Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Just now, Stoned Laki21 said:

 

Ko se seća još vesninih napušavanja s grobarima iz 13-14 godine, Vesna značajno ustaje, srednji prsti ponosno u vis.

 

Ne pravdam stoku ni sa jedne strane, ali "bem mu miša, ajmo malo fer pleja u gađanju hovnima, a ne kad počnu hovna da smrde i septička jama da preljeva: Kuku Lele, stoka neemancipovana mačistička vređa žene jao jao jao...

 

 

To je novina za mene :) nisam znao.

 

To je vec druga prica, ako ces da pokazujes srednji prst, razmisli o posledicama.

 

Ma znam da ih ne pravdas, opusteno. Ja valjda hocu da kazem da mi je muka od ponasanja tribine i da sanjam neku normalnu publiku. Ali sanjacu jos neko vreme, ocito. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

. Ja valjda hocu da kazem da mi je muka od ponasanja tribine i da sanjam neku normalnu publiku. Ali sanjacu jos neko vreme, ocito. 

 

Ajmo na reprezentaciju, pa još gostovanja. E tu ima da se probere baš finog sveta.

 

Kako smo u turskoj iskulirali i napušili nekog švercera sa pederušom koji je pokušao da povede navijanje sa: ko ne skače taj je Albanac s Kosova oooooooooo

ne može se opisati rečima to zadovoljsto

🙂

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo vam novog materijala, a stari ce da padne u zaborav. 

 

Kako je ono Kesic nedavno objasnio za Krusik, sta se sve ispinovalo da bi se to skinulo sa naslovnih strana. Tako i NC. Prica sada o Tomicu, a prije mjesec ni dvije rijeci. I to opet red istine, red muka ili lazi. A tek o potencijalnim zamjenama. Kao da je sublimirao price sa foruma. 

 

U mojoj agendi krivaca NC je prvi, zbog svega sto je klub prosao od pocetka sezone, pa onda sincic i svako ko ga je iz ovih ili onih razloga drzao i drzi na parketu preko mjere.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Ajmo na reprezentaciju, pa još gostovanja. E tu ima da se probere baš finog sveta.

 

Kako smo u turskoj iskulirali i napušili nekog švercera sa pederušom koji je pokušao da povede navijanje sa: ko ne skače taj je Albanac s Kosova oooooooooo

 

ne može se opisati rečima to zadovoljsto

🙂

 

 

 

 

Ma znam... jasno mi je da tripujem o necemu tesko izvodljivom.

Link to comment
Share on other sites

Duzina pregovora sa pominjanim trenerima, ako ih je uopste i bilo, je zavisila od toga kada je pomenut Filip. Posto je to uslov svih uslova i prioritet svih prioriteta, oni su se brzo zavrsavali. Dakle, pare nisu bile problem uopste. Do razgovora o tome se nije ni stiglo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

 

 

Ono za Tomića mu relativno vjerujem da je tako bilo, mada bi bilo dobro da čujemo i Tomićevu stranu priče. Optužio lagano Tomića da je gradio preveliki roster od prestarih igrača i da nije htio Simona i Jaku u timu, ali, eto, on se treneru nikad ne miješa u posao. Mislim, ako imaš stav da trener bira svakog igrača, onda nemoj poslije da ga kriviš za greške, nego prihvati svoj dio krivice, ili za izbor trenera ili za to što ga nisi spriječio u pogrešnim potezima.

 

 

inače, simon ima pune 33 godine, tako da apsolutno ima smisla ovo što govori

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Simon i Jaka su igraci na pozicijama koje su nam bile popunjene. Nije bilo nikakve logike njih dovoditi.

 

Dakle tacno je ono sto je pricano, da je Tomic odbijao vec dogovorene igrace, sto opet znaci da nije imao bas skroz odresene ruke vec su mu se mesali u posao.

 

Ali... ne mora sve da bude mesanje u posao. Sve zavisi od "intenziteta" predloga. Ukoliko se sve zavrsi na predlogu to ti je neka vrsta skautinga, ali ako krene u lobiranje onda je mesanje u struku.

 

Opet, ni Tomic nije dete, svestan je sta je preuzeo na sebe. Verovatno je zato i pobegao prvom prilikom.  Neverovatno je da neko ima ovako mocan roster sa praktivno po 3 igraca na svakoj poziciji, a onda na plejmejkeru, koji je najvaznija pozicija i ima ih na trzistu svake godine koliko hoces, ti imas jednog i po igraca. Providno je sta se desilo.

 

Tomic sam hteo Filipa... jeste, dabo'me.

Link to comment
Share on other sites

Čoki je bio najlabilniji tokom intervjua u prvom delu svog pojašnjenja ''kako'' je to Tomić napustio klub umesto da odgovori na pitanje ''zašto''.

Iako je mudro samo prepričao taj proces, i očigledno spremio odgovor jer u uvodu nas vodi kroz hronološki presek poslednje tri tekme sa diverzija digresijom na kraju tog dela:

'' Milanu ubi momentum ona Krkina fiskulturna sala '' iako u tom trenutku najverovatnije govori istinu zna da to nije traženi odgovor i tu je ''najtanji''.

Govor tela, mimika - gestikulacija i ton izlaganja bili su u stabilnoj sinhronizaciji samo kod onog završnog dela gde Tomić daje ostavku igračima, uprava mu titra ali on ipak već sutradan odlazi...što je činjenica ali i samo posledica razloga koji nisu izneti u izlaganju.

I na samom kraju te teme opet ispada iz balansa kada nas podseća da je Tomić sam nakupovao toliki roster i da je eto gazda upozoravao da je možda preširok.

U tim trenucima kada je svestan da priča ne drži vodu i pored svih decenija iskustva verbalne gimnastike spinovanja tokom poslovno-političko-sportske karijere, telo ipak teško slaže bez vidljivih naznaka...podršku traži u obaranju pogleda na šatro spontano rondanje cigaretom po piksli, skidanju naočara, trljanju lica, repeticijama češkanja i obavezan usiljen uzdah pre zaključka.

 

Sve te njegove veštine donekle  drže vodu u lajv komunikaciji kada sagovornik veći deo koncentracije troši na upijanje i obradu izrečenog...

...ovako kada se odgleda snimak...dupe golo, gaće poderane. Pandurčina sa macola manirima iz post socijalizma.

 

Uglavnom...kao što ste videli i nisam tako strašan lik...kancelarija skromna...ja vredan, radan i posvećen klubu...

ali sve sam snimio, znam ko je Laki, ko je Daba, šta rade i gde se kreću... uzvratiću ali ne pretim...

 

Edited by Wingwalker
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

" Zahvaljujem se predsedniku Vucicu, iako znam da ce me napasti glodari sa obe strane "

Prihod od sezonski 1.070.000 evra. Do zadnjeg evra se popisao po sezoncima koji su svoj novac avansno dali da bi uzivali u kosarci KKCZ, a ne da bi gledali bravure amatera na terenu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Koji nivo mazohizma je potreban da se odgleda ovaj intervju, a ja sam gledao, nerviraju me lazi, ali me u isto vreme i uveseljavaju. Poenta je da se uplasio reakcije, itekako se uplasio, pa onda mozemo da vidimo slihtanje javnosti, objasnjavanje sta je on ustvari mislio kada je rekao, pa i javne pretnje. Sve u svemu jako iritira i pravi jos veci revolt kod nas "podmetnutih navijaca" 

Link to comment
Share on other sites

Ne zanima me Čovićev intervju, neće otkriti ništa novo, zapravo veća je verovatnoća da će dodatno zamaskirati i iskriviti istinu.

 

Ono što je iz svega vidljivo, ne postoji nijedan razlog da Lazić ima bilo kakvu prednost u timskoj hijerarhiji od Dobrića (a da je više pameti bilo, ni od Radanova). Daleko je Dobrić od idealnog igrača, uglavnom energijom maskira nedostatak nekih elemenata igre, ali je živ čovek, zna da upadne u ritam i često pravi dobre stvari za tim. On je naš aktuelni Jaka Blažič i po dobrim i po lošim stvarima u igri, s tim što je ipak malo pitomiji i svedeniji.

 

Baš lepo osveženje je ovaj Madafaka. Pohvale i od mene, šefe.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Duka said:

Koji nivo mazohizma je potreban da se odgleda ovaj intervju, a ja sam gledao, nerviraju me lazi, ali me u isto vreme i uveseljavaju. Poenta je da se uplasio reakcije, itekako se uplasio, pa onda mozemo da vidimo slihtanje javnosti, objasnjavanje sta je on ustvari mislio kada je rekao, pa i javne pretnje. Sve u svemu jako iritira i pravi jos veci revolt kod nas "podmetnutih navijaca" 

 

Pa naravno da se uplasio, nije ovo pusteno slucajno bas pred euroligasku utakmicu.

Tu mu preti kriticna masa, za ABA ligu ga zabole.

 

E da ... i nije slucajno RSB, tacno zna odakle se generise kriticna masa ... tj. za nas ga takodje zabole

Edited by Laki_Plant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Zizu said:

" Zahvaljujem se predsedniku Vucicu, iako znam da ce me napasti glodari sa obe strane "

Prihod od sezonski 1.070.000 evra. Do zadnjeg evra se popisao po sezoncima koji su svoj novac avansno dali da bi uzivali u kosarci KKCZ, a ne da bi gledali bravure amatera na terenu.

 

db-ovac se toliko uzbudio zbog ovog zvizdanja filipu bas zato jer zna da su to ljudi koji kupuju sezonske i znaju ponesto o kosarci.

i to je iskreno nezadovoljstvo bez ikakvog interesa osim interesa da zvezda bude bolja, dok on svoje tapsace podmiruje burekom. naravno da je zbog toga frustriran.

Edited by Haggard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni ja sta sam ocekivao, pa sam odgledao. Doduse samo pola.

 

Danas cu ostatak. 

 

Tipican intervju namazanog politicara koji odgovara na pitanja koja bukvalno nista novo ne otkrivaju. Ovo mu je sluzilo samo da bi smirio tenziju kod blentavog dela navijaca Zvezde kako se ne bi previse ustalasali navodima da je klub u krizi. Dao im je injekciju za smirenje.

 

Potpuno beskoristan intervju. Nista nije receno. Ali to smo mogli i da ocekujemo. Ipak odgledao sam deo i odgledacu, kako bih sebi dao za pravo da kritikujem.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

Ko se seća još vesninih napušavanja s grobarima iz 13-14 godine, Vesna značajno ustaje, srednji prsti ponosno u vis.

 

Ne pravdam stoku ni sa jedne strane, ali "bem mu miša, ajmo malo fer pleja u gađanju hovnima, a ne kad počnu hovna da smrde i septička jama da preljeva: Kuku Lele, stoka neemancipovana mačistička vređa žene jao jao jao...

Obukla teta Vesna kratku suknju pa joj krivi jadni grobari.

Što su oni x godina pre toga pevali hit Dula Vujoševića : "Čović Vesna be se ko besna", igrala se deca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...