Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Just now, Tony said:

Jbt ovo sve je otislo u k... U sta se pretvorio forum, prvobitno osmisljen kao mesto na kome ce se diskutovati i razmenjivati misljenja o kosarci 😞

 

Jbg, tako ti je to. I košarkaški klub je zamišljen kao mesto gde igraju košarkaši kad ono nedonošče.... I sportska hala je zamišljena kao mesto gde dođeš, navijaš,budeš navijač, raduješ se, negoduješ a ne da te snimaju i slikaju (i da to nisu državni organi)...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Wingwalker said:

'' Баштенски патуљак ''  je hit novembra...i favorit za hita sezone...nam nasušne.

 

 

 

Морам само да кажем да заслуга за "баштенског патуљка" припада @uiniју, који ме је подсетио на то док смо евоцирали успомене на најбољег кошаркашког коментатора икада (понекад бих прошле сезоне "преносио" утакмице са "Рииииверс" или "Страаатос" сећајући се њега). Апропо ове приче са интервјуом, дефинитивно сам све забринутији за удбаша, ако настави овако, убрзо ће достићи ниво онога коме смо се не тако давно смејали због параноје и болести. Апсолутно ме ништа више не чуди - ни сликање, ни праћење, ни уходе, ни ботови - једноставно је то време у којем живимо већ деценијама, такви људи су спремни на све. Ево, видећемо и вечерас има ли било каквог притиска на БП-а (лично сматрам да ће бити веома спорадичан и угушен тапшањем мандрила), па ћемо видети шта и како даље.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Inace za dva sata igramo protiv Valensije. Daj malo barem da pricamo o tome, neka ocekivanja od utakmice... Na forum sam dolazio da malo odmorim,procitam neato o kosarci, sad kao da gledam neki politicki program ili zadrugu, totalna negativa.

Link to comment
Share on other sites

Gosn Nebojsa, ja se secam 2011 i nemam nista sa ovim zvizdacima i ja sam ovde dosao samo da vidim za gume.
Zimske, sve cetiri, 205/55/R16, pa eto ako znate nekoga da mi preporucite ko prodaje povoljno. 

Sve najbolje I pozdrav porodici i svima u studiju.

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mejdanac said:

Jel ima neki način da NČ odgovara zakonski za to etiketiranje, alikanje ljudi, zastrašivanje.....

 

 

 

Znam, znam....sam ću se kazniti. 🙂

Sto bi vi mladi rekli:

fagagvdjkeifjxkabajhhhaahhHahaha

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Kronostime said:

Sislo srce junacko u pete?

 

 

 

 

Mnogo se nerviram u poslednje vreme oko KK a boga mi i oko FK...Treba mi odmor od svega ovoga neko vreme...

 

Evo komsije sprcale ovolike pare na pojacanja,dobro bi mi dosao neki njihov raspad pa da citam malo i njih kako kukaju. :bravo::thumbup:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, CLakiSH said:

Gosn Nebojsa, ja se secam 2011 i nemam nista sa ovim zvizdacima i ja sam ovde dosao samo da vidim za gume.
Zimske, sve cetiri, 205/55/R16, pa eto ako znate nekoga da mi preporucite ko prodaje povoljno. 

Sve najbolje I pozdrav porodici i svima u studiju.

Gosn ClakiSH,

pamtim Vas kao uzornog Zvezdasa.

Javite se za 6 meseci kada promenite nick.

Srdacno,

Nebojsa.

:classic_ninja:

Just now, Laki Six said:

 

 

Mnogo se nerviram u poslednje vreme oko KK a boga mi i oko FK...Treba mi odmor od svega ovoga neko vreme...

 

Evo komsije sprcale ovolike pare na pojacanja,dobro bi mi dosao neki njihov raspad pa da citam malo i njih kako kukaju. :bravo::thumbup:

Mi (komsije) kukamo i kad se ne raspadamo.:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

 

Perkose...hajde pliz ali ne ono tvoje sve se zna i svi znaju 🙂

 

Šta je sa Dabom bilo, ne moraju detalji, barem neka slika da se stekne....da ga ovaj ovako direktno i bez uvijanja potkači?

Dabu slabo viđam a i ne gledamo zajedno utakmice vec druga sezona( moja povreda je razlog). Koliko sam ja upoznat Daba je otvoreno bio protiv Šakote i sina Filipa a to su čuli šunturla i njegovi i brze bolje javili Nebojši. Mnogi su ovde prozivali Dabu a totalno nisu u pravu. No etiketu je najlakse nekom nakačiti. I ja sam svojevemeno bio "se8ndvičar" samo zato što sam.verovao u Simonovica. Pre.neki dan sam pisao o mom iskustvu sa sastanka sa Nebojsom. Mahao je i tad sa raznim podacima o nama, najvise mu je veteran bio zanimljiv. i naravno bio  je u drustvu admina sa rsb foruma i ove dvojice vujčina i šunturle.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...