Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Jebi se Bogdane sto ne uze pare.

Vidim da cu ove sezone pobedu kao gol da slavim. Sta ucinise za jedno leto jebem ti sunce, a napisao sam i poslao delgisi uvod za Kingse, dobro je sto nuje ni objavljivan, zali boze utrosenog vremena. Jel imaju Kingsi pika ove godine ili je i to Vlada prodao za mediokritete?

Link to comment
Share on other sites

Da li je vaš utisak da su Netsi izgubili onu lepu hemiju od prošle sezone? Meni DA ali biće sve drugačije kada KD zaigra. Ovako sa Kirvingom liče mi na bostonski podbačaj. Očekivao sam više od Jarretta,čestitke Pacersima svakako. Drago mi je kako je Tatum ušao u sezonu,značajno je podigao svoju igru naspram sivila od pre godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BJÖRKman011 said:

Da li je vaš utisak da su Netsi izgubili onu lepu hemiju od prošle sezone? Meni DA ali biće sve drugačije kada KD zaigra. Ovako sa Kirvingom liče mi na bostonski podbačaj. Očekivao sam više od Jarretta,čestitke Pacersima svakako. Drago mi je kako je Tatum ušao u sezonu,značajno je podigao svoju igru naspram sivila od pre godinu dana.

Pa tad su bili iznenadjenje a ove sezone u zizo javnosti. Stigla 2 zvucna imena, stigao DJ i normalno je da nije to ta hemija. Da ne pricam da Kyrie i KD ne vaze za neke likove koji plene pozitivom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dva različita poluvremena sinoć, od vrlo ubedljivih Baksa u prvom do +20 više postignutih poena za Boston u trećoj i potpunog preokreta. Jeste rano ali mi se već sad više sviđa napad Bostona u odnosu na prošlu sezonu, mnogo više šutiramo iz reketa, lep protok lopte za ok pozicije za 3 a uzimamo poludistancu kad je dostupna. 

 

Raduje me partija Hejvorda, sjajno ide napad preko njega, lepo otvara prilike za druge, napada obruč kad treba, šutira za 3 i sa poludistance a i strpljiv je s loptom. Još jedna dobra partija Tatuma i Kembe a Smart je the man. Dobar i Tajs. 

 

Jedva čekam da se vrati Kanter da vidim šta možemo na duže staze,  nisam svakako očekivao 3-1 na startu. Ekipa je ok, plejof je realan ali nešto više, teško. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo je zapravo Simons i zakuvao sa KAT-om.

 

1 hour ago, Miki28 said:

Pa tad su bili iznenadjenje a ove sezone u zizo javnosti. Stigla 2 zvucna imena, stigao DJ i normalno je da nije to ta hemija. Da ne pricam da Kyrie i KD ne vaze za neke likove koji plene pozitivom

 

Znam sve,niti ova dvojica plene sherovanjem niti su ovi ostali već top ali eto očekivao sam više. Pratićemo

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BJÖRKman011 said:

Ovo je zapravo Simons i zakuvao sa KAT-om.

 

 

Znam sve,niti ova dvojica plene sherovanjem niti su ovi ostali već top ali eto očekivao sam više. Pratićemo

Posto se KD i Kyrie ne nose najbolje sa pritiskom bice zanimljivo ako nista ne urade kad budu zdravi, tipa finale lige. Ima mediji da ih pojedu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stefan81888 said:

Dva različita poluvremena sinoć, od vrlo ubedljivih Baksa u prvom do +20 više postignutih poena za Boston u trećoj i potpunog preokreta. Jeste rano ali mi se već sad više sviđa napad Bostona u odnosu na prošlu sezonu, mnogo više šutiramo iz reketa, lep protok lopte za ok pozicije za 3 a uzimamo poludistancu kad je dostupna. 

 

Raduje me partija Hejvorda, sjajno ide napad preko njega, lepo otvara prilike za druge, napada obruč kad treba, šutira za 3 i sa poludistance a i strpljiv je s loptom. Još jedna dobra partija Tatuma i Kembe a Smart je the man. Dobar i Tajs. 

 

Jedva čekam da se vrati Kanter da vidim šta možemo na duže staze,  nisam svakako očekivao 3-1 na startu. Ekipa je ok, plejof je realan ali nešto više, teško. 

 

 Moze mnogo

 

 Miki brate moj, odgledah samo hajlajte protiv Memfisa jer smo ih ionako otrsili, prvu sam odgledao u lajvu..  Sta reci, igramo opasan basket, odbrana me raduje na pocetku sezone, nema lakih poena ni za koga, Dvajt/Gi/Dejvis stite obruc, Deni/Bredli grizu na perimetru. 

 

   LeBron polako postaje najbolji asistent/courtvision/playmaker ikada. Kakve on pasove deli i koliko se sada u ovoj fazi karijere plase tog njegovog pinpoint passa ili alleyoop pasa to nije relano. Secam se da je protiv Memfisa u prvoj bukvalno imao setaliste tako sto je hteo da fintira lob, pa i pre finte su se sklonili i lagano je polozio. Ovakav playmaking nije vidjen ni kod CP3, Hardena i ostalih elitnih plejmejkera... Moze lagano da bude prvi asistent lige ove sezone, pustio je Obrvu da se izivljava i sjajno saradjuje sa njim, njihova komplementarnost je idealna. Bredli i Deni odradjuju svoje kako treba...  Vidim da je KCP potpuno izdominirao garbage time 😄

 

    Sad sledi gostovanje Dallasu, njih smo i prosle godine drmnuli sva 3 puta, leze nam, videcemo sada. Posle gostujemo San Antoniu, videcemo sad od cega smo... 

 

    @Miki28  Kad ce taj Iggy

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

    Sad sledi gostovanje Dallasu, njih smo i prosle godine drmnuli sva 3 puta, leze nam, videcemo sada.

 

 

 

Nije to taj Dalas delgado, a nisu ni Lakeri.

Sve 3 prosle godine su bile neizvesne i dobre utakmice, ocekujem isto i od ove. Davis na Kristapsa i LeBron na Luku, jedva cekam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Axelrod said:

Kakva je draft klasa za sledecu godinu?

 

Nisam bas upucen u te "nadolazece" igrace, al' gledao sam New Zealand Breakerse i ovaj njihov plej RJ Hampton malo je reci da opasno izgleda, narocito sada kada se prilagodio nakon problema na pocetku sezone. Vidim da australijski mediji najavljuju da ce biti visoko plasiran na draftu (mada, ne znam koliko su relevantne te njihove najave).

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...