Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

8 minutes ago, Sector said:

Nezvanicno 148k prva godina i 225k druga, neto zarada. Plus eventualni bonusi.

S obzirom na to da ipak ima pristojnu reputaciju u Evropi, sasvim povoljne cifre.

Izgleda se Saši stvarno dolazilo u Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, quentin said:

S obzirom na to da ipak ima pristojnu reputaciju u Evropi, sasvim povoljne cifre.

Izgleda se Saši stvarno dolazilo u Zvezdu.

Ma sprda se Sector, kao omaz onom pajacu sa druge teme koji ima slicne postove. Navodno je Sasi godisnja plata 350 soma(za bonuse ne znamo), sto je za trenera njegove reputacije bas dobar zabod.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Ma sprda se Sector, kao omaz onom pajacu sa druge teme koji ima slicne postove. Navodno je Sasi godisnja plata 350 soma(za bonuse ne znamo), sto je za trenera njegove reputacije bas dobar zabod.

 

Naravno, i ja se malo sprdao sa 148k :) Pazi, Milan Tomic je imao 150k za prvi angazman, a ovamo ce covek koji vec 15 godina vodi timove da ima manje. Oce to Panticu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma koliko bio emotivno vezan za prethodni period dok je DR bio nas trener i prizeljkivao ga u ovom trenutku, ipak mislim da je Obradovic bolje resenje onako racionalno gledano a mozda je to samo filing, mislim da bi se jako brzo otvorili stari frontovi izmedju Radonjica i Covica.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

očigledno nikakvo osim za novine da prodaju priču o ljubavi prema ovom ili onom klubu
 
to valjda sad furaju priču jer ima onih zlopamtila što će da pominju kada je preležao povredu od cele sezone u zvezdi pa zapalio za budućnost
Tu ide priča neka kao da je samo Zvezdu zajebo tim odlaskom a tu sezonu kad se navodno bio "oporavio" imao je u Budućnosti ucinak i minutazu ko Derrick Brown prosle sezone kod vas :) To sto je Topića udario je jedina noteworthy stvar sto je on u Podgorici uradio.
Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTwister said:
3 hours ago, uini said:
očigledno nikakvo osim za novine da prodaju priču o ljubavi prema ovom ili onom klubu
 
to valjda sad furaju priču jer ima onih zlopamtila što će da pominju kada je preležao povredu od cele sezone u zvezdi pa zapalio za budućnost

Tu ide priča neka kao da je samo Zvezdu zajebo tim odlaskom a tu sezonu kad se navodno bio "oporavio" imao je u Budućnosti ucinak i minutazu ko Derrick Brown prosle sezone kod vas 🙂 To sto je Topića udario je jedina noteworthy stvar sto je on u Podgorici uradio.

 

ma vidi, ja se nisam potresao ni tada sto je otisao a kamo sada 20ak godina posle

 

samo pokusavam da dokucim cemu sluze nezvanicni infoi da je sam platio obestecenje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
ma vidi, ja se nisam potresao ni tada sto je otisao a kamo sada 20ak godina posle
 
samo pokusavam da dokucim cemu sluze nezvanicni infoi da je sam platio obestecenje
Ko da se ne zna kakvi su ovi "menadžeri" regionalni populisti :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

samo pokusavam da dokucim cemu sluze nezvanicni infoi da je sam platio obestecenje

Mozda je samo nespretno formulisano. Mozda je se odrekao poslednje 1-2 plate zbog potpisa sa nama. Svakako da je u Monaku imao platu i za jun ali nije logicno da je naplati ako je sa nama potpisao. 

Sumnjam da je bas bas obestecenje jer to obicno placaju klubovi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Pero_Cameron said:

Pisu da ne damo Panteru 350k, ili da trazi manju platu ili put pod noge.

 

Debili su ako ga ne produze za taj novac. Lik ce kroz dve godine da kosta milion. 

Edited by Markoss
  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Markoss said:

 

Debili su ako ga ne produze za taj novac. Lik ce kroz dve godine da kosta milion. 

Samo me zanima koji bi mu to tim dao i pola miliona? 

Edit: Mozda divljaci iz Milana, i niko vise.

Edited by Igor028
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

 

Debili su ako ga ne produze za taj novac. Lik ce kroz dve godine da kosta milion. 

350k je za nas ozbiljna suma. To  je verovatno top 3 plata u timu, znači ključni igrač. Mislim da je večina nas videla Pantera kao nekog ko može sa klupe sa svojom individualnom rolom da pokrene tim kad stane u napadu, a ne kao na jednog od nosilaca.

 

Zavisi od mnogo faktora. Trenerove želje, koncepcija tima, raspodela buđeta... Možda i možemo izdvojiti tolike pare za tu ulogu, ali ja mislim da teško. Posebno u sledečoj sezoni, gde očekujem da se ulaganja malo smanje u evropskom basketu, posle propale sezone zbog pandemije.

 

Milionče teško. Samo nekolicina igrača prima tu lovu u evropi. Tu cenu bi možda mogao da dostigne da mu se predaju ključevi u napadu u nekom osrednjem EL timu, a on da stvarno isporuči sa nekim jakim brojkama. A to teško da če se desiti. Ne zato što on nema kvalitet, nego zato što ozbiljni EL timovi ne funkcionišu na taj način.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jutros upoznam Vladu Radmanovića vozika se sa manjom ekipom bajkera svi na bembarama namudženim...a u Vlada ponajveća.

Startovala ga trojica mojih kolega a svi grobari. Odreagovao sam jer čujem pitanja: '' a kolko si uzo Lejkersima...ko se najteže čuva preko bare...''

Skratim priču sa: '' Vlado reci mojim kolegama grobarima kako smo prošli sa Obradovićem...?''

Odma se prešaltao na ozbiljnost i kaže: '' Sale je baš dobar...gura ozbiljno''.

 

Sad ne znam šta mu je značilo na kraju kada je dodao: '' ...samo da izgura prvu sezonu...''

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, L' Imperatore said:

350k je za nas ozbiljna suma. To  je verovatno top 3 plata u timu, znači ključni igrač. Mislim da je večina nas videla Pantera kao nekog ko može sa klupe sa svojom individualnom rolom da pokrene tim kad stane u napadu, a ne kao na jednog od nosilaca.

 

Zavisi od mnogo faktora. Trenerove želje, koncepcija tima, raspodela buđeta... Možda i možemo izdvojiti tolike pare za tu ulogu, ali ja mislim da teško. Posebno u sledečoj sezoni, gde očekujem da se ulaganja malo smanje u evropskom basketu, posle propale sezone zbog pandemije.

 

Milionče teško. Samo nekolicina igrača prima tu lovu u evropi. Tu cenu bi možda mogao da dostigne da mu se predaju ključevi u napadu u nekom osrednjem EL timu, a on da stvarno isporuči sa nekim jakim brojkama. A to teško da če se desiti. Ne zato što on nema kvalitet, nego zato što ozbiljni EL timovi ne funkcionišu na taj način.

 

 

 

Panter se poprilicno potcenjuje, al ne cudi me to. Verovatno bi cigani pre izabrali Djenku da ostane za te pare nego da Pantera produzimo, iako je Panter odigrao 3x bolju sezonu. Lik ima kvalitet da bude u top 3 igraca u ekipi, jer je i za EL nivo opasan napadac, uz to je i sasvim pristojan defanzivac. 

 

Sto se Panterove cene tice, videcemo. Za par godina ce igrati u top EL klubu, moja metafora se vise odnosila na to, nego na tacnu cenu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Panter se poprilicno potcenjuje, al ne cudi me to. Verovatno bi cigani pre izabrali Djenku da ostane za te pare nego da Pantera produzimo, iako je Panter odigrao 3x bolju sezonu. Lik ima kvalitet da bude u top 3 igraca u ekipi, jer je i za EL nivo opasan napadac, uz to je i sasvim pristojan defanzivac. 

 

Sto se Panterove cene tice, videcemo. Za par godina ce igrati u top EL klubu, moja metafora se vise odnosila na to, nego na tacnu cenu. 

 

pa to, te iste pare i djenka je primao prosle sezone. za sta? da bude simpatican, i  defanzivni specijalac.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 said:
Jesi mu dao bananu?

 

Šef sale u hotelu lokalni vođa grobara...doručak švedski sto...brdo voća na kraju ...a ovi njegovi dripci se klade dal će se privati banane...

morao sam da ih oladim sa 12 sezona NBA...ipak nie Vlado kikiriki.


 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Markoss said:

 

Panter se poprilicno potcenjuje, al ne cudi me to. Verovatno bi cigani pre izabrali Djenku da ostane za te pare nego da Pantera produzimo, iako je Panter odigrao 3x bolju sezonu. Lik ima kvalitet da bude u top 3 igraca u ekipi, jer je i za EL nivo opasan napadac, uz to je i sasvim pristojan defanzivac. 

 

Sto se Panterove cene tice, videcemo. Za par godina ce igrati u top EL klubu, moja metafora se vise odnosila na to, nego na tacnu cenu. 

Markose budi realan, u kojoj top EL ekipi bi on mogao da se uklopi? Svuda bi prosao kao u Oly-u, ekipa kao sto smo mi je njemu okej, zato sto ima slobodu da nogom sutira ako hoce, dok u ekipi gde je 4 5 opcija on ne moze da se uklopi. Nema on kvaliteta sem tog suta da bi bio u nekom top EL timu. Za nas je odlican igrac ali za vise od toga nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor028 said:

Markose budi realan, u kojoj top EL ekipi bi on mogao da se uklopi? Svuda bi prosao kao u Oly-u, ekipa kao sto smo mi je njemu okej, zato sto ima slobodu da nogom sutira ako hoce, dok u ekipi gde je 4 5 opcija on ne moze da se uklopi. Nema on kvaliteta sem tog suta da bi bio u nekom top EL timu. Za nas je odlican igrac ali za vise od toga nije.

 

Jbg, zvezdasi bas ne vole dobre napadace i bas nikako da razumeju da su dobri kosarkasi i oni koji znaju da ubace loptu u obruc, a ne samo oni koji krvare kolena. 

 

Vreme ce pokazati, ali stojim iza toga da je lik dobar igrac i odlican ubod za nase uslove. 

Edited by Markoss
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

 

Jbg, zvezdasi bas ne vole dobre napadace i bas nikako da razumeju da su dobri kosarkasi i oni koji znaju da ubace loptu u obruc, a ne samo oni koji krvare kolena. 

 

Vreme ce pokazati, ali stojim iza toga da je lik dobar igrac i odlican ubod za nase uslove. 

Ja nisam reko da je los igrac za nas, samo da nikad nece videti jaci EL klub, i da nece ni pola miliona da uzme. 

Ali videcemo vremenom, cak ne verujem da moze da ponovi one partije ali dobro.

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Markoss said:

 

Jbg, zvezdasi bas ne vole dobre napadace i bas nikako da razumeju da su dobri kosarkasi i oni koji znaju da ubace loptu u obruc, a ne samo oni koji krvare kolena. 

 

Vreme ce pokazati, ali stojim iza toga da je lik dobar igrac i odlican ubod za nase uslove. 

I ako licno mnogo ne volim taj tip igraca, ovde si potpuno u pravu. Panter je iz ovog donjeg dela EL ubedljivo najbolji bek. Valensija ima Vanju, Alba Hermansona, Asvel Lajtija i Dzeksona, Bayern vremesnog Koponena i Djedovica, Baskonija Stauskasa i Dzeningsa, Milano Nedovica i Rolla. Koga tu nabrojati da je bolji od Pantera?

 

Panter je lder na terenu i karijera mu je isla odlicnim tokom i pocetkom u Lavriu gde npr nije bio glavni igrac u u generaciji ali se sam  dokopao toga mesta, isto Rosa, Antverpen..u Virtusu je uzeo palicu. Olimpijakos je nesto skroz drugo i tamo vladaju vremesni Grci i nema mnogo soliranja, oni te jednostavno izbace.

 

On ima tek 27.godina i karijera mu ide pravim tokom i vreme je da se naplati. Tamo gore pomenuti svi imaju bar slicnu i vecu platu a za neke je i za klasu bolji i vec sad ima znatno vise priznanja i ako mu sleduje bar 5-6 godina vrhunske karijere i jako je bitno sto je u najboljim igrackim godinama i zeljan je dokazivanja, znaci nece biti lelemud.

 

Nije ni los defanzivac,zna da ukrade loptu i bude agresivan na igraca. Odlican suter, dobar u tranziciji. Problem mu je sto ima manjak kila, ali onda ne bi bio tako elastican. Nije da ne zna da podeli pas i skolovan je igrac, ali je tip lidera i kao takav hoce loptu u rukama. Ako ce nam on biti jedna od prvih opcija u napadu, on je odlicno resenje.

 

Sumnjam da mozemo dovesti boljeg igraca i da je u tim godinama i zeljan igre. Meni je preslikan Buboa iz Efesa i suludo je da se takvom igracu ne da 350k, on ce uskoro vredeti mnogo vise.

Edited by Pavaroti
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Beron je klasa iznad igrac za Pantera, a to cemo uskoro videti ko će i gde da potpiše. 

Panter ima kvalitet, ali prosečan za EL. 

Poređenje sa Bubuom je smešno, mozda po stilu igra, ali Bubua je za 3 klase iznad Pantera. 

 

Lep ugovor mu je ponuđen, on gubi ako ne potpiše. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Po meni ostanak berona ili puntera bi bio ogroman dobitak pogotovu ako ostaje djenka koji se profilisao kao defanzivni specijalac. Ono sto je punter isporucio kod nas definitivno vredi te pare. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...