Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

10 minutes ago, Threekola said:

Što je najgore misli se da će dolaskom tog kombo igrača (vrv. Puntera, koji je pritom čist SG) bradata majmunima izgubiti minute skroz, ali poenta je da će majmunima opet igrati na uštrb minuta Šegija ...

 

Punter iz Olija? 

 

Mislim nebitno sto je lik mediokritet ali taj je kombo isto koliko i Stimac. Tj moze da igra pleja koliko i Stimac cetvorku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uini said:

Zato pozivamo sve dobronamerne Zvezdaše da na takve provokacije za koje imamo sve podatke, i koje ćemo prezentirati javnosti uskoro, ne nasedaju, već da takvim pojedincima uskrate mogućnost da budu u hali,

Jebalo ih "prezentovanje", da ih jebalo... Kakvi mentoli. Je li njima neko rekao, da verbalni delikt vise ne postoji i da se ne zna da li je nenormalnije da seru o prezentovanju bilo cega ili to da oni veruju da time otkrivaju toplu vodu i da mogu nekoga impresionirati sa necim sto se videlo i culo u dvorani pred 8000 ljudi. Ajd' da je neka poslovna tajna ili spijunska ujdurma pa da se "prezentuje", ali ovo...nisu normalni, majke mi moje.

 

Ili, ajd' daj te podatke u potpunosti sa imenima, adresama, brojevima telefona, jmb-om, porodicom, imovinskim stanjem itd. pa da to svarimo i idemo dalje. samo, nemoj me jebat' sa ovakvim amaterski srocenim teaser-saopstenjima, gde ti se kaze da smo mi koji to citamo u stvari kreteni.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sector said:

 

Punter iz Olija? 

 

Mislim nebitno sto je lik mediokritet ali taj je kombo isto koliko i Stimac. Tj moze da igra pleja koliko i Stimac cetvorku. 

Upravo taj. 

 

On je jedino logično rešenje , u Olimpijakosu ne dobija minute na izlaznim je vratima, a radio je sa Šakotom u Aeku. 

 

Onaj Mitru-Long je čista glupost jer se neće dovoditi igrač preko bare zbog perioda adaptacije a nama treba neko što pre pred Podgoricu.

Link to comment
Share on other sites

Razlika je ogromna, evo i jos jedne činjenice koja to potkrepljuje. Milojev sin igra fudbal i ladno je mogao da ga prikači u FKCZ ali nije

Čak i Mrkela o kome baš i nemam neko dobro mišljenje nije isforsirao sina u FKCZ ali naš gazda u KKCZ misli i dalje da je njegov sin od 30+leta igrač za KKCZ i spreman je da prilije zvezdasku krv da to dokaze. Pogubio se skroz i vreme je da se prvo skloni sa one pozicije pired terena i naravno udomi sina Filipa negde drugo gde moze da igra rekreativnu kosarku. Sve drugo je prodavanje magle

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LeBron said:

Ovaj ima 1 asistenciju u proseku u poslednjih par sezona, zato siba trojke sa 9 metara 🙂

 

20 minutes ago, Threekola said:

Upravo taj. 

 

On je jedino logično rešenje , u Olimpijakosu ne dobija minute na izlaznim je vratima, a radio je sa Šakotom u Aeku

 

Onaj Mitru-Long je čista glupost jer se neće dovoditi igrač preko bare zbog perioda adaptacije a nama treba neko što pre pred Podgoricu.

 

Tacno ce biti da je on uklapa se u broj asistencija koje pominje @LeBron, a jos i ovo podebljano. Inace se uklapa i u opis RSB admina (poznatog @Šarac-u) 26 godina igrac u usponu kombo 1/2. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_Punter#Career_statistics

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

"Gospodine Covicu, pre par dana se pojavila informacija da je Armani zainteresovan za Lorenca Brauna. Pominjala se suma od milion evra. Nezvanicno se pojavila vest da je jos jedan evroligas zainteresovan za Filipa Covica. Priblizno isti iznos je u pitanju. Kako ce klub reagovati uzimajuci u obzir da je to velika suma novca, ali i da bi bilo vrlo rizicno ostati bez dva plejmejkera podjednakog kvaliteta?"

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Zizu said:

МИ смо ту сваку утакмицу и навијамо за наш клуб, подржавамо га побеђивао или губио

 

Jesu, svaku tekmu su tu, pogotovo u ABA ligi, i to na nekim tekmama kada su bas bili potrebni, organizovano, a ne ovako inkognito kad dolaze... bili su tu i pre 2011. kada je na utakmicama bilo vise poena nego navijaca. 

 

Mrs narkomansko-krimogena-sipkaska-bratijo! (cast izuzecima!) 

 

  

11 minutes ago, berti said:

"Gospodine Covicu, pre par dana se pojavila informacija da je Armani zainteresovan za Lorenca Brauna. Pominjala se suma od milion evra. Nezvanicno se pojavila vest da je jos jedan evroligas zainteresovan za Filipa Covica. Priblizno isti iznos je u pitanju. Kako ce klub reagovati uzimajuci u obzir da je to velika suma novca, ali i da bi bilo vrlo rizicno ostati bez dva plejmejkera podjednakog kvaliteta?"

 

"Gospodine Covicu, s obzirom da je Filip Covic nas najbolji plejmejker, da li mozemo da ocekujemo da za njega stigne ponuda veca od 1 miliona i gde bi to mogao da nastavi karijeru?" 

"Nece on nidje!"

Link to comment
Share on other sites

Nikada mi ovakva klika nece ogaditi klub, jer Zvezda je samo trenutno u njihovim-njegovim rukama.

U ovoj sredini je bilo i nazalost ce biti ovako ruznih primera bahatosti, nepotizma i protekcije. To ne znaci da Zvezdu treba da preziremo, ona je veca od svih njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nego, sportski novinari su, čast rijetkim pojedincima, ono baš najveći dupeuvlakači sagovornicima, direktorima, sportistima...nigdje kritike, nigdje propitivanja stava, ponašanja...Ja ne znam zašto je tako, da li ne žele da izlaze iz konforne zone izvještavanja...uglavnom teško ih je zvati novinarima.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da zamolim da ne padamo na.čovićevu podvalu i krecemo umedusobni rat na tribinama. On to i zeli i stalno potpiruje kako.bi se mi sukobili a on profitirao.Nema potrebe prenositi razna pisanja sa.drugih foruma vec zvizdati jos jace na pojavu filipa u ekipi. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Haos, bukvalno mi dođe da odem na tekmu i podržim hrabri misleći ciganski svet i zviždim starom i mladom Čoviću. 

 

Držite se braćo cigani:) 

 

P. S. Naravno, govna su i kod nas u rukovodstvu, a državu nam vode nepismeni i primitivni ljudi, ali nije neočekivano da na ovakvim stvarima prvo javno pucamo. 

Edited by Južni
  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vamos Laki said:

Ako dodje Punter ili slican igrac, ovaj klub stvarno treba da se ugasi. Teska sramota i blamaza.

 

Jebena tatina cufta, proklet bio dan kad ga je alimpije prekomandovao.

 

Ove sezone ima 39,1% za 2 i 7/39 za 3, ali zato cak 0,8 asistencija po mecu.

 

Verovatno je presudilo sto mu se prezime izgovara Panter, pa period adaptacije nece biti dug.

 

@Južni i onda posle Covic paranoise kad kaze da ima ubacenih elemenata. To bi ti hteo, da zvizdis Filipu, Laza da povuce ekipu, izgubimo 20:0 protiv Krke i izbacis nas iz PO.

Edited by goldberg
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jadno je da neko ide na utakmicu da zvizdi svom igracu, nebitno ko je. Ako ti se ne dopada to toliko ne ides na utakmice i cao. Alo dolaziti sa samo takvom namjerom je nenormalno. Potpuno sizofrena situacija. Pojedinci ovdje djeluju spremno da rasture citavi klub samo da Filip Covic ne igra. Potpuno nenormalno. 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

Jadno je da neko ide na utakmicu da zvizdi svom igracu, nebitno ko je. Ako ti se ne dopada to toliko ne ides na utakmice i cao. Alo dolaziti sa samo takvom namjerom je nenormalno. Potpuno sizofrena situacija. Pojedinci ovdje djeluju spremno da rasture citavi klub samo da Filip Covic ne igra. Potpuno nenormalno. 

 

SummerGames2_D1_Animation.gif

  • Like 20
  • Thanks 3
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

Jadno je da neko ide na utakmicu da zvizdi svom igracu, nebitno ko je. Ako ti se ne dopada to toliko ne ides na utakmice i cao. Alo dolaziti sa samo takvom namjerom je nenormalno. Potpuno sizofrena situacija. Pojedinci ovdje djeluju spremno da rasture citavi klub samo da Filip Covic ne igra. Potpuno nenormalno. 

Odjebi! Sizofren ti je gazda!

Edited by Zizu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...