Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

5 hours ago, RatzenStadt said:

 

Ajde Debeli, ne budi od onih mrguda u godinama koji sa prezirom i gadjenjem gledaju na kulturu mladih predvidjajuci propast drustva xd

Sigurno si u mladosti sebi obecao da se neces postati takav xd

 

PS: ja cak i nisam puno mladji od tebe, samo volim ono sto vole mladi xD
PS2: Dobro, da, kad je Drago Cumic dao ovo predvidjanje bio sam u prednatalnom periodu, tkd se i moze reci da je o meni izmedju ostalih pricao

 

Evo ti nesto sto ce ti se mozda videti ❤️ 

 

 

 

 Nisam mrgud :wink2:  I nisam "star" , osim u periodu pon-petak 6-14 i svaka druga nedelja 14-22 :classic_biggrin: 

 Naleteo si jbg, imao sam danas sukob generacija i muzičkih (ne)ukusa sa starijom ćerkom( bas oko Breskvice i njenog zahteva da je vozim cca 200km na koncert iste 😆😆 )   Malo, za'ebavam, mada je meni ta i takva muzika, generalno "krindz" 😜 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Fat Zadd said:

 

 Nisam mrgud :wink2:  I nisam "star" , osim u periodu pon-petak 6-14 i svaka druga nedelja 14-22 :classic_biggrin: 

 Naleteo si jbg, imao sam danas sukob generacija i muzičkih (ne)ukusa sa starijom ćerkom( bas oko Breskvice i njenog zahteva da je vozim cca 200km na koncert iste 😆😆 )   Malo, za'ebavam, mada je meni ta i takva muzika, generalno "krindz" 😜 

Je l` si pevusio Breskvicinu live verziju "Crna i zlatna" dok si vozio?

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2024 at 8:54 AM, Barkley#34 said:

Drugari, da li neko može da preporuči dobar dušek/krevet na naduvavanje?

 

Ja sam uzeo u Dekatlonu za kampovanje i super služi.

 

https://www.decathlon.rs/duseci-na-naduvavanje/334088-231040-dusek-na-naduvavanje-air-comfort-za-2-osobe-120-cm.html#/demodelsize-254univerzalna_velicina/demodelundefined-8871251?queryID=5cf9186fb26e82ee72e5dae7468e0038&objectID=5145351

 

Mislim, od dušeka na naduvavanje ne očekujem nešto previše. 😄

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sta mi pricaju malopre... Da ce na Arsenal festu biti i Zdravko Colic i Lil Pump i onaj band Keanu Reevesa, i Jarboli, i Partibrejkersi i Mimi Mercedes

Nema sta, alal im vera 😁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marko said:

Sta mi pricaju malopre... Da ce na Arsenal festu biti i Zdravko Colic i Lil Pump i onaj band Keanu Reevesa, i Jarboli, i Partibrejkersi i Mimi Mercedes

Nema sta, alal im vera 😁

Gospođa Milena Janković baš jako podiže prosek. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...