Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

6 hours ago, Marko said:

Komsija krenuo da radi sa 18g jos krajem '70-ih, ove godine ce imati punih 45g staza, i ako ode u penziju odmah nece imati pun iznos jer bi bio bi kaznjen, tj penzija bi mu bila za nekih 100-150e manja, nego da ceka jos 2g do ispunjenja starosnog uslova koji je za njega 65g.

Ako ima 45 godina staža (plaćeni svi doprinosi, of kors), neće mu se umanjivati penzija.

Link to comment
Share on other sites

[sad kad ste konacno skrenuli pogled sa Dzeniferinih oblina] Koja pesma se cuje u pozadini ove scene sa Tomom Kruzom? 3:35-3:45 - nije bila ta u filmu a ova mi je strasno poznata i evo ceo dan lupam glavu i ne mogu da se setim, a mnogo mrzim kad mi je tu u malom mozgu i ne mogu da izvucem. Pomoc prijatelja? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Reci im da krenu da koriste vejp

 

Nisam neki pusac, nesto malo u srednjoj, ali sam brzo ostavio da bih vec pre par meseci krenuo, ali vejp.

 

Super je sto pri uvlacenju dima sljaste boje. Otkrio sam foru da time privlacim poglede devojaka prema meni, a i nema smrada od cigara.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Reci im da krenu da koriste vejp

 

Nisam neki pusac, nesto malo u srednjoj, ali sam brzo ostavio da bih vec pre par meseci krenuo, ali vejp.

 

Super je sto pri uvlacenju dima sljaste boje. Otkrio sam foru da time privlacim poglede devojaka prema meni, a i nema smrada od cigara.

Ja ga furam otprilike 1 godinu, najveća dobit je što nema onog odvratnog smrada.

I iako me to nije motivisalo moram priznati da je finansijski više nego isplativo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ja ga furam otprilike 1 godinu, najveća dobit je što nema onog odvratnog smrada.

I iako me to nije motivisalo moram priznati da je finansijski više nego isplativo.

 

jel cepas neki dugorocan ili one disposable?

 

ja sam probao par jednokratnih, nije idealno ali mi je bolje od iqosa, verovatno bih mogao da se prebacim full time

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jel cepas neki dugorocan ili one disposable?

 

ja sam probao par jednokratnih, nije idealno ali mi je bolje od iqosa, verovatno bih mogao da se prebacim full time

Dugoročan, ono puniš ga i povremeno mjenjaš grijače.

S početka sam šarao sa okusima, na kraju je vanilija pobijedila.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Reci im da krenu da koriste vejp

 

Nisam neki pusac, nesto malo u srednjoj, ali sam brzo ostavio da bih vec pre par meseci krenuo, ali vejp.

 

Super je sto pri uvlacenju dima sljaste boje. Otkrio sam foru da time privlacim poglede devojaka prema meni, a i nema smrada od cigara.

 

20 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ja ga furam otprilike 1 godinu, najveća dobit je što nema onog odvratnog smrada.

I iako me to nije motivisalo moram priznati da je finansijski više nego isplativo.

 

14 minutes ago, uini said:

 

jel cepas neki dugorocan ili one disposable?

 

ja sam probao par jednokratnih, nije idealno ali mi je bolje od iqosa, verovatno bih mogao da se prebacim full time

 

7 minutes ago, Ne sam Safete said:

Dugoročan, ono puniš ga i povremeno mjenjaš grijače.

S početka sam šarao sa okusima, na kraju je vanilija pobijedila.

 

3 minutes ago, uini said:

da, mene interesuje iskljucivo duvan flavor, bez dodatnih aroma. a sta ti je minus ovih disposable?

f0hoXWS.gif

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Reci im da krenu da koriste vejp

 

Nisam neki pusac, nesto malo u srednjoj, ali sam brzo ostavio da bih vec pre par meseci krenuo, ali vejp.

 

Super je sto pri uvlacenju dima sljaste boje. Otkrio sam foru da time privlacim poglede devojaka prema meni, a i nema smrada od cigara.

 

Da li koristiš psihologiju boja da vidiš koja boja privlači najviše pogleda? 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uvrnuto said:

Je l' u ovoj kafani dozvoljeno pušenje cigareta? 

 

Toliko sam postao intolerantan na duvanski dim, da sam počeo totalno da kuliram neka druženja ili mesta jer znam da su teška pušiona. 

 

 

Samo vejp. Na cigare sam unutra tolerantan do neke mere, kad sam na otvorenom moze purnjanje do mile volje.

 

Pre par meseci se nasao sa jednim drugom koga nisam video dugo, dogovorili smo se da mu prodam misa. Navukao se i on na vejp, jedva sam cekao da pobegnem od njega.

 

 

Link to comment
Share on other sites




Dugoročan, ono puniš ga i povremeno mjenjaš grijače.
S početka sam šarao sa okusima, na kraju je vanilija pobijedila.


I ja, od 2016, "dugoročan"... a unutra Gold + malo Menthol.
Otprilike na jednu - jednu ipo "veliku" (30 ml) G. jedna mala (10 ml.) mentola trošim...
Jačina uglavnom 4.5 i mix sa 9.

Pre sam uzimao kod eFeel-a Davidoff Gold i Fresh (beše Dekang-ov?), što mi se najviše sviđa, ali ima samo u Ušću, pa sam prešao na ovaj Gold što ima kod Umbrelle u komšiluku u Big-u. Fina stvar kod eFeela je bila to što su imali jačine 6 i 8 koje su taman kako treba, sad se dovijam da umixujem (pravi sam DJ wicked.gif ).

Dobro je što se na pola metra-metar bukvalno ne oseća, nikom ne smeta, ne ostaje smrad u pepeljari, može svugde...pa i na tekmi [emoji16]

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uvrnuto said:

 

To je ono što se najviše istripujem. 😄

A onda odem u inostranstvo i sve pet. 

Prvo Pionir, sad zadimljene kafane... Trebalo je da te pošaljemo u Moldaviju da te malo očvrsne spavanje na aerodromu. :classic_tongue:

Edited by Barkley#34
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kooineeperk said:

[sad kad ste konacno skrenuli pogled sa Dzeniferinih oblina] Koja pesma se cuje u pozadini ove scene sa Tomom Kruzom? 3:35-3:45 - nije bila ta u filmu a ova mi je strasno poznata i evo ceo dan lupam glavu i ne mogu da se setim, a mnogo mrzim kad mi je tu u malom mozgu i ne mogu da izvucem. Pomoc prijatelja? 

 

 

 

 

Trebalo bi da je ova, hemijska braća

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...