Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

12 hours ago, Dracarys said:

Koliko ljudi jedu smeće generalno, a imaju fatalan izgled.

 

Tačno je da ishrana dosta pomaže, ali to nije ključ.

 

 

Prva recenica bas nije tacna. Ne znam koliko ljudi poznajes sto jedu smece a imaju fatalan izgled ali to jednostavno nije moguce medicinski. Jeste u jednom zanemarljivom procentu a sumnjam da bas poznajes makar dvoje ljudi iz te statisticke greske. 

 

Hrana jeste kljuc. Jednostavno je tako jer je tako po zakonima anatomije, ne zato sto neko kaze ili sto ja mislim da je tako. 

Mozemo da pricamo u udelu hrana/trening u konacnom obracunu ali da kazemo da nesto od toga nije kljucno ne mozemo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, uini said:

gledao sam "hustle". okej, basket-bozica puna nba igrača, šta čovek više da traži

 

nego, anthony edwards je izuo kao glavni villain. totalni ritopek za njega

tačno kakav zli basketaš treba da bude, ništa šmiranje nit' preglumljivanje. totalno je naturale

 

629f9850caad7400180e7652?width=700

 

Odgledao sam i ja sinoc. 

 

Skroz dobro ostvarenje s obzirom da je Adam Sendler glavni glumac, pa jos i jedan od producenata. NBA igraci, kao i svi ostali kosarkaski likovi odradise zaista fin glumacki posao. 

 

Preporuka za pogledati za sve fanove kosarke. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, uini said:

gledao sam "hustle". okej, basket-bozica puna nba igrača, šta čovek više da traži

 

nego, anthony edwards je izuo kao glavni villain. totalni ritopek za njega

tačno kakav zli basketaš treba da bude, ništa šmiranje nit' preglumljivanje. totalno je naturale

 

629f9850caad7400180e7652?width=700

 

Preporučila mi je koleginica, baš ću pogledati ovih dana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

Realno, bolje glumi od Bobija... 🙂 

 

hahaha svi bolje glume od bobija ali dobro, bobiju je i takva uloga (ivan make basketball)

i juancho je dobar ali ant je ozbiljan karakterni glumac 🙃

 

uglavnom, bitan kvalitet filma je što su u pitanju odlični igrači, pa su scene basketa verovatno i najbolje koje sam video na filmu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

naleteo slucajno na neki 3x3 turnir na kalisu... prvi utisak je da sam se ponovo podsetio koliko odvratan sport

 

a drugi ono sto je uini pricao, bilo neko finale za juniore kao, tugica koliko je lose izgledalo sa 370 ispaljenih trojki... bio jedan lep poster da ne gresim dusu

 

doduse i naboj je bio kao da igraju revijalni mec, a ne finale, za razliku od regulare finala i polufinala gde zamalo i tuca da izbije a sudija u jednom trenutku hteo i nekog iz publike da izbacuje

 

bas tesko gledljiv sport

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djole said:

naleteo slucajno na neki 3x3 turnir na kalisu... prvi utisak je da sam se ponovo podsetio koliko odvratan sport

 

a drugi ono sto je uini pricao, bilo neko finale za juniore kao, tugica koliko je lose izgledalo sa 370 ispaljenih trojki... bio jedan lep poster da ne gresim dusu

 

doduse i naboj je bio kao da igraju revijalni mec, a ne finale, za razliku od regulare finala i polufinala gde zamalo i tuca da izbije a sudija u jednom trenutku hteo i nekog iz publike da izbacuje

 

bas tesko gledljiv sport

 

Ja sam gledao to više puta ovde u NS kad preko centralnog trga rašire teren i montiraju tribine. Šta znam, nemam šta dodati, i meni se samo potvrdio utisak o negledljivosti, koji sam stekao gledajući preko malih ekrana. Da nema društva sa kojima sedim, i drugara među sudijama/zapisničkom stolu, ne bi se nikad ni iscimao da prošetam nekoliko min koliko ima od moje gajbe do Miletića. Ono, da ne budem preoštar, ali možda mu 3x3 dođe kao neki primer da "What started on a streets, should remain on the streets". Ali olimpijski sport jbg. Koliko je popularan sport globalno i da li i koliko raste, to bi bilo interesantno videti za period od poslednjih 5-10 god. Hype je čini mi se bio veći ranije... 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Posle tri godine James Leg opet u Srbiji. Sinoć sam bio u CK13 na svirci. Neverovatno šta čovek radi. Koja energija.
Predlažem Beograđanima da odu da ga poslušaju u subotu u KC Grad. Vidim da će još neko nastupati, pa vam i ostali možda budu zanimljivi.
 

 

Evo event za događaj (https://www.facebook.com/events/272067325080527) i možda i najbolji opis za Džejmsa:

Quote

totalni rokenrol do poslednje kapi znoja i krvi

 

Samo krvava kolena ❤️

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...