Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

@Drug Crni ja sam išao u Bratislavu pre neki dan, išao sam sam 😄 Bilo je jako dobro, dobre stvari su da Flea i Anthony ne stare, da i dalje dobro sviraju i dosta džemuju, da sviraju i manje poznate pesme (Me and My Friends npr) a ne samo hitove. Loše stvari - publika koju nije zanimalo ništa sem najvećih hitova (a čak ni to se nije svidelo svima) i realno kratak stadijumski koncert - 100 minuta negde i 17 celih pesama

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Nicklord said:

@Drug Crni ja sam išao u Bratislavu pre neki dan, išao sam sam 😄 Bilo je jako dobro, dobre stvari su da Flea i Anthony ne stare, da i dalje dobro sviraju i dosta džemuju, da sviraju i manje poznate pesme (Me and My Friends npr) a ne samo hitove. Loše stvari - publika koju nije zanimalo ništa sem najvećih hitova (a čak ni to se nije svidelo svima) i realno kratak stadijumski koncert - 100 minuta negde i 17 celih pesama

poslao mi drugar snimak sa Can't Stop, očekivao bi čovek da se bar tu masa malo aktivira, ono atmosfera kao na parastosu

 

a zvučali su stvarno dobro

Link to comment
Share on other sites

Da se pohvalim i aktiviram na ovoj temi posle 100 godina

 

 

 

Idem u julu u Madrid da slušam ovo savršenstvo uživo, jedva čekam.

 

 

Btw jel ce ici nekon u Šibenik na King Gizzard and the Lizard Wizard u avgustu?

Ja nisam kupio karte na vreme, ne znam da l ih ima još uvek.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@nemanjaol

 

Napravi njuskalo i neka ti je sa srecom. Slican sajt poput ticketswapa gde se kupuju/prodaju karte.

 

@Drug Crni

 

Bilo vrh u Pesti, jedino put do tamo i nazad bio uzas. Malo mi i bilo zao sto nisam uzeo front stage. Publika odlicna, imaju manje-vise osecaja za muziku i generalno sam zadovoljan atmosferom. Ja se licno nadao malo jacoj minutazi, ali ispada da je Under the Bridge falio kako bi se ispunio koncertni prosek (1 h i 40 min). Repertoar raznovrsan, lepo je videti kako postoji hemija izmedju njih i sto su ostavili skroz drugaciji utisak u odnosu na Indjiju gde je delovalo kao otaljavanje posla. Izgleda da im je mnogo znacio povratak Dzona i da im je ova ''pauza od njega'' odgovarala. To se najbolje moglo videti kako su odsvirale pesme sa novog albuma. Najjaci utisak je ipak ostavila Give it Away kada je masa podivljala, a samo malo manje energije je bilo na By The Way koja je bila poslednja pesma. Isto puno skakanja oko mene. Prijatno sam iznenadjen sto sam cuo Don't Forget Me i Soul to Squezze.

 

 

Kada bolje razmislim, iako je kraci nastup opet bih pre izabrao lokaciju Puskas Arena. Pepersi su 2016 godine imali dva koncerta, samo je to bilo u Pap Lazlo Areni. Jedino mi je misterija zasto su nastup skratili za jednu pesmu, a nisu pokazivali znake umora ili da su puno gresili. Stekao sam utisak da im se svidja Budimpesta, jos nastup na stadionu koji ima dobru akustiku koji je otvoren krajem 2019. Od stranih koncerata oni su prvi koji su nastupali u Areni. Kako sam usao na stadion bio sam u fazonu, septembra idem prvo do Marakane da gledam Srbiju, pa produzavam do Puskas Arene da gledam Madjarsku .Vrh ambijent, vratio bih se i da gledam fudbal a ne da cekam sledeci koncert. Mozda neko ide na Aerosmith sledeceg meseca, a nece da se javi, pa ce znati o cemu pricam.😄

 

 

Nemam dugo yt music, tako da sam juce prvi put skinuo muzicke albume na aplikaciji pa sam je pustao offline kako sam presao granicu.  Ispostavilo se da su bile pesme kod kojih sam pravio pauzu juce(It's only Natural i Aquatic Mouth Dance). Prave puno rotacija sa pesmama, deo mene je zadovoljan sa tim jednim koncertom i kazem da mi je bilo dovoljno, dok drugi deo ipak hoce da cuje te pesme koje nije sinoc i da ode jos jednom na koncert u nadi da ce cuti 7-8 drugih pesama u odnosu na sinoc. Za pocetak, Around the World i Can't Stop su se zamenile.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Los Angeles Agency bas obogatio ponudu, ima tu sta da se probere. Za standarde regiona, puno zvucnih imena u kratkom vremenskom periodu.

 

85dNxbM.jpg

 

Nije mi jasno zasto manje prodaju karata za front stage, pa imas vise prostora da dises kad se sklonis dok se mi pozadi guzvamo i borimo za svaki metar. 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Ta'veren
Drago mi je sto si se lepo proveo. Video sam set-listu..dosta promena u odnosu na prva 4 koncerta. Tu je ta rokada Can't Stop / Around The World. I Like Dirt umesto Charlie. Tell Me Baby je isto usla unutra..Don't Forget Me..a sto se tice Under The Bridge,tu je bila neka zavrzlama..ona je bila predvidjena u set-listi pa su je jednostavno zaobisli na kraju..

Inace,mislim da je set-lista od 16 pesama prekratka za solo koncert. Trebala bi biti od 18 barem.
(molim da me zaobidju komentari tipa "Nije to Colic da peva tri sata" i "Koliko su svirali u Indjiji")

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gggggggg said:

jebote kurac sad vidim lineup za exit. strahota.

 

ko se nadje na vasaru, nek' poslusa honey dijon. sureshot dobar set i zabava. 

mada to verovatno nije za tebe. ti si osudjen na beyera i eventualno maceo plexa, mada su njegovi dj skills diskutabilni 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Snjofko said:

Pratis kosarku, lozis se na musku kosarkasku reprezentaciju i ova muzika ti je prelepost. Da nemam devojku, sad bih te startovao na keca.

 

Srećom imaš. 😛 Šalim se, shvatiću to kao kompliment. 🙃

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...