Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Mi ne dobacujemo jbg [emoji20]
Ništa strašno. Ako će neko lakše da zaspi verujući u to da se Čović sam svih ovih godina bori protiv SNS-a i bata Andreja, da oni kao napadaju zvezdu a Čovke sam stoji na stubu odbrane, fine with me.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Milos 3.14 said:

Hipoteticki i diskusije radi. Resi familija Covic  da nas napusti na kraju sezone. 

Koga bi voleo na celu kluba posle Covica?

Sta mislis ko bi bio najrealnija opcija da ga zameni ?

Ako moze konkretno bez podmetanja i vrcavog humora

 

nisi mene pitao ali evo mog favorita, Dragan Đilas lično

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Klub sa Malog Kalemegdana ovog popodneva obavestio je medije da će se u nedelju od 13.30 u "Štark areni" novinarima obratiti košarkaši Crvene zvezde, najavljen je i stručni štab, kao i menadžment šampiona ABA Lige i Srbije.

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1262394/UZIVO-Crvena-zvezda-konferencija-za-medije-igraci-i-Nebojsa-Covic-zbog-Filipa-Covica-sportske-vesti.html

Imam osecaj da ce da bude gora konferencija od one u kojoj je prozivao Lakija. 

Edited by Reginald Laki Cousins
  • Like 3
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Threekola said:

Baš me zanima da li će neko u kvazi novinara imati muda da pita kapitena zašto nije stao u zaštitu Omića, Radičevića itd..

Naravno da nece, odavno u Srbiji vlada medijski mrak. Niko, ali niko od ozbiljnijih medija se nije usudio da kritikuje upravu, Lazica, Covica zbog onih bljuvotina od sinoc. Dokle bolesnik bolesni ide, na sta li ce to da lici, mene unapred sramota, ali da odustanem od borbe protiv zla u klubu necu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vamos Laki said:

Ovo ce da bude potpuna lakrdija sutra. Verovatno novo probijanje dna.

 

Cine sve moguce da ogade klub svima. 

 

Mene zanima zasto Nebojsa Covic radi sve ovo?

 

Dovoljno bi bilo da klub udje u seriju pobeda, da u toj seriji Filip ima nekih 5-10 minuta i sve bi se ovo zaboravilo. Ko je zvizdio i protestvovao prosle sezone nakon uspeha? Niko.

 

Da je ignorisao par zvidzuka i jedan transparent i da je samo rekao Sakoti i igracima da se koncentrisu na igru i da pocnu da pobedjuju, mnogo bi manje privlacio paznju na sebe i na sina. Jos ide i laksi raspored i u ABA i u EL, dovoljno da u ABA sigurno budemo u 4, a u EL da dodjemo do 10-10 skora.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kankkunen said:

Možda je promocija kalendara za 2020. :classic_smile:

šalu na stranu, sve ovo postaje jako mučno ... možda je pametno malo odmoriti ... priroda, pecanje.

Ne, ne, to bi dr Nebojsa voleo, ali nece moci.

Samo zvizdati jos jace i nikako drugacije!!!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki Decembarski said:

FB_IMG_3288800028958914445.thumb.jpg.2df011a6398805d2760b95d5fd692d02.jpg

 

Da im Laza kapiten objasni šta je navijač. 

26 minutes ago, Kankkunen said:

Možda je promocija kalendara za 2020. :classic_smile:

šalu na stranu, sve ovo postaje jako mučno ... možda je pametno malo odmoriti ... priroda, pecanje.

Ja nisam išao protiv Oly, a vrv cu da preskočim jos koju. 

Treba proluftati glavu od ovog bolesnika. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Generalstab

 

Ми нисмо допустили да омић дође па је опет дошао(јер је то кошарка, фудбал је већ другачија прича)....то ти ваљда довољно говори о свему. А јако мали број људи а тек групација, би се поставило након тога овако трезвено како смо се ми поставили...баш због интереса клуба. Ако и када видимо да је нешто прелило чашу, сигурно нећемо ћутати...али да се уплићемо у ово блато у коме се ваљају ови чудаци и он...мислим да не би требало. МИ смо ту сваку утакмицу и навијамо за наш клуб, подржавамо га побеђивао или губио. Још уз све то по неко се и разуме у кошарку и још уме да се врати мало у назад...и тако...кад сабереш све, добијеш неку слику, по мени, сличну Милоју, само што је овај нека мало другачија верзија која наравно да мање прија свима нама који иксрено волимо и бодримо наш клуб...без икаквих позадина и не знам чега. Али је суштина иста...дошао, од ничега направио много, и када незасити људи крену да јашу, када ко зна какви ветрови крену да дувају....Милоје је знао да буде господин, неко то не зна...ето ту је "једино" разлика.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...