Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 10/17/2023 at 6:49 AM, Gb92 said:

Posle koliko obicno stigne karta ?  Kome da se covek pozali za ovaj fancee ... nit broja nit kuceta nit maceta. Pare su uzeli..

 

On 10/17/2023 at 8:19 AM, Gb92 said:

Dosao sam do vlasnika.. Kaze proverice.

 

On 10/17/2023 at 8:52 AM, Gb92 said:

Reseno...  IdemOoOOoO 😄

 

On 10/17/2023 at 9:59 AM, Gb92 said:

Vlasnika firme zovnes na mob i kulturno ga zamolis da ti posalje kartu na watsap ...  🙂


Evo vama što se žalite na kupovinu karata jedan zanimljiv niz. 😄

Stvarno ne mogu da verujem da je kod nas toliko teško napraviti neku normalnu platformu za to. Interesuje me, vi što ste išli na veće koncerte, jeste li imali problema pri kupovini tada? Padanje sajtova i ovakvih stvari, da npr. ostanete bez povratne informacije o kupovini?

Ne znam ni koja im je sad to fora da koriste nekoliko servisa? Je l' to isto praksa? Kao da rasterete?
Ajde neka i jeste praksa, za Partizan nigde nema obaveštenja gde se prodajuu karte, a rade sa dva servisa.
Užas...

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, uvrnuto said:

Evo vama što se žalite na kupovinu karata jedan zanimljiv niz. 😄

Stvarno ne mogu da verujem da je kod nas toliko teško napraviti neku normalnu platformu za to. Interesuje me, vi što ste išli na veće koncerte, jeste li imali problema pri kupovini tada? Padanje sajtova i ovakvih stvari, da npr. ostanete bez povratne informacije o kupovini?

Ne znam ni koja im je sad to fora da koriste nekoliko servisa? Je l' to isto praksa? Kao da rasterete?
Ajde neka i jeste praksa, za Partizan nigde nema obaveštenja gde se prodajuu karte, a rade sa dva servisa.
Užas...

Fora je što pouzdani sajtovi kao što su eventim (tickets.rs) ili ticketmaster uzimaju veći % od drugih i manjih 😄 

 

Oni isto imaju svojih problema inače, prelako puštanje botova na sajt da pokupe karte. Ili što puštaju 50% karata prvi dan kako bi se rasprodale odmah i onda tek kasnije puste ostatak ali sa višim "dinamičnim" cenama i slične stvari, naročito u USA. U EU je to regulisano više pa obe platforme rade dobro

 

 

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uvrnuto said:

 


Stvarno ne mogu da verujem da je kod nas toliko teško napraviti neku normalnu platformu za to. Interesuje me, vi što ste išli na veće koncerte, jeste li imali problema pri kupovini tada? Padanje sajtova i ovakvih stvari, da npr. ostanete bez povratne informacije o kupovini?
 

 

To je neminovno da kad je guzva neces uspeti da resis u par klikova, ali postoji virtuelni red i brze se svacija muka resi. Samo treba biti uporan. Ljudi se malo smire, jer su u redu za cekanje i sajt je manje opterecen. Nervoza je svakako sveprisutna dok se ne resi. Desilo mi se da dobijem potvrdu o kupovini, a karte stignu par sati kasnije ili budu na mom nalogu sa tog sajta. Bude malo frka sto nije proslo glatko, ali ne drze me dugo u neizvesnosti. Ovako nesto, da mi skinu samo pare bez ikakve potvrde, nisam imao do sada. Imao sam i situaciji sa placanjem, gde sam dva puta kliknuo na back da bih ponovo dosao do tog dela, iako naravno ne kucam ponovo podatke sa kartice. Tako mi je i prosli put skinulo pare. Sve mislim da bih se ispalio da ne pokusam ponovo deo sa placanjem, jer je pukla stranica kod ucitavanja.

 

Kapiram i ovi stranci sto su pokusali preko efinityja da su se slogirali i da su barem u narednih nekoliko sati digli od kupovine, jer je ovo daleko ispod njihovog standarda. Odradio sam desetak kupovina karata, ali zbog ove od juce sam bas zeleo da zapalim cigaru nakon sto sam prestao, koliko me je ovo spicilo. Imam slicne momente i kada se malo duze zadrzim na granici. Da je neki drugi bend, preskocio bih sigurno prvi, a mozda i drugi talas kupovine. Sve manje zelim da se ''sudaram'' sa domacom potraznjom. Svaki put kad sam uzimao kod stranaca osecao sam zadovoljstvo kad zavrsim sa kupovinom i sto cu da idem na koncert + potvrda stigne brzo. Ovde sam skroz zbunjen i imam osecaj ko da sam bacio pare.

 

Vise imam negaitvnim iskustva sa ticketswap/viagogo nego sa zvanicnom prodajom karata.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kronostime said:

Ne licis na sebe.

:classic_biggrin:

 

Eh, ima vec neko vreme da je tako moj Gazda...

Nastavljam da dostizem nove visine samosabotaze.

Zaglavljen sam brt, u nekoj spirali autodestrukcije. Stalno tako, korak napred, pa nazad dva.

Bas trenutno, zbog skorasnjih nemilih dogadjaja i predikamenta u koje sam se uvalio, svesno, sopstvenim delovanjem, prolazim kroz snazan osecaj besa, i prisecam se svih neuspeha i padova.

Nece ovo izaci na dobro.
Da mozes da mi procitas misli zaplakao bi, veruj mi, moza bi pozvao policiju, ili Lazu

 

Postajem sve perverzniji i devijantniji. Msm, i dalje trazim zanimljive stvari na netu, ali moj humor ili seksualne preferencije, su mutirali u nesto sto ne prepoznajem, niti razumem.

 

Fali mi stara verzija sebe. Sedi u sobu majmune, pretrazi Latine s hipertrofiranim gluteusima, zadovolji se 5 min i provedi ostatak dana i noci vodeci nekog engleskog sestoligasa do neslucenih visina, kao pravi neet. Daj do znanja svima da nista ne ocekuju od tebe 🤦‍♂️

 

Ni Bibliju nisam otvorio, ne pamtim kad...

Nije dobro.

  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2023 at 1:56 PM, Stiletto said:

 

U ime podrške @DameTime, pratim i podižem:

 

 

I don't give a damn 'bout my reputation
You're living in the past, it's a new generation
A girl can do what she wants to do
And that's what I'm gonna do

And I don't give a damn 'bout my bad reputation
Oh no
Not me

And I don't give a damn 'bout my reputation
Never said I wanted to improve my station
And I'm only doin' good when I'm havin' fun
And I don't have to please no one

And I don't give a damn 'bout my bad reputation
Oh no
Not me
Oh no
Not me

I don't give a damn 'bout my reputation
Never been afraid of any deviation
And I don't really care if you think I'm strange
I ain't gonna change

 

And I'm never gonna care 'bout my bad reputation

Oh no
Not me
Oh no
Not me

 

Pedal, boys!

And I don't give a damn 'bout my reputation
The world's in trouble, there's no communication

And everyone can say what they wanna say
It never gets better, anyway

So why should I care about a bad reputation anyway?
Oh no
Not me
Oh no
Not me

I don't give a damn 'bout my bad reputation
You're living in the past, it's a new generation
And I only feel good when I got no pain
And that's how I'm gonna stay


And I don't give a damn 'bout my bad reputation
Oh no
Not me
Oh no
Not me
Not me
Not me!

 

 

Super je pesma, za mene vrlo relatable, ali si me ti baš razočarao. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...