Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Jel neko zna da li će se održati KLS ili neka njena završnica ove godine?

 

P.S. I kada će da se otvori najbolja od svih tema - prelazni rok? Čekamo Čovićevo obraćanje, pa onda da se raspalimo, ili? Hajte, hoću da izgubim nevinost u postavljanju željenog rostera 😄

P.P.S. - Prijatelji, braćo, Cigani, kako da vratim staro ime?

Edited by Laki_Majak
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Čarli said:

Je li moguce da neko misli da sa Simanicem , Reathom i Kuridzom mozemo izgurati sezonu na cetvorci

 

bio sam u dilemi kada sam to pisao, ali ako ostaju i kuridza i simanic, i ako ce reath stvarno biti potpisan, onda ne verujem da tu ima mesta za jos nekog. eventualno ako prodaju simanica.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Čarli said:

Je li moguce da neko misli da sa Simanicem , Reathom i Kuridzom mozemo izgurati sezonu na cetvorci

To je pozicija koja nam je istorijski bila busna dok je bio tu Radonja. Ne mislim da je nemoguce, ali eto, kvantitet je bar tu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema nijedan tu kvaliteta za startnog PF. Pazi, ne kazem da se dovede neki proveren el igrac jer svakako novca za to nece biti , ali uvek se moze neki top ubod iskopati iz neke Italije ili Nemacke

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vamos Laki said:

To je pozicija koja nam je istorijski bila busna dok je bio tu Radonja. Ne mislim da je nemoguce, ali eto, kvantitet je bar tu.

 

kod radonje na cetvorci su igrali prvo radenovic i mitrovic, zatim mitrovic - tejic, pa kvinsi - mitrovic, i onda mitrovic - simonovic.

alimpije je otisao korak dalje, nije imao nijednu cetvorku, vec 5 petica. kod tomica faje - simanic. uvek neko krpljenje. kuridza je pokazao da nije los igrac, ako uspe fizicki da izgura sezonu, reath je igrac koji ima solidan potencijal i jos moze da napreduje, o simani vise ne znam sta da mislim, tako da bi ova postava bila za prezivljavanje, ali i radonja je sa svojim cetvorkama prezivljavao, i uvek je preziveo 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Vamos Laki said:

To je pozicija koja nam je istorijski bila busna dok je bio tu Radonja. Ne mislim da je nemoguce, ali eto, kvantitet je bar tu.

Plus je tu DeDa za neke small ball varijante s vremena na vreme, a mislim da ce ih kod Obradovica biti. Mislim da su startni centar i plejmejker prioriteti, lako cemo mi za cetvorku

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Људи, можда сам Коштуница, али постоји ли игде званична објава да је Обрадовић наш тренер, тј. је ли то сигурно?

Ne postoji, ali zato KKCZ ne zna sta ce sa parama pa mu poslali  avio karte da dodje u Bg da obidje malo rodbinu i svrati sutra na Mali Kalemegdan.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste da su 1 i 5 sigurno veci prioriteti , ali po meni uci u sezonu sa Simanom , Kuridzom i Reathom na cetiri i nije bas pametno. Simana i Duop su previse jednodimenzionalni igraci. Mogu oni dati i 20 poena ali ako ih krene sut , ako ne krene oni nemaju rezervno resenje , jer ne poseduju ni igru ledjima niti prodor. Kuridza moze biti jedino neki centar kojiza se izvlaci spolja. Dakle , startni PF je itekako potreban iako su 1 i 5 veci prioriteti jer su svakako u pitanju dve najvaznije pozicije u timu

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čarli said:

Jeste da su 1 i 5 sigurno veci prioriteti , ali po meni uci u sezonu sa Simanom , Kuridzom i Reathom na cetiri i nije bas pametno. Simana i Duop su previse jednodimenzionalni igraci. Mogu oni dati i 20 poena ali ako ih krene sut , ako ne krene oni nemaju rezervno resenje , jer ne poseduju ni igru ledjima niti prodor. Kuridza moze biti jedino neki centar kojiza se izvlaci spolja. Dakle , startni PF je itekako potreban iako su 1 i 5 veci prioriteti jer su svakako u pitanju dve najvaznije pozicije u timu

Duop Reath je po statistici najbolji post up igrac u ABA ligi bio prosle sezone

21-33 , ili ti 1.574 poena po posedu

Bolji od Velickovica, Gista i Borisa zajedno.

 

Gist je imao 9/32 ili 0.68 poena po posedu.

Borisa je imao ukupno 2 pokusaja, Davidovac 5

 

Toliko .

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Људи, можда сам Коштуница, али постоји ли игде званична објава да је Обрадовић наш тренер, тј. је ли то сигурно?

Objavio RSB sajt. Ti momci ni ne prdnu ako im Čović eksplicitno ne dozvoli da to urade, tako da...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, quentin said:

Objavio RSB sajt. Ti momci ni ne prdnu ako im Čović eksplicitno ne dozvoli da to urade, tako da...

 

a prvo su danima pisali da im "instinkt" govori da ce radonja biti novi trener, pretpostavljam da je i to bilo u dogovoru sa gazdom. i svi su prenosili da ce radonja biti trener, bas zbog tog njihovog pisanja. dosta jadan nacin da se zloupotrebi casno ime dejana radonjica, kao pokrivalica dok se pregovara sa drugim trenerom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Haggard said:

 

a prvo su danima pisali da im "instinkt" govori da ce radonja biti novi trener, pretpostavljam da je i to bilo u dogovoru sa gazdom. i svi su prenosili da ce radonja biti trener, bas zbog tog njihovog pisanja. dosta jadan nacin da se zloupotrebi casno ime dejana radonjica, kao pokrivalica dok se pregovara sa drugim trenerom.

 

Naravno. Čović igra igre, a za RSB je važno da dobiju ekskluzivu. I dobili su je. Objavili su ime novog trenera poprilično prije zvanične promocije.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Čarli said:

Jeste da su 1 i 5 sigurno veci prioriteti , ali po meni uci u sezonu sa Simanom , Kuridzom i Reathom na cetiri i nije bas pametno. Simana i Duop su previse jednodimenzionalni igraci. Mogu oni dati i 20 poena ali ako ih krene sut , ako ne krene oni nemaju rezervno resenje , jer ne poseduju ni igru ledjima niti prodor. Kuridza moze biti jedino neki centar kojiza se izvlaci spolja. Dakle , startni PF je itekako potreban iako su 1 i 5 veci prioriteti jer su svakako u pitanju dve najvaznije pozicije u timu

 

Ako se Davidovac preko leta fizicki dovede u red, mislim da imamo upgrade-ovanog Simonovica. Prosle sezone smo najbolje izgledali sa njim na 4 i Gistom na 5.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...