Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, bodo said:

Ne znam da li si sarkastičan. Ali sta je ovdje bravo. Bruka je preslaba riječ za ovo sr**e od pjesme. Nažalost kakva država takva valjda  prezentacija iste u kojoj eto i ja živim. Ali kuda ide ovaj svijet evo još jedne dobre slike i prilike sa ovogodišnjeg San Rema gdje  pjevač doslovce dištruđeriva pozornicu za vrijeme izvedbe iz razloga što nije čuo svoj glas kroz slušalice. 

 

 

Prezentacija na jebenom Eurosongu?  🤣

 

Koga, bre, zabole?

 

Meni je ovo toliko besmisleno bilo da je genijalno. Nista nema smisla, ni tekst, ni melodija, ni struktura, ni aranzman, ni produkcija, ni kostimi, ni koreografija...🤣🤣🤣

 

I bas zato mi se svidelo jer izvrcu ruglu Evroviziju gde nista isto tako nista nema smisla i veze, a svi se kao trude da pokusaju da naprave da ima.

 

E, sad, tako sam shvatio pesmu pa mi bilo zanimljivo.

 

Sad vidim da se spominje da je ovo nesto protiv Putina. Ako je toga, onda celo moje shvatanje pada u vodu i vise mi se ne svidja pesma 🤣 Ne zato sto mislim da ne treba srati po Putleru, naprotiv, ali mi onda ova pesma ima smisao, a ja sam je bas zgotivio iz razloga sto je potpuno besmislena.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Snjofko said:

Prezentacija na jebenom Eurosongu?  🤣

 

Koga, bre, zabole?

 

Meni je ovo toliko besmisleno bilo da je genijalno. Nista nema smisla, ni tekst, ni melodija, ni struktura, ni aranzman, ni produkcija, ni kostimi, ni koreografija...🤣🤣🤣

 

I bas zato mi se svidelo jer izvrcu ruglu Evroviziju gde nista isto tako nista nema smisla i veze, a svi se kao trude da pokusaju da naprave da ima.

 

E, sad, tako sam shvatio pesmu pa mi bilo zanimljivo.

 

Sad vidim da se spominje da je ovo nesto protiv Putina. Ako je toga, onda celo moje shvatanje pada u vodu i vise mi se ne svidja pesma 🤣 Ne zato sto mislim da ne treba srati po Putleru, naprotiv, ali mi onda ova pesma ima smisao, a ja sam je bas zgotivio iz razloga sto je potpuno besmislena.

Eurosong ne pratim još od Emilije Kokic. Lažem, gledao sam Serifovicku I uživao u pjesmi. Politicke konotacije i aluzije me ne zanimaju.  Nažalost dobro sam upoznat sa radom i djelom grupe.  Od opscenog spota gdje onanisu u istom do gostovanja u jednom od napoznatijh emisija Nedjeljom u dva kod Aleksandra Stankovica gdje su uspjeli toliko isprovocirati voditelja da je 20 prije kraja prekinuo emisiju. i još nebrojeno nakaradnih izjava i nastupa u javnosti Ako je ovo nešto što treba predstavljati umjetnički izraz i šta li god još proizlazilo iz toga onda jao si ga nama. 

Edited by bodo
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Eurosong ne pratim još od Emilije Kokic. Lažem, gledao sam Serifovicku I uživao u pjesmi. Politicke konotacije i aluzije me ne zanimaju.  Nažalost dobro sam upoznat sa radom i djelom grupe.  Od opscenog spota gdje onanisu u istom do gostovanja u jednom od napoznatijh emisija Nedjeljom u dva kod Aleksandra Stankovica gdje su uspjeli toliko isprovocirati voditelja da je 20 prije kraja prekinuo emisiju. i još nebrojeno nakaradnih izjava i nastupa u javnosti Ako je ovo nešto što treba predstavljati umjetnički izraz i šta li god još proizlazilo iz toga onda jao si ga nama. 

Sa Stankovicem je dogovoreno i namesteno. Toliko koliko su upucen 😁

 

Ne treba predstavljati apsolutno nista 😁 Besmisleno je i to je sve.

Link to comment
Share on other sites

Nemam temelj.

 

Ako ti posao daje stres, tj. iziskuje tugu za vikendima, onda najbolji savet koji mozes dobiti je da se sklanjas od stresa.

 

Evo, ja sam osetio stres da necu ispratiti Bronov rekord i dao sam otkaz.

 

Uskoro cu da krenem nesto od kuce, to mi je bolja varijanta, internet treba max iskoristiti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dracarys said:

Nemam temelj.

 

Ako ti posao daje stres, tj. iziskuje tugu za vikendima, onda najbolji savet koji mozes dobiti je da se sklanjas od stresa.

 

Evo, ja sam osetio stres da necu ispratiti Bronov rekord i dao sam otkaz.

 

Uskoro cu da krenem nesto od kuce, to mi je bolja varijanta, internet treba max iskoristiti.

 

Slažem se da se, izvan poslovnog konteksta, treba što više otkloniti od izvora stresa. I(li) pronaći neki zdravi coping mehanizam. 

 

Ali u poslu će uvek biti stresora jer je svaki posao stresan (na svoj način). Ja bih najviše volela da ne moram da radim i da živim na nekoj planini, ali nemam taj luksuz. I nisam baš mislila na tugu za vikendima, nego na osećaj da što sam starija sve brže prolaze. 

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ima i ta vrsta posla. Ja sam bio na planinarenju, jos mi je praksa bila sa faksa da se stalno krecem kroz sume i prirodu, kad ozednim od pesacenja pijem izvorsku vodu. Tako da znam o cemu govoris.

 

Mozes da budes vodic turistima, jos ako znas veoma dobro konverzacijski engleski, mozes naci bas taj posao na planini.

Edited by Dracarys
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stiletto said:

 

25 godina više od mene do sandučeta ili furune 😁

 

Meni doduse nije najjasnije na osnovu cega neko, ko je danas mlad/nije ni blizu penzionisanja, racuna na to kada ce otici u penziju. Najsveziji primer iz okruzenja: Komsija krenuo da radi sa 18g jos krajem '70-ih, ove godine ce imati punih 45g staza, i ako ode u penziju odmah nece imati pun iznos jer bi bio bi kaznjen, tj penzija bi mu bila za nekih 100-150e manja, nego da ceka jos 2g do ispunjenja starosnog uslova koji je za njega 65g. Ako je ovako u slucaju jednog veterana koji je zasluzio penzionisanje vec odavno, pitaj boga na sta ce sve to da lici u buducnosti, pogotovo malo daljoj buducnosti. Ima i onih kojima je upala kasika u med naravno, nisam se previse udubljivao u racunice, ali sam ostao zatecen, kako ti matorci imaju toliku penziju, imajuci u vidu koliko dugo i sta su radili na tom i tom radnom mestu... Ono smanjivanje penzija 2014 mi je naravno poprilicno otvorilo oci i sa one druge strane, kako bese ono skracena verzija: Dosao MMF, zadao domaci zadatak, i cao zdravo (Tako nesto, ili neki drugi puj pike ne vazi scenario, moze da bude jos ko zna koliko puta do necijeg vremena za penziju). U ovome, ja licno se dvoumim izmedju kompletnog oslanjanja na sebe sa jedne strane, i uplacivanja nekog iznosa po principu bolje ista nego nista, ma koliko sumnjao da uopste nije vredno toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marko said:

 

Meni doduse nije najjasnije na osnovu cega neko, ko je danas mlad/nije ni blizu penzionisanja, racuna na to kada ce otici u penziju.

 

Imaš i ne mali broj mladih koji uopšte ne računaju kad će otići u penziju niti o tome razmišljaju, odavno prešli i tridesetu a ni dan radnog staža. :classic_biggrin: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...