije

 

edit2 spursi sutiraju 60% iz igre, dovidjenija. ne bi me zacudilo da fizdale popije otkaz veceras

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Izgubise Blejzersi od Klivlenda, kome nije igrao Lav. Gotova je sezona za njih, u zescem su kanalu, neka tankuju za dobrog pika, trejduju za SF-PF, razvijaju Simonsa, taman ce se i Nurkic oporaviti do sledece sezone. Karmelo da ima oprostajnu sezonu i da se raspucava kao Kobi. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...