Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

25 minutes ago, Kronostime said:

 

Mi (komsije) kukamo i kad se ne raspadamo.:lol_2:

 

To se da primetiti. :lol_2: Doveli ovako proverene igrace pa ste u frci kako objasniti da ste vi u stvari opozicija :kece:

 

 

Mada po poseti na temama reklo bi se da si ti nas. :thumbup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, quentin said:

NČ u istom razgovoru osuđuje navijačke uvrede usmjerene prema VČ, a situaciju u Podgorici opisuje kao "milogorske fore". Taj odvratni izraz "milogorci" valjda nije uvreda?

I inače, jedna nit koja se provlači kroz razgovor je guranje nekog srpskog jedinstva. Svaki čas "mi i Partizan ovo", "Zvezda i Partizan ono", pa malo pohvali Grbin intervju u "U obruču" prije neko veče i tako to. Zato prema Budućnosti i dalje podiže tenziju. 

 

Jedan od onih novinara stidljivo je bio pomenuo pojačanje na mjestu plejmejkera, što je izignorisano i uklopljeno u opštu priču o novom treneru koji će možda traži igrača. Inače su slona u sobi, odnosno Filipovu rolu u timu, uredno zaobišli. 

 

Ono za Tomića mu relativno vjerujem da je tako bilo, mada bi bilo dobro da čujemo i Tomićevu stranu priče. Optužio lagano Tomića da je gradio preveliki roster od prestarih igrača i da nije htio Simona i Jaku u timu, ali, eto, on se treneru nikad ne miješa u posao. Mislim, ako imaš stav da trener bira svakog igrača, onda nemoj poslije da ga kriviš za greške, nego prihvati svoj dio krivice, ili za izbor trenera ili za to što ga nisi spriječio u pogrešnim potezima.

 

Sve u svemu, klasični Nebojša. Vidjećemo kakvih bisera će u ostatku razgovora biti.

 

Lepo primeceno.

 

To i jeste manir Nebojse Covica, populizam i demagogija, da bi se zamaglila sustina, a to su njegova nedela.

 

Postoji mnogo ljudi u navijackom korpusu koji mrze Partizan i za njih je predvidjena demagogija o "crno - beloj hobotnici", o sudijama koje drze, o nama koji se borimo protiv tog kriminalnog kluba. Covic zna i da mnogi od tih gutaju price o "milogorcima" i da su skloni da zaborave na Partizan cim se pomene Bokan i druzina jer su rane jos sveze i jer nam Partizan godinama nije uzeo nista osim nekog bezvrednog kupa (a i tu se pravila buka i galama).

 

Nista Nebojsa Covic ne govori sto ne misle mnogi sa RSB i slicnih mesta.

 

Tuzno je samo koliko ljudi zapravo opravdava nepotizam i smatra ga normalnim dok god Buducnost i Partizan ne mogu da dodju do ABA lige. Isti takvi su prvi u redu da pomenu sudije kada izgubimo neki mec, kao da lose sudjenje nije isto sto i Filip Covic - teg oko noge koji nam smeta dok se trkamo u ABA i Evroligi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, perkos said:

Dabu slabo viđam a i ne gledamo zajedno utakmice vec druga sezona( moja povreda je razlog). Koliko sam ja upoznat Daba je otvoreno bio protiv Šakote i sina Filipa a to su čuli šunturla i njegovi i brze bolje javili Nebojši. Mnogi su ovde prozivali Dabu a totalno nisu u pravu. No etiketu je najlakse nekom nakačiti. I ja sam svojevemeno bio "se8ndvičar" samo zato što sam.verovao u Simonovica. Pre.neki dan sam pisao o mom iskustvu sa sastanka sa Nebojsom. Mahao je i tad sa raznim podacima o nama, najvise mu je veteran bio zanimljiv. i naravno bio  je u drustvu admina sa rsb foruma i ove dvojice vujčina i šunturle.

 

Hvala.

 

Ovo je toliko nisko....nemam reči. Ja mogu sa Dabom da se ne složim u 2/3 stvari kao što se i ne slažemo uglavnom. Samo njegova ljubav prema Zvezdi, bezuslovna, ponekad banalna i dečija će zauvek ostati nedosanjani san za familiju iz Železnika (a i 99% navijača)

Edited by NMX
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mairosu je ozbiljan baksuz, kako je samo mlatio patkom nad matorim i nemocnim Spancima i lozio se kako cemo lagano da ih pocistimo sa parketa (i sam sam, nije da nesto prozivam), videli smo sta je bilo, tako je i sa ovom sezonom i njegovim topikom koji bi trebalo politi benzinom i zapaliti

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

Mairosu je ozbiljan baksuz, kako je samo mlatio patkom nad matorim i nemocnim Spancima i lozio se kako cemo lagano da ih pocistimo sa parketa (i sam sam, nije da nesto prozivam), videli smo sta je bilo, tako je i sa ovom sezonom i njegovim topikom koji bi trebalo politi benzinom i zapaliti

Zaboravio se Bogijev topik?:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...