Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 4/10/2022 at 1:22 PM, uini said:

@Drug Crni&gif, tako nekako.

 

mi smo svoju privatnost svojevoljno i sa radoscu predali, postoje mnogo dramaticniji primeri od ovoga sto je fender pejstovo. 

 

e sad, to ne znaci da ne treba biti u kontinuiranoj borbi za svoja prava, kao i irl uostalom, samo ne bi trebalo da se sokiramo na temu 20ak godina kasnije od momenta kada je trebalo sokirati se ( :

Radi se na zaštiti podatka, i dosta toga se već uradilo, recimo GDPR. Dok je Apple uradio najkonkretniju stvar, i da svako ko ima iOS 14+ sistem ima opciju da zabrani njegovo praćenje platformama, i to je iskoristilo gotovo 95% korisnika, podatak je za USA tržište. 

 

Od 2023. se ukidaju kolačići, i videćemo šta će Google i Facebook uraditi po tom pitanju, u toku su testiranja nekih stvari, ali ćemo uskoro videti njihov odgovor na to. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3rd Secret, supergrupa sačinjena od članova bendova Nirvana, Soundgarden i Pearl Jam upravo je, kao iznenađenje, objavila debi album koji nosi naziv benda.

 

3rd Secret je nova grupa koju čine Krist Novoselić iz Nirvane, Matt Cameron iz Pearl Jama i Soundgardena i Kim Thayil iz Soundgardena. U bendu su i Bubba Dupree (Void), Jillian Raye (Novoselićeva koleginica iz benda Giants in the Trees) i Jennifer Johnson.

 

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dobrodošli u 2000-u.

 

ma to van diskusije, ono, djordje marjanovic i mile lojpur, nego mi je to opet mali prostor za random bumere kojima je rodni sajz bio taj egzit top of mind a i bukem ima solidno kultni status u bgdu. 

 

vidim da je hernan cataneo rasprodat metaripo unapred, to je taj boomer power, samo iz drugog segmenta elektronske muzike 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, djole said:

ima ga i cj bolland večeras u drugstore

 

bio i prilog na rts-u :classic_laugh:

 

da, vidim da drugstore fura te stare acid trance / house heroje, mark broom, cj bolland - al' kapiram da je to zato što se vratio u nekoj modernoj iteraciji taj esidaški zvuk, gde cvrče 303jke i 909ke, pa da mladi (koji btw i izgledaju kao da su ispali iz te prve polovine 90ih, pravo sa rejva, sa onim pecaroškim kapama i smajlijima na majicama i namerno lošim tetovažama) prosto traže te neke korene dobrice ćosića 🙃

 

ovi dnb household names i cattaneo su direktno poziv matorcima svih fela da dođu i prisete se mladosti ili šta već.

edit i octave one live set je tu. mada taj detroitski zvuk nikada u bgdu nije bio popularan, više poštovan, kao, to je biblija. osim millsa, duhovnog oca mladog bata naste.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, freethrow said:

Je l idemo organizovano na Roni Sajza i Bukema, ono forumski šljam?

 

meni su bukem i conrad bumerski match made in heaven, mc dynamite je klasican mc, pera lozac, on ide sa rodnijem verovatno a on mi nije motiv za izlazak iz penzije 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

ma to van diskusije, ono, djordje marjanovic i mile lojpur, nego mi je to opet mali prostor za random bumere kojima je rodni sajz bio taj egzit top of mind a i bukem ima solidno kultni status u bgdu. 

 

vidim da je hernan cataneo rasprodat metaripo unapred, to je taj boomer power, samo iz drugog segmenta elektronske muzike 

 

E crni moji dani kad ja za ovo nečuh...

Verovatno sam jedini srbistanac koji unazad 24 meseca redovno sluša njegovu Resident emisiju na urbana play 104.3FM 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Luchifer89 said:

 

E crni moji dani kad ja za ovo nečuh...

Verovatno sam jedini srbistanac koji unazad 24 meseca redovno sluša njegovu Resident emisiju na urbana play 104.3FM 

On dolazi svake godine po jednom u BG, u bilo kom trenutku kad pomisliš da li Ernan Kataneo dolazi u narednih 6 meseci - odgovor je uvek "Da"

Edited by Nicklord
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...