Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

42 minutes ago, fancy said:

 

Kiselo grožđe? :default_coffee:

 

U suštini, išli smo sa namerom u Bluz i pivo, drugarice imale svirku. Ali moralo je da se završi do 10, valjda imaju stalno neke inspekcije zbog buke.

 

I kao ajde još negde, da uhvatimo nešto, Beograd je to... Kad ćorak. Na kraju završili u Voxu. Šteta što nismo ranije saznali za mesto, jer je bila živa muzika, ovako smo tek pred kraj stigli. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Samo se treba malo raspitati. Koliko mi je poznato, za studente i klince je trenutno četvrtak "mali petak" tako da svakako ima dešavanja, neki alternativni splavovi na Ušću rade koliko znam. Vox je sad već kultno mesto ali ja sam bio samo jednom jer nisam fan bluesa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, fancy said:

 

Vox je cool mesto, ja povremeno odem do tamo :thumbsup:

Ergo, nije Bgd baš toliko sranje od grada :classic_biggrin:

 

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

Samo se treba malo raspitati. Koliko mi je poznato, za studente i klince je trenutno četvrtak "mali petak" tako da svakako ima dešavanja, neki alternativni splavovi na Ušću rade koliko znam. Vox je sad već kultno mesto ali ja sam bio samo jednom jer nisam fan bluesa. 

 

Ma da, naravno, zezam se ja malo. Nego bukvalno niko nije imao ništa da nam predloži. Ali verujem da ima svašta, samo što kaže Haos, treba se malo pripremiti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:

Nego bukvalno niko nije imao ništa da nam predloži. 

 

bukvalno ti je nico II tj ja predložio ali si me iskulirao  : i

 

a što kaže kaos, četvrtak je vazda bio hajp dan u bgdu za provod, jer gubiš gomilu svega koja ide s'vikendom a dobijaš na kvalitetu.

meni je četvrtak bio omiljen za provod dok sam izlazio. ali moraš da se informišeš ranije a ne u 15 do 10

Link to comment
Share on other sites

@estrangedja sam ti napisao par redaka o o onim brendovima koji su meni licno poznati..i koje sam konzumirao. Ne koristim na redovnoj bazi i nisam toliko upoznat da ti mogu nesto vise napisati o karakteristikama duvana itd.
Raspitaj se sta ti drugar koristi (koji je to nivo kvalieta/klase) pa onda shodno tome mozes nesto i naci (ako nije preskupo). Po meni,to jeste prikladan poklon nekome ko u tome uziva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, estranged said:

Hoću da jednom čoveku kao poklon uzmem kutiju tompusa jer sam čuo da voli da ih pusi. Ima neko ideju koje da uzmem, gde, budžet ... A da se ne obrukam.

Ili ići na neku sigurniju varijantu za poklon 🙂

 

Možda i ovde da pogledaš. Što da ne i neku dobru cugu, ako nisi siguran za tompus. Da ima kad pripali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio juce koncert Zeljka Samardzica u Valjevu, za manifestaciju Tesnjarske veceri, gde je ono bukvalno klasican varos u gradu, tu mislim na standove "Leskovackog" rostilja, secerne vune, krofne, ljudi svih generacija u gradu itd... Svratili drugar i ja na poslednjih pola sata, odslusali iz daljine, zakacili neke gotivne pesme kao sto su Bezobrazno su zelene, Slutim, pa je otpevao muziku iz Tome, Zar ne znas da prava ljubav godine ne broj, Kafanska pevacica..

 

 Zexa gotivim jer je moj prvi kompjuter, Pentium 1 2000-te sadrzao u Winampu 30ak pesama, od kojih je vecina bila Zexovih... Da ne pomisli Chaos da uzdizem Zexa nesto ovde pa da budem muzicki streljan ;D

 

EDIT : Posle smo setali po gradu, kupovali da jedemo sta nam se svidja etc, i pri kraju prodjemo pored moje bivse (Prvi put da sam je video nakon raskida a proslo je 1.5M od tad i)  samo se namrgodila kad me videla i ljutito okrenula glavu i protrcala...

 

 Ima Zex  i za na pesmu ;D 

 

 

 

 

 

 

Edited by delgado
  • Like 3
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Bio juce koncert Zeljka Samardzica u Valjevu, za manifestaciju Tesnjarske veceri, gde je ono bukvalno klasican varos u gradu, tu mislim na standove "Leskovackog" rostilja, secerne vune, krofne, ljudi svih generacija u gradu itd... Svratili drugar i ja na poslednjih pola sata, odslusali iz daljine, zakacili neke gotivne pesme kao sto su Bezobrazno su zelene, Slutim, pa je otpevao muziku iz Tome, Zar ne znas da prava ljubav godine ne broj, Kafanska pevacica..

 

 Zexa gotivim jer je moj prvi kompjuter, Pentium 1 2000-te sadrzao u Winampu 30ak pesama, od kojih je vecina bila Zexovih... Da ne pomisli Chaos da uzdizem Zexa nesto ovde pa da budem muzicki streljan ;D

 

 

 

 

Oj4mTON.gif

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uvrnuto said:

 

 

Ma da, naravno, zezam se ja malo. Nego bukvalno niko nije imao ništa da nam predloži. Ali verujem da ima svašta, samo što kaže Haos, treba se malo pripremiti. 

 

Nije Beograd više ono što je bio što se tiče mesta za izlazak preko nedelje. (ako nećeš splavove)

 

Ranije je sve redom radilo dokle hoćeš, ali malo su se dovele stvari u red tu, što je realno i bolje.

 

Ako gotiviš bluz čak si možda i strava ubo sa Vox-om 😄

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...