Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

9 minutes ago, Ta'veren said:

 

Uzmi vece i ne razmisljaj o ceni, manje ce biti mucenje za keramicare.

Teže je keramičarima kada su veće pločice, mislim 15x60 i 30x60 nije neka razlika, ali onih pločica i do 120, to je pakao zalepiti.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ta'veren said:

 

Uzmi vece i ne razmisljaj o ceni, manje ce biti mucenje za keramicare.

ko ga jebe nek se muci, sto nije ucio skolu 😛

salu na stranu, fora je sto su mi ove 15x60  lepse, ali i dosta skuplje, izadje 20k vise na 50m2..

tako da ako je jeftinija ta varijanta za postavljanje 15x60, uzeo bi te, mada sto i ti kazes, cistom logikom, da se zakljuciti da bi te 15x60 bile i skuplje za postavljanje..

inace oba dezena su drvo, pa mi nekako vise fejk bude sa tim dimenzijma 30x60, neam pojma

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Gde lepis? Ako lepis na terasu uzmi vece. Ako je za kupatilo, zavisi od toga kakva je konfiguracija, koliko imas slivnika itd. Ja bih u kupatilu isao na manje. Mada i jedne i druge spadaju u srednje velike plocice. A sa keramicarima ti je uglavnom stvar dogovora. Ili se dogovorite pre nego sto vidi plocice a onda nema nazad 😄

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

Gde lepis? Ako lepis na terasu uzmi vece. Ako je za kupatilo, zavisi od toga kakva je konfiguracija, koliko imas slivnika itd. Ja bih u kupatilu isao na manje. Mada i jedne i druge spadaju u srednje velike plocice. A sa keramicarima ti je uglavnom stvar dogovora. Ili se dogovorite pre nego sto vidi plocice a onda nema nazad 😄

dnevna, trpezarija, kuhinja.

sve je ispod podno grejanje

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

ne javljaja mi se ovaj lokalni, zvao sam nekog random keramicara, kae njemu isto koja je od te dve dimenzije, 12e po m2 

 

mada je tu ona fora garant, da ga pitas koja varijanta je skuplja, on bi pitao, a koju si ti uzeo..

i to koju god da mu kazes, on ce reci, e jbg ta ti je skuplja 😄

 

edit:

dobio lokalnog, kaze da se isto naplacuju te dimenzije 15x60 i 30x60, za preko 120cm ide 15+ eura..

tako da sad i to znate, ako nekom treba, u svakom slucaju ne skodi, a cim ne skodi znaci da koristi:default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, n4l1m said:

el ima neki keramicar ovde? 😄

koje plocice je skuplje lepiti, 15x60 ili 30x60?

 


Baš sam juče kačio na politici kao neki offtopic.

https://www.kupujemprodajem.com/sport-i-razonoda/sportska-oprema/gravitacione-cizme-rucno-pravljene-za-razlicite-obime-nogu/oglas/93671336

 

Quote

Dobrodošli na moj oglas ♥ Pošto radim na građevini kao keramičar, vrlo mi je nezgodno da odgovorim svakome posebno ko me pozove ili piše u vezi kičme jer je to opširna tema a pločice neće same da se zalepe, zato sam ovde detaljno objasnio sve što je potrebno da bih napravio gravitacione čizme u ovom mom hobi poslu. Sistem lečenja dekompresijom, izmislio je Hipokrat,400 godina pre nove ere. Mnogo kasnije,1960-tih, braća Martin su prvi napravili i patentirali gravitacione čizme. Po njihovom uzoru Kinezi prave kopije gravitacionih čizmi, koje su "našminkane" da lepo izgledaju i primame kupce ali kako su mi ispričale ili napisale osobe koje su me kontaktirale, kažu da te čizme mogu da budu neudobne i da žuljaju, kog zanima da zna više o tome, napravio sam video sa detaljnim objašnjenjem i upoređenjem Kineskih čizmi sa čizmama koje ja pravim, video je javan na mom youtube kanalu i svako može za nekoliko minuta da sazna kakvom je riziku izložen ako kupi Kuneske čizme.

 

Još ako imaš i problema sa leđima, sve si rešio. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fancy said:

Diz ar d vejz.

Meni do sada omiljena..poslusao sam ceo album..

Volim kad Peppersi pevaju o Americi,volim da cujem sta imaju da kazu na tu temu :classic_smile: Pesma je pomalo neobicna..jer u jednom momentu deluje kao da se dogadja takeover od strane nekog heavy-metal benda..k'o da je Metalika moj dobar drugar uleteo unutra..ali na dobar nacin..spot,kao i obicno,super..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...