Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Pg, Pg(Ili ce ulogu drugog pga u zavisnosti igrati Dzenkins ili Panter), Uskokovic

Dzenskins, Panter, Radanov

Lazic,Davidovac,Dobric

Whittington(Ili drugi PF), Simanic,Kuridza

Hamilton(ili drugi C) ,Kuzmic ili Stimac,Rit.

Opet 15 igraca u rosteru ali imajuci u vidu jos 4 utakmice u ABA..

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Igor028 said:

Naletim na Instagramu neka stranica objavljuje plate igraca, zanima me koliko su tacne, sad neko ako zna da mi kaze, evo sta su naveli: 

Lazic: 240k

Ojo: 130k

Borisa:250k

DeDa: 120k

Djenka: 400k

Stratos: 300k

Bily: 310k

Gist: 430k

Neke mi deluju kao lupanje, i nema podataka za Puntera,Lorenza Kuzmica Dobrica..

Lazic ima 450 k za tri godine, sto znaci 150 godisnje ili rastuci ili opadajuci, ali zbir nece preci 450 k za tri godine.

 

Ojo ima malo vecu platu, 

 

Ovo ostalo je tacno naravno ako cu cifre u eurima, jer USA igraci vole da prave ugovore u $ i tako da primaju.

 

Ovako izgleda manje kada se u eurima isplacuje npr Gist 430 k eur je 500 k $. Sve je to isto ali izgleda da ga manja placas ako se izkaze u Eurima.

 

Ono sto se mora naglasiti, da ce svi igraci primiti samo 80 % od njihovih ugovora tako da ce KKCZ "ustedeti" 20 % od ukupnog budzeta za plate.

CCA 1 milion.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

J.J. O'Brien iz Monaka. Kakav je?

nije binsr, nije specijalizovao bekup plejmekerstvo, tata mu nije vlasnik i legenda kluba, nije iz zeleznika... sta da ti kazem a da te ne slazem :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Predragdjape said:

J.J. O'Brien iz Monaka. Kakav je?

Odlican igrac i tip igraca kakvog Obradovic voli. Znaci neko krilo koje zna da vrti pik i da igra low post. Zna i licem prema kosu i vise nego solidan defanzivac. Problem mu je sut spolja mislim, ali ne forsira previse, veoma intligentan igrac i ne bih se bunio da ga dovede. Bas dobar timski igrac.

 

Sumnjam da ce Obradovic da se jashe sa domacim igracima koji su trenutno tu. Uglavnom su to polovnjaci cast izuzecima. Sto znaci bar 5-6 stranaca. Ne bi on dosao da nema garancije za tim, nije lud da se blamira po EL. Isto tako mislim, ono sto je dobro u tome, da ce on uzimati igrace koji nisu isluzeni i prematori i koji imaju zelju da napreduju. Mislim da kod njega imaju prodju igraci sa visokim IQ, mozda nece biti svi takvi, ali vecina da.

 

Isto mislim da od centara ce retko ko ostati, oniliki broj centara i da nicemu ne sluze je neverovatno bilo. Dobro je dosla korona inace bi najebao Sakota.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Laki John Terry said:

@Pavaroti

Dosta toga si rekao. Ako neko iz sistema Zvezda-FMP na mestu centra ima sansu da proigra to je Djordjevic. Ocekujem jednog od trojice Stime, Kuzmic, Ristic da ostane, i ocekujem da ce Sale dovesti startnog centra.

 

17 minutes ago, Golijat said:

 

Za sada je free agent 

Moguce da je free, ali sigurno je zeljan da se naplati. Mi smo tu poslednji u cekanju a sigurno ce mu i Alba ponuditi fine pare.

 

@Laki John Terry Sigurno ce neko preci od njih, videce Sale na treninzima ko i sta moze, ali sumnjam da ce obojica. Treba sacekati i videti i siguran sam da ce SO da bude maksimalno fokusiran na inostrana pojacanja, domace ce da vidi u predsezoni i lako presece. 

 

Drugaciji je koncept Zvezda od Kubana, Monaka i Albe gde si morao da se vezes za strance. Opet, nema neke domace selekcije, preveliki mu je rizik da  se oslanja na dostupne domace igrace. Prosao je dosta liga, ima poznanstva i verujem da ce ubosti dobre igrace. Taj JJ je dobar igrac i ne bih imao nista protiv njega a nije ni skup mislim Cela filozofija je ubosti pelja i centra , ostalo se lakse skrpi

🙂

Just now, Zvezdinho said:

Kad ste vec krenuli sa zeljama i cetitkama. MVP australijske lige. 

 

 

 

Potpisao opet za isti klub 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jako zanimljiv prospekt. Nema puno visokih igrača koji ovako hendluju loptu. Dosta mobilan, dobar pregled igre... Solidan material za obradu. Ali realno FMP mu je taman za prvu sezonu, profi sezonu. Videli smo u više navrata da je taj skok iz NCAA u EL baš zajeban

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Predragdjape said:

PF,Kuridza,Simanic

C,Kuzmic-Stimac,Rit. S tim sto Rit i Kuridza mogu i na 4 i na 5?

 

nikakav stimac ne dolazi u obzir

kuridza, simanic

reath

kuzmic, stranac tipa mosley

 

mislim da bi ovo bilo korektno, a moglo bi da se plati. cak mislim da ima prostora da se za tu peticu solidnu otvorimo i da nam to bude jedan od glavnih igraca. a kuzmica da spreme da izgura 15 mpg, valjda ce moci toliko.

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...