Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

6 minutes ago, Ne sam Safete said:

 

Nije prozivka zbog ponovljenog posta, samo mi je drago što se još neko primio :classic_smile:

Odlična je Greantea, zaslužuje više pažnje.

 

Haha, previd, kafanu ne prelistam toliko detaljno. Skoro sam cuo Hu Man prvi put, pa se zavatila na algoritam, i hvala joj na tome 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako te malo volim, jel' mogu malo da te ranim?

.....

ah inače, kad se setim nekrunisane kraljice sadomazohizma, ane bekute:

rano moja, rano ljuta, rani mene još 100x

prevari me bol mi stvaraj al me nikad ne ostavljaj

 

nema tu mesta za 50 nijansi sivo, samo hardkor.

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ima jedna pričica iz mog kraja na tu temu, ide dijalog ovako:

 

- Oćeš da ti dam jednu ranjenu svinju za tog trabanta?

- A?

- Ra-nje-nu svi-nju.

- Kako bre ranjena, gde ranjena?

- Pa kod mene u svinjac, s pomije.

 

Hoću da kažem, možda je nepostojano h? Ako me voliš 'rani me.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Koga zanima. ☺️

 

Quote

June 18 to 27: Five (possibly six) planets align

 

Sky-watchers who set their alarm clocks early in June will be able to catch a rare lineup of all the major planets visible to the naked eye: Mercury, Venus, Mars, Jupiter, Saturn, and possibly Uranus—though seeing the final planet requires pristine sky conditions. To cap it off, the moon will pass near each of these worlds between June 18 and June 27.

 

On June 24 and 25 the crescent moon will glide past the ice giant Uranus and make it easier to hunt down, especially using binoculars. Look for a distinctly green-colored dot. And eager stargazers won’t want to miss the moon’s close encounter with super-bright Venus on June 26. Then on June 27 the elusively faint Mercury gets its turn with the moon, when both will appear embedded in the morning twilight.

 

Izvor: https://www.nationalgeographic.com/science/article/9-must-see-stargazing-events-to-watch-in-2022?utm_source=curalate_like2buy&utm_medium=curalate_like2buy_71xx76mM__f60ff34d-8ed1-4114-aaf8-884fdf8da771&crl8_id=f60ff34d-8ed1-4114-aaf8-884fdf8da771

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ne sam Safete said:

 

 

 

Ništa čudno, ovo sam ja svaki put kad vidim neki slikabilan prizor, iako sam svesna da ne umem da koristim kameru. Tako sam neki dan ispred Hrama, srećom nisam zaustavljala saobraćaj. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da neki spotify, youtube...algoritmi rade u korist Morcheeba-e. Sad svi odjednom slusaju poslednje vreme.

 

Ne odnosi se na tebe kriv i duzan nego na moje neke susrete, uglavnom sa zenskim polom, u poslednje vreme.

Link to comment
Share on other sites

Sad kad pomislim, svih pet devojaka u poslednjih godinu i po su slusale Morcheebu 🤣 I aj da covek kaze da se krecem u takvim krugovima nego jedna od koje bas ne bih ocekivao je imala ,,stop chasing shadows, just enjoy the ride" kao potpis, ili kako se vec to zove, na instagramu.

 

No, nebitno, samo mi nesto palo na pamet 🤣 Idemo dalje

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...