Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ja sam gledao poluvrijeme protiv Klipersa i mogu reci da je umjetnost ono sto on igra. Nacin na koji prepoznaje situacije, udvajanja, kako se oslobadja lopte je fantastican.

 

Edit. O igri 1 na 1 ne treba ni pricati.

Edited by laki pepe
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LordOfTerror said:

Ali sto Lavine opikao 35 minuta kao nominalno startni PG, dao 49 poena i imao 0 asst.

 

Da ja priupitam ove statisticare kad se to poslednji put dogodilo? 🙄

 

Valjda je treći ikada sa ovoliko 3p. (nisam statističar 🙂 ) Popichkao se Jimom pre toga jer ga je ovaj ladio na klupi zbog očaja protiv Miamia,pa u fazonu idi u... 😀

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Oce li Zion skoro?

 

Oni svaki dan pričaju evo samo što nije ali nikako da počne. Navodno ga nema do Božića sigurno.

 

 Koliko jedva čekam Hjustonski okršaj toliko i ne. Samo da se ostali u Dallasu ne poplaše Houstona i onda copy/paste Hardena u Luki. 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

karlajl da prepise recept od malouna i imace dalas sansu da smanji stetu od nba hitlera, kako hardena zovu na reditu 😀. pitanje je samo da li imaju ljudstva kao denver da odrade istu stvar i da mu malo spuste ucinak ili bar efikasnost.

Quote

DENVER

Odlično su iskoristili slobodne dane, odradili su dobru pripremu za Rocketse uz egzekuciju na razini. Ideja je bila udvajati Hardena što je češće moguće i tjerati ga da se riješi lopte kako bi prepustili teret zabijanja njegovim suigračima i to se pokazalo sjajnim planom. Iskoristili su sve moguće trikove. Uzimali ga već na centru da ne bi potegao s 9 metara i odmah slali visokoga na udvajanje, a odličan potez je bio staviti na njega Millsapa dobar dio posjeda kako bi napravili što veći zid oko njega. Uz to vratio je Malone u rotaciju i Craigga umjesto Portera da bi dobio još tog jednog velikog defanzivca koji može fizički izdržati sudaranje s Hardenom. A kad bi bekovi ostali na Hardenu, nalog je bio sjesti mu na lijevo rame i poslati ga na ulaz u sredinu u kojoj Denver uvijek ima gomilu velikih tijela.

Uglavnom, upalilo je. Harden je nekako dolazio do poena i odradio je stvarno dobru partiju bez previše forsiranja, međutim nitko od suigrača nije bio u stanju koristiti prostor.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Towns je stvarno zver ali uzima neke sulude šuteve koji su bukvalno za šamaranje. Sve ove godine je bio dobar dečko, trpeo svakojake stvari ali ove godine je zaboravio na savest i puca sve što mu dođe pod ruku, nevezano za razdaljinu. Wolvesi imaju baš dosta low bball iq igrača jebiga. 

 

Gledao sinoć i kako je klupa Pacera u sastavu dva TJa, Goga i McBuckets razmontirala bezveznjake iz Orlanda. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laki pepe said:

Ja sam gledao poluvrijeme protiv Klipersa i mogu reci da je umjetnost ono sto on igra. Nacin na koji prepoznaje situacije, udvajanja, kako se oslobadja lopte je fantastican.

 

Edit. O igri 1 na 1 ne treba ni pricati.

 

jedan od najvećih talenata svih vremena. da bi ga ljudi percipirali tako, treba mu jedan "finish him" momenat u plej ofu. inače, ima sve što treba i ja zaista uživam u njegovoj igri

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

jedan od najvećih talenata svih vremena. da bi ga ljudi percipirali tako, treba mu jedan "finish him" momenat u plej ofu. inače, ima sve što treba i ja zaista uživam u njegovoj igri

isto ovo odozdo moze da se kaze i za hardena, odatle i crpi najverovatnije samopouzdanje. 😂 koliko je taj samo covek odradio striptiz klubova i egzoticnih plesacica sirom amerika. 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Markanen je najvece razocaranje ove sezone. Raspad je blaga rijec za ovo sto on igra.

Dok im je tu onaj krompir na klupi ne moze nista da se ocekuje od bilo koga. Jedino ako udju u beef sa njim pa odigraju neku "fuck you" tekmu kao Lavin sinoc.

 

Uz Fizdejla ubedljivo najveci sarlatan u ligi.

Link to comment
Share on other sites

i ben simons stagnira ove godine, mozda je cak i u blagom padu. za mladog ol star  igraca  koji bi trebao da svake godine doda neki novi potez i napreduje ne izgleda bas obecavajuce narocito jer je u timu koji je u win now modu sa najvecim rezultatskim ambicijama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Dok im je tu onaj krompir na klupi ne moze nista da se ocekuje od bilo koga. Jedino ako udju u beef sa njim pa odigraju neku "fuck you" tekmu kao Lavin sinoc.

 

Uz Fizdejla ubedljivo najveci sarlatan u ligi.

Slazem se, vise puta sam pisao da Boylen treba da leti. Ima ekipu koja treba da se bori za PO na ovom jadnom istoku, ali opet ovi % suta Markanena su tragedija. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, riviera said:

isto ovo odozdo moze da se kaze i za hardena, odatle i crpi najverovatnije samopouzdanje. 😂 koliko je taj samo covek odradio striptiz klubova i egzoticnih plesacica sirom amerika. 

 

 

pa vidi, i kada stane na teren, jasno je ko vozi traktor 

 

HarshBoilingHammerheadshark-size_restric

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Simmons će stagnirat sve dok ne bude kadar pogadjat s više od 2 metra. Pogotovo je razumljivo da ima problema u napadu u ovakvoj Philly gdje je Horford valjda najbolji šuter u ekipi. 

 

Meni je Philla općenito defanzivno dosta razočaravajuća na početku sezone. Obzirom na petorku koju imaju, morali su biti ubjedljivo prva odbrana lige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Simmons će stagnirat sve dok ne bude kadar pogadjat s više od 2 metra. Pogotovo je razumljivo da ima problema u napadu u ovakvoj Philly gdje je Horford valjda najbolji šuter u ekipi. 

 

Meni je Philla općenito defanzivno dosta razočaravajuća na početku sezone. Obzirom na petorku koju imaju, morali su biti ubjedljivo prva odbrana lige. 

ovo oko suta je tacno i ne moze se to lako zamaskirati narocito u plejof kosarci gde nema toliko tranzicije.

sto se tice timske odbrane ona se teze uigrava i trazi vise vremena od recimo napada a imaju par novih igraca tako da tu ocekujem napredak jer imaju materijala da igraju top odbranu ali ove probleme sa napadom bice teze resiti. nije mala stvar izgubiti takvu klasu igraca kao sto je dzimi kancer :classic_biggrin: a i redik je bio mnogo bitan faktor za njihovu igru (i embidovu i simonsovu).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, riviera said:

ovo oko suta je tacno i ne moze se to lako zamaskirati narocito u plejof kosarci gde nema toliko tranzicije.

sto se tice timske odbrane ona se teze uigrava i trazi vise vremena od recimo napada a imaju par novih igraca tako da tu ocekujem napredak jer imaju materijala da igraju top odbranu ali ove probleme sa napadom bice teze resiti. nije mala stvar izgubiti takvu klasu igraca kao sto je dzimi kancer :classic_biggrin: a i redik je bio mnogo bitan faktor za njihovu igru (i embidovu i simonsovu).

Oni su gubitkom Reddicka izgubili vjerovatno najopasniji ofanzivni set tj ono uručenje Embiida Reddicku. Tim su prošle godine gazili dosta ekipa. 

 

Gubitkom Jimmyja nemaju više closera. Embiid je još uvijek bezobrazno loš u reakcijama na udvajanja, ogroman broj grešaka pravi. Harris  nije klasa realno, Horford i Josh su više neki glue igrači dok je Ben na stisnute odbrane u PO opasan otprilike ko Filip Čović. 

 

Opet Philla mi je i pored svih ovih ofanzivnih mana najozbiljnija ekipa istoka kad dodje PO zbog nevjerovatno odbrane koju mogu igrat kad stvari sjednu na svoje mjesto. Bucksima i ispaljivanju 50 trica po tekmi od čega je bar 20 nerezonski ne vjerujem ni sekunde. Boston je baš upitan pod košem, a Rapsima fali klasa. Siakam i FVV nisu taj nivo jednostavno. Heat mi ozbiljno izgleda al i oni imaju ogromnih problema kad nalete na fizički nadmoćnu ekipu. Vidjela se nemoć i sinoć protiv Phille i nedavno protiv Lakersa. Za elitne visoke jednsotavno nemaju rješenje, Bam je prelagan. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, riviera said:

i ben simons stagnira ove godine, mozda je cak i u blagom padu. za mladog ol star  igraca  koji bi trebao da svake godine doda neki novi potez i napreduje ne izgleda bas obecavajuce narocito jer je u timu koji je u win now modu sa najvecim rezultatskim ambicijama.

 

o simmonsu cemo suditi u playoffu, mislim da je tako najpostenije. 

 

jel lou will jos uvek zivi sa dve devojke?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Oni su gubitkom Reddicka izgubili vjerovatno najopasniji ofanzivni set tj ono uručenje Embiida Reddicku. Tim su prošle godine gazili dosta ekipa. 

 

Gubitkom Jimmyja nemaju više closera. Embiid je još uvijek bezobrazno loš u reakcijama na udvajanja, ogroman broj grešaka pravi. Harris  nije klasa realno, Horford i Josh su više neki glue igrači dok je Ben na stisnute odbrane u PO opasan otprilike ko Filip Čović. 

 

Opet Philla mi je i pored svih ovih ofanzivnih mana najozbiljnija ekipa istoka kad dodje PO zbog nevjerovatno odbrane koju mogu igrat kad stvari sjednu na svoje mjesto. Bucksima i ispaljivanju 50 trica po tekmi od čega je bar 20 nerezonski ne vjerujem ni sekunde. Boston je baš upitan pod košem, a Rapsima fali klasa. Siakam i FVV nisu taj nivo jednostavno. Heat mi ozbiljno izgleda al i oni imaju ogromnih problema kad nalete na fizički nadmoćnu ekipu. Vidjela se nemoć i sinoć protiv Phille i nedavno protiv Lakersa. Za elitne visoke jednsotavno nemaju rješenje, Bam je prelagan. 

da se nadovezem da su oni horforda i doveli najvise iz razloga da pariraju janisu jer se ovaj dobro pokazao protiv grka u dresu bostona. ako uspeju u tome odradili su pola posla. dobro horford im je trebao i da odmeni embida jer ovaj ima vec svima poznate zdravstvene probleme.

 

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Bucksi su prosle godine bili na par sekundi od finala lige a verovatno i titule. Ne igraju nesto lepu kosarku za oko, ali su i dalje solidno slozeni i trenutno prva ekipa lige po netrtg.

 

E sad, moze da bude problem sto je Brogdon otisao, ali videcemo to u toku sezone, trenutno deluju odlicno.

pomesao si sa filom  :classic_biggrin: ili sam ja nesto prevideo. njih je toronto valjda rezultaski resio lakse nego 76erse.

Link to comment
Share on other sites

Just now, riviera said:

da se nadovezem da su oni horforda i doveli najvise iz razloga da pariraju janisu jer se ovaj dobro pokazao protiv grka u dresu bostona. ako uspeju u tome odradili su pola posla. dobro horford im je trebao i da odmeni embida jer ovaj ima vec svima poznate zdravstvene probleme.

 

pomesao si sa filom  :classic_biggrin: ili sam ja nesto prevideo. njih je toronto valjda rezultaski resio lakse nego 76erse.

Imali su 2-0 i u 3. se otislo u produzetak.

 

Mozda je malo arogantno, ali tvrdim da ne bi ispustili 3-0.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...