Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, freethrow said:

Da pitam ovde iako možda nije mesto. Imam jedan MTS broj srpski koji bih poneo u Crnu Goru na par dana. Pitanje 1: da li nema rominga u CG više? Pitanje 2: koja mi je najisplativija varijanta za internet u CG - da li da koristim MTS broj ili mi se više isplati da kupim internet karticu tamo?

 

Hvala  i pozzzzzz

 

Imam 064 postpaid broj i Omorika 1 paket - prošle godine sam u CG uz taj paket (1399 din. mesečno) imao bukvalno neograničen Internet mesec dana koliko sam bio tamo.  (verovatno je to bilo ograničenje od 100GB jer sam toliko imao tada uz paket, znam da sam pičio torent na laptopu i držao HotSpot za moje u kući).

Plus nekih 100 min. ka crnogorskim mrežama, sad da li samo prema m:tel ili prema svima ne sećam se, znam da sam zvao ljude tamo šakom i kapom i nisam to prekoračio, račun je bio standardna pretplata.

 

U svakom slučaju, proveri šta sve imaš uz paket pre nego kreneš.

 

Trebalo bi, dakle, da koliko imaš neta ovde uz paket, isto toliko imaš i u CG.  Naravno kad se ukačiš na m:tel mrežu - ali dobra stvar kod MTS je što bukvalno nije moguće da se u romingu u CG prikačiš na druge mreže. Baš sam gledao, ostale mreže su u statusu "Forbidden".

 

Usput, imaš, tačnije imao si, (ne znam kako je za ovu sezonu) prepaid kartice od bukvalno svakog operatora tamo od 5€ / 10€ na kojima dobijaš neke silne gigabajte za, beše 10/15/30 dana...  Nisam uzimao jer nemam fontele sa 2 kartice, ali ljudi koji su to uzimali nisu se žalili.

 

To ti je sve za MTS, što se Jebtela i A1 tiče, ne znam...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Da da, ovo mi je prva sezona na MTSu

 

To je to, peglaj brate :s_d:

 

Ja sam, iskreno, bio sumnjičav i ne samo što sam zvao pre puta da proverim, svaki dan sam online proveravao Moj MTS...  čak i kad sam se vratio, da mi nešto ne uvale dodatno. 

Ništa, to je bilo što je i bilo. Samo pretplata.

 

Spoiler

Za 2. godinu sam izboksovao isto neki zverski Internet na osnovu 20 godina "vernosti" (tačnije, setili su me se i častili obilno kad sam podneo zahtev da menjam operatera :wicked:) pa sam ja ove godine u rebusu da li će to važiti i ovog leta.. mada mislim da hoće.

 

Link to comment
Share on other sites

K'o rosa u podne :roflmao:

Da se prikljucim prici o operaterima i paketima..istekao mu ugovor u laznom Telenoru. Prvi put,posle 20. godina,razmatram promenu operatera.. A1 nema u ponudi neke dodatne servise koji bi bili ukljuceni u pakete (tipa HBO Max)..ima li toga u MTS? I u okviru kojih paketa?
Gledam im ponudu..ili ja ne pronalazim ili nemaju ni oni..:smiley33:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Drug Crni said:

K'o rosa u podne :roflmao:

Da se prikljucim prici o operaterima i paketima..istekao mu ugovor u laznom Telenoru. Prvi put,posle 20. godina,razmatram promenu operatera.. A1 nema u ponudi neke dodatne servise koji bi bili ukljuceni u pakete (tipa HBO Max)..ima li toga u MTS? I u okviru kojih paketa?
Gledam im ponudu..ili ja ne pronalazim ili nemaju ni oni..:smiley33:

Што желиш да промениш? Ја сам месец дана пре истека уговора послао поруку да ли ми важи нека акција коју сам имао и даље. Дали су ми још бољу понуду за исте паре. А сигнал им је стварно најјачи, где год да сам био, а био сам у разним вукојебинама.

Не ботујем за њих, али најјачи су, надам се да ови њихови читају форум, конкурисао сам за посао код њих.😀

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...