Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 hours ago, riviera said:

vole da kenjaju po divcu novinari po amerikama ali nije da im se vlade ne namesta na zicere. na kraju dana procena kod njih je bila da je begli veci talenat trenutno ili da ce biti bolji igrac u buducnosti od doncica i ako se ne pokaze tako greska ce biti poprilicna. ne bas kao sem bouvi ispred dzordana ili milicic nivo ali ima potencijala da bude u top 10-20 u istoriji.

 

Vlade Divac Didn’t Draft Luka Doncic Because He Didn’t Like Luka’s Dad

 

:classic_laugh:

 

Ako se ne ispostavi da je MB3 LeBron 2.0 , a nece, Kingsi ce ispasti najveci glupani tog drafta, veci i od Sunsa. 

 

 

A kad smo vec kod Sunsa:   Luka Doncic Is Making Deandre Ayton Look Like the Next Sam Bowie   .  :classic_ohmy: kako je ovo moguce, zar Ayton nije trebao da bude novi David Robinson, a Luka bust u najavi, posto njegov nivo atleticizma nije bio dovoljan da bi igrao uspesno u NBA  !?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bek said:

Potpisujem da bi Luka i Nikola, da su u istom timu, lagano uzeli prsten.

 

Zamisli naprave kombinaciju,da li u Dallasu,Denveru ili nekoj trećoj ekipi. Ja mislim da bi u D & D ljudi izašli na ulice,nešto bi gorilo. 😀 Svi smo znali Luku ali da će ovako brzo uzeti kripton uh,realna predpostavka je bila tamo posle 19/20 sezone. Ono kad ti upadne u med,Dallas ima i gleda TOP 5 igrača "besplatno". 😎 Njegova godine nema teorije da bude ispod 35 milki.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Skyglider said:

 

Vlade Divac Didn’t Draft Luka Doncic Because He Didn’t Like Luka’s Dad

 

:classic_laugh:

 

Ako se ne ispostavi da je MB3 LeBron 2.0 , a nece, Kingsi ce ispasti najveci glupani tog drafta, veci i od Sunsa. 

 

 

A kad smo vec kod Sunsa:   Luka Doncic Is Making Deandre Ayton Look Like the Next Sam Bowie   .  :classic_ohmy: kako je ovo moguce, zar Ayton nije trebao da bude novi David Robinson, a Luka bust u najavi, posto njegov nivo atleticizma nije bio dovoljan da bi igrao uspesno u NBA  !?

ejtonu treba jos malo  vremena da mu prorade steroidi i onda je nba liga najebala. salu na stranu ne bi trebalo nijednog prospekta otpisivati ovako rano sem bas nekog ko nicemu ne doprinosi a da je jaz izmedju doncica i drugih prospekata iz njegova klase ozbiljan to se vrlo jasno sada da videti narocito to uvecava dodatno sto ova dvojica iz sansa i sakramenta ni ne igraju ove sezone. 

7 minutes ago, Nicklord said:

Zvuči jako debilno ta priča oko Divca i Dončića. Pogledao sam inače tviter tog lika što je izjavio, bukvalno botuje za Dončića 24 sata dnevno 😄 

 

prati za espn ekipu dalasa normalno da ce pisati o "svom" igracu :lol_2: koji uzgred budi receno sabija, a ta prica je upravo to glasina sto ne znaci da je i automatski tacna ili netacna. ono sto znamo kao cinjenicu je da im je begli bio bolji igrac od doncica a razlozi javni za to su navedeni da im je trebao visoki igrac i da su vec imali plejeve i sutere u timu te briga kako bi uklopili foksa sa doncicem.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nicklord said:

Ma nije što piše. Bukvalno botuje 😄 Bukvalno će da napiše koliko sutra da je Dončić bolji od Džordana 

 

ma dobro ti sportski beat writer-i sto prate ekipu oni mu dodju kao neki navijaci skoro kao  da su zaposleni u klubu da sire njihovu  propagandu :classic_biggrin: i od njih se ni ne ocekuje da budu neutralni i objektivni za razliku od natinal writer-a koji prate celu ligu. imas onaj primer iz oklahome gde je neki beri tremel kritikovao vestbrukovu igru i ovaj posle sa njim nije hteo uopste da prica samo mu govorio next question :lol_2: jer se ovaj drznuo da kritikuje igru  najboljeg igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

 

 

nigde nisam napisao da su sami vukli ekipu do plej ofa već da su odličan kombo u napadu (za ono što lou igra)

 

my bad za leonarda, nije igrao samo george. lakersima svi osim ronda

svejedno, montrezl i lou su taj dvojac koji je povukao za pobedu pored leonarda

 

  Nije igrao ni Kuzma za LA

 

    ---------

 

   @Miki28  Nije ovo bilo lose sinoc, pokazujemo da mozemo defanzivno jako dobro da zatvaramo zavrsnice. Za sad smo lepo uklopili i Ronda i Kuzmu, nasli im uloge, KCP menja Bredlija dok je povredjen i tako...

 

  Veceras protiv Memfisa, tu se mora ici na pobedu, nema sta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skyglider said:

A kad smo vec kod Sunsa:   Luka Doncic Is Making Deandre Ayton Look Like the Next Sam Bowie   .  :classic_ohmy: kako je ovo moguce, zar Ayton nije trebao da bude novi David Robinson, a Luka bust u najavi, posto njegov nivo atleticizma nije bio dovoljan da bi igrao uspesno u NBA  !?

 

kako mrzim ove bulja naslove, ne zelim ni da citam sta je tupson od autora hteo da kaze.

 

doncic je fenomenalan ali kakve veze ayton ima s jebenim samom bowie-jem??

 

my take: jasno je da su se zajebali i sunsi i vlade i atlanta ali svi oni (drugim recima: niko nikada) koji su ocekivali da ce luka u drugoj nba sezoni igrati na mvp nivou zestoko seru. inace, verujem da ce i trae i ayton imati sjajne karijere u nba, nidje veze sa samom bowie-jem.

1 hour ago, Nicklord said:

Zvuči jako debilno ta priča oko Divca i Dončića. Pogledao sam inače tviter tog lika što je izjavio, bukvalno botuje za Dončića 24 sata dnevno 😄 

 

 

ozbiljno, luka je goat i gotivan tip ali brate ovakvi likovi ce uciniti da ga omrznem ni krivog ni duznog... kao da nije dovoljno sto igra za odvratni dallas i iritantnog marka cubana.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

 

  Nije igrao ni Kuzma za LA

 

    ---------

 

   @Miki28  Nije ovo bilo lose sinoc, pokazujemo da mozemo defanzivno jako dobro da zatvaramo zavrsnice. Za sad smo lepo uklopili i Ronda i Kuzmu, nasli im uloge, KCP menja Bredlija dok je povredjen i tako...

 

  Veceras protiv Memfisa, tu se mora ici na pobedu, nema sta.

Pala je odbrana zadnjih nedelju dana ali napad sve bolji i bolji.

Vcrs opet dominacija AD ako Memfis nastavi da ga brani kao u 1 mecu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Throw Julius Randle from the train.

(moram najpre da pojasnim zasto, prim uini)

 

See what I mean. Why Frank toss the ball to Ju to take it out and Ju toss it back lmao. Get eem outta here

 

 

 

 

 

 

 

rjbaretit.0.png

 

 

 

Strange to me that the national media hasn’t brutally ripped the Knicks apart for signing Julius Randle to the worst contract of the summer. I’m sure it’s just a matter of time. Either that or these boobs don’t know horrific basketball when it scalds their cast iron asses. The only thing you can trust Randle with is the most self-reliant brand of basketball New York has seen since Alexey Shved loop de looped through a mindless month of losing basketball at the Garden.

---

Projected Starters

Before we look at the starters table. I need to point out that Julius Randle is a huge stooge. Well alright, let’s have a look see.

 

Screenshot_2019_11_22_22.18.59.png

 

---

If you’re not really sure how much of ball hog Randle has become, take a look at this handy pie chart and keep it with you as you track his passes along with the rest of us during tonight’s game.

 

Screenshot_2019_11_23_00.22.44.png

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako puknu i od Knicksa, Spursi da aktiviraju full tank mode. 

 

ne znam da li je klasično tankovanje neophodno za loše ekipe po novim pravilima draft rasporeda 

 

plus, kao što su dobili pelicansi ziona (hvala nba ligi na tome, samo mi on još fali u mojoj nba nesreći), tako sve nešto mislim da prvi pik narednog leta ide u san francisco, ako ne bude neke urgentnije potrebe u međuvremenu (:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, riviera said:

ejtonu treba jos malo  vremena da mu prorade steroidi i onda je nba liga najebala. salu na stranu ne bi trebalo nijednog prospekta otpisivati ovako rano sem bas nekog ko nicemu ne doprinosi a da je jaz izmedju doncica i drugih prospekata iz njegova klase ozbiljan to se vrlo jasno sada da videti narocito to uvecava dodatno sto ova dvojica iz sansa i sakramenta ni ne igraju ove sezone. 

 

Naravno da ne treba otpisivati nikoga, ja mislim da ce Ayton da bude solidan igrac, neki borderline all star, ali nikakav game changer i MVP materijal.  A sto se MB3 tice, nisam siguran koliki su njegovi dometi ali mi deluje manji od Aytonovih, zato sam rekao da ce Kingsi ispasti najveci glupani drafta.  Pogotovo jer je Divac iz istog regiona kao Doncic i znao je koji su mu kvaliteti. A ako je istina ovo da ga nije draftovao jer mu se nije dopadao Doncicev otac, onda jbg 

 

 

 

5 hours ago, sunset rubdown said:

 

kako mrzim ove bulja naslove, ne zelim ni da citam sta je tupson od autora hteo da kaze.

 

doncic je fenomenalan ali kakve veze ayton ima s jebenim samom bowie-jem??

 

my take: jasno je da su se zajebali i sunsi i vlade i atlanta ali svi oni (drugim recima: niko nikada) koji su ocekivali da ce luka u drugoj nba sezoni igrati na mvp nivou zestoko seru. inace, verujem da ce i trae i ayton imati sjajne karijere u nba, nidje veze sa samom bowie-jem.

 

ozbiljno, luka je goat i gotivan tip ali brate ovakvi likovi ce uciniti da ga omrznem ni krivog ni duznog... kao da nije dovoljno sto igra za odvratni dallas i iritantnog marka cubana.

 

Naravno da nema nikakve veze sa Bowiem i naslov je glup, ali to su ti isti mediji i analiticari koji su Aytona uoci drafta proglasavali novim Robinsonom bez ikakvog povoda, a sad ga, takodje bez povoda proglasavaju novim Bowiem. To mi je privuklo paznju. A nije niko ocekivao da ce Luka u drugoj sezoni da igra na MVP nivou, ali se znalo da je unikatni talenat i da treba da no brainer sa prve pozicije. Pisali su i ovde razni forumasi , Steve Francis narocito. Ali razni glupavi analiticari su stvarali atmosferu kako Ayton mora da bude prvi pik, lepeci Doncicu etiketu busta, sto je verovatno delimicno uticalo i na Kingse da ga zaobidju, zanemarujuci da je decko bio MVP u drugoj najjacoj ligi na svetu. Na to su jos dolazili i retardirani fanovi svojim komentarima po drustvenim mrezama. Neko je lepo to tad karikirao na starom forumu: gledaju kako poljoprivrednik iz Australije lomi Paul Georgea u napadu a u odbrani ga zatvara i onda odu i pisu "Yeah, Donchachik is cool, but he cannot play in the NBA with his level of athleticism"  :classic_biggrin:

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...