Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 hours ago, Wook said:

Da li je jos neki superstar ovako dizao igru kao Kavaj, iz godine u godinu?

 

Prvo je bio strava defanzivac, pa je postao i strava napadac, pa je postao top napadac, dok sada igra sa neverovatnom lakocom, kao da je igra usporena za njega i jos je na sve postao i plejmejker. Bas je ono komplet lepinja, nema ni najmanju slabu tacku. 

 

Uzima MVP lagano, samo ako odigra oko 70 utakmica.

 

antetokounmpo.

 

ima slabu tacku, zbog nje propusta svaku 3-4 utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

Iso ball & p'n'r sa Lukom i Stapsom ili tranzicija i ball movement sa Brunsonom i Wrightom, ne mogu da se odlucim sta mi je lepse da gledam do sada. Prezadodovljan sam igrom Mavsa na startu sezone, samo da ne bude povreda.

Edited by Manu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, greenenvy said:

TRPAJ TEJTUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

svaka čast tatumu, majstor-trpač, nema šta

ujedno čestitke na pobedi, solidna tekma je za gledanje bila.

 

prvi put ove sezone da sam odgledao celu tekmu knicksa i u tom smislu nisam loše izabrao, pošto cenim da bi pala neka pobeda više da je ovakva igra standard.

kao što rekoh sinoć, celticsi bez kantera i browna, koji jasno nisu nikakvi gamechangeri je samo solidna ekipa koja ne odustaje od gameplana i igra požrtvovano ali mi je nekako utisak da je vrlo prosečna, čak i za istok, gde se izgleda slično kao i prošle sezone tek par ekipa kvalitetom izdvaja od buljuka koji tokom sezone može dati neke dobre ali i tek prosečne posade.

 

svaka čast kembi, on radi ono što radi, hayward izgleda dobro ali tatum je tu igrač, koji, iako na oko donosi samo poene, zapravo pokazuje grejtnes u okviru postavljenog sistema. ako je neko morao da zabode dagger, drago mi je da je on

 

(da se zabeleži šta sam prognozirao tamo kod matića na temi)

Quote

 

MIP:  SGA 

 

edit: SGA ne može jer je sophmore?

onda jason tatum 

 

 

kad smo već kod hvalospeva za tatuma, nadam se da ćemo takvog finišera za kraj tekme (samo drugog tipa, više versatile iako lošijeg šutera) imati u rj barrettu u budućnos'

 

zna se da sam bio ekstremno zadovoljan tj agitovao da se pokupi barrett pre nego zion ili morant (a to sve ne bi bilo moguče sa prvog ili drugog mesta) ali moram da priznam da trenutno prevazilazi moja očekivanja. pravi je tenk koji ugurava protivnike na ulazu onoliko koliko mu treba, šut nije toliko rđav a pregled igre i uopšte igra sa loptom u rukama izgleda kao basket nekog iskusnog igrača a ne 19ogodišnjaka. odbrana takođe better than advertised.

 

solidni knicksi generalno, frankie takođe, minus jedan opasan zicer koji je promašio nakon maznute lopte i par šuteva koji su išli na prvi obruč. sigurniji je na prenosu lopte iako povremeno gubi dribling ali traži jednostavna rešenja i forsira brz protok. nikada neče biti neka magija od asistenta ali izrasta u pouzdanog igrača kakvog svaka ekipa sa contenderskim aspiracijama treba da ima. marcus morris odličan, kao i knox u limitirano minuta. ostali good job/effort ali ne više od toga.

 

edit typos

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...