Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ja prespavao sve 😕, uljuljkale me Rakete jasno je bilo vec na pocetku 3/4 da im sledi poraz.

Ne verujem da cu imati vremena za sve reprize ali ajde bar Dalas i LAL da pogledam. Vidim sve brojke su impozantne. Zuti su sve kvadratice strikirali i realno ljuljaju,duga je sezona.
Super @uini gledao Boston pa napisao utiske. Bas sam ozario lice kada sam video za Tatuma.
Posebno Kemba drugi mec u nizu na sharlotskom nivou,ah to sam cekao. Sada Boston "ima nivo" Kirvinga a bolju personu.

P.S. Lepo Pacersi dobijena dva meca nakon 0-3

Edited by BJÖRKman011
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Wook said:

Lou Will je X faktor, kog LAL ne moze da iskontrolise, a niti imaju igraca sa klupe tog kvaliteta.

 

Nije sve Davis-Bron protiv PG-Leonard.

 

Treba uklopiti Lua, pg i Leonarda. Trpaće Lu s klupe al opet ...

 

 

    @Miki28 Zaspao sam pre tekme, sad sam na poslu . Odledaću hajlajte, još sutra prva i Pon. Sam free pa sam sl ned druge smene i konačno se gleda nba i La. Važna pobeda u gostima protiv ekipe koja se bori za po. Sad sa spursima za prvo mesto ....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Swift Pancakez said:

gotovo, pukla tikva u dallasu

porzingod's possy nikad nece oprostiti ovaj lukin sebicluk

 

Verovatno nisi ozbiljan ali svejedno da ja napisem svoje :classic_biggrin:

 

Raspucao se sinoc Staps u prvom poluvremenu dok ga je cuvao McGee, ali su se videli svi njegovi nedostaci protiv Davisa kasnije. Mislim da nije postigao kos iz igre tad, ili je promasivao ili gubio lopte. Nije on taj koji treba da vuce ekipu i verujem da je sinoc doziveo reality check.

 

Elem, da ponovim jos jednom, stvarno vrhunska utakmica, LeBronova najbolja u Lakersima i pokazatelj da i dalje moze da kolje u PO-u, ko god nadje vremena neka pogleda. If you don't like that, you don't like NBA basketball.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Inace nesto razmisljam, zajebana stvar je ovaj challenge sto je uveden. Pogledajte trojku Danny Greena sinoc i blok koji je napravio Howard, illegal screen 1/1 ali stvar koja se jednostavno ne sudi u poslednjem napadu. Ipak, da su Mavsi imali TO kos bi morao da bude ponisten, svakako ne bi smeli da dozvole da ostane no-call.

 

Kad dodje do PO kada se dopustaju sve vrste kontakta moze ozbiljno da se manipulise tim challenge-om, deluje mi da nije primenjiv na kosarku gde jako cesto nije sve by the book kao u recimo fudbalu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

letonski dziber bi u sezonama koje dolaze ionako trebalo da igra centra, tako da taj umereni gubitak bryine ne bi trebalo da predstavlja problem. pitanje je jedino koliko blagonaklono gleda na to. kao i obrva i on je pricao kako mu je PF prirodna pozicija, niko ne voli da se kanta i trosi u kontaktima sa fellow mrgama

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...