Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 minutes ago, McLeod said:

 

Vi ste jurili takvog pleja, nisam ja, to je bila vasa koncepcija.

Kada kazes vasa, mislis Nebojsina koncepcija ispunjavanja porodicnih snova.

Nikada nam nije krpio igrac koji je bio najgori u EL po gotovo svim parametrima, i koji cini sve saigrace gorim po svim parametrima.

Kriviti Lorenca za Filipovo brukanje je teska demagogija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

@NMX vidim i ti gotivis lessorta, kao i ja

 

Ne, ne...odlepio sam od ovog snimka...pritisak mi je kao Filipu kada pokuša da prenese loptu preko pola u 7.sekundi napada.... :frusty:

 

IDENTIFIKOVALI SMO LJUDE

 

I

D

E

N

T

I

F

I

K

O

V

A

L

I

 

 

S

M

O

 

Nemam reči, majke mi. Predsednik kluba SNIMA navijače i prati elektronsku komunikaciju. Identifikuje. 

 

Teraj se. 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Evo potkacio je i Dejana Radonjica u trecem delu. Kaze Radonjic je kriv sto smo imali vandredne revizorske kontrole finansija, jer je na konferenciji rekao da on i igraci nisu bili placeni. Znaci Radonjic je kriv sto igraci nisu bili placeni, a ne Nebojsa Covic koji je trebao da obezbedi sredstva i opravda masnu platu koju je sam sebi dao. Zanimljiva logika. 😄

 

Ne moze covek da propusti ni jednu sansu a da ne popljuje Dejana Radonjica, coveka koji je i nama i njemu doneo toliko trofeja, bez koga cela ova uspesna era Zvezde ne bi bila ni upola uspesna. Patoloska mrznja zaista.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Eh, razapnite me, ali ako izuzmemo one udbaške fazone i ponovno etiketiranje Lakija, po meni je ovo sasvim korektan intervju! Naravno da profil ličnosti NČ ne bi sebi dozvolio da se izvini za onu glupost od prošlog vikenda, ali je indirektno bar malo ispeglao stvari! Jednostavno Lakijeve aktivnosti posmatra kao direktan atak na porodicu i ne može da odvoji Nebošu predsednika od Nebojše oca! Da je malo pametniji, iskoristio bi sve ovo da još više ujedini Zvezdaše, a ne da nas podeli! Na kraju opet ponavljam, Laki i ljudi poput njega zaslužuju mesto u Zvezdi više nego on!

 

Uveren sam i da NČ čita forume, jer je bukvalno u sitna crevca razjasnio neke stvari koje su se konkretno ovde pisale!

 

Filip je i prošle godine, kada su očekivanja i ambicije u slabijem takmičenju bile manje, bio  statistički i vizuelno naš najgori igrač (prosek računajući i famozan PO ABE), ove godine na višem nivou takmičenja je apsolutno katastrofalan i ubedljivo, ubedljivo najgori! Iskreno bih rado iskoristio priliku da dođem u neki utorak u pola 2 da ga pitam zašto je selekcija napravljena tako da takav igrač bude jedina alternativa na najvažnijoj poziciji u timu od 16 igrača, gde su sve ostale pozicije višestruko popunjene, ali ne želim da slušam demagogiju i kako se trener pitao za sve!

 

Pošto se on tako viteški sakrio iza struke i pošto njegov, nigde tržišno potvrđeni sin, ima ulogu koju ima u Zvezdi, moja jedina odluka je da oderem grlo svaki put kad Fićko ulazi u igru i pravi njemu svojstvene bravure!

 

Nebojša je dao mnogo, pogotovo taj jedinstven sistem proizvodnje igrača preko FMP-a koji nema pritisak i iz kog uvek možemo da povučemo najbolje.  Lično želim da nastavi godinama da frustrira sve ostale u regionu i recimo da je dovoljna zahvalnost to što možemo da zažmurimo na to da je Fića na platnom spisku uopšte, kao i ostala familija! Ipak, ma kako se trudio da sakrije činjenice, bitisanje Fiće u Zvezdi je čist nepotizam! Bio bi i da je u FMP-u, zauzimanjem mesta deci! Prema tome, svoj uspeh je debelo porodično naplatio!

 

P.S. Verovatno svaki simpatizer KKP ili KKB bi nam poželeo Fićka na pleju, a Nebojšu van kluba, to ipak (vrlo malo) govori...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Zna on kurac ko je Laki. To mu je nadimak na forumu, mozda i u zivotu ali je malo verovatno da se zove tako.

Dobio je brifing sa foruma od svojih dupeuvlakaca, Nese koji se primirio ili tako nekog. Pa sta ako si ga i evidentirao, kakve su to pretnje.

Dok god mu sin igra u Zvezdi a Vesna postrojava po hali i vodi kadrovsku politiku, podlozni su kritici kao i svaka druga javna licnost u ovoj zemlji.

Mislim da nisi u pravu. U četvrtom delu sam se osetio direktno prozvan jednom njegovom rečenicom koju je onako spontano izgovorio kako samo on ume, nije bitno kojom. Ladno je organizovao slikanje navijača koji su zviždali u hali, pa jbt život. A ova priča kako je sve organizovano od nekih za koje oni vrlo dobro znaju ko su je priča za široke narodne mase koje uvek vide teorije zavere i imaju arhi neprijatelja sa suprotne strane brda. Sve su to, deo po deo, mazanja očiju navijača koji slabo poznaju košarku pa ne kontaju kakav je Filip kancer po tim ali ipak mogu čine kritičnu masu u hali. I ta priča koju pušta kako se vodi hajka protiv njega i kluba a procenjeno je da je Filip najslabija karika zato što je na terenu. I ta priča kako smo dosadili sa osvajanjem trofeja pa mora malo neko drugi... Sve su to delovi istog spina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čovek je organizovao SLIKANJE navijača u hali

 

Slikanje ko zviždi. SLikanje ko se i šta dopisuje na telefonu.

 

Ljudi, imate li pojma šta je to? 

 

Čova ide ispred vremena. Nisu mu potrebne facial recognition kamere. On to ručno. Pošalje par majmuna za 10 evra i rešeno. Jeftnije od kamera i softvera. 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo je prosto da se shvati da je Nebojša Čović krenuo u rat protiv navijača KKCZ a to svojim veštim medijskim trikovima pokušava da predstavi kao njegovu odbranu od plaćenika, silovatelja, huligana i kriminalaca kloji su raspoređeni na svim tribinama. Ko želi može iz obog njegovog baljezganja da vidi i čuje da su svi krivi samo on i njegov Filip nisu. Potakčio je i trenere i igrače i navijače i zle duhove ABA lige i konkurenciju pa i državu ali samo o njegovoj krivici nema ni reči. Isto i o Filipu.

Znamo da je namazan, prljav i spreman na sve ali mi imamo samo jednu ali veliku prednost a to je da volimo Crvenu zvezdu i spremni smo da se suprosttavimo svakoj bagri koja uništava klub za koj navijamo. Možda trenutno izgleda da Čović vodi ali i on sam zna da mu je kraj vrlo blizu i da ovaj rat neće uspeti da dobije.

Na njemu je da izabere kako će otići, uzdignuta čela ili valjajući se u blatu! 

Edited by perkos
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, perkos said:

Vrlo je prosto da se shvati da je Nebojša Čović krenuo u rat protiv navijača KKCZ a to svojim veštim medijskim trikovima pokušava da predstavi kao njegovu odbranu od plaćenika, silovatelja, huligana i kriminalaca kloji su raspoređeni na svim tribinama. Ko želi može iz obog njegovog baljezganja da vidi i čuje da su svi krivi samo on i njegov Filip nisu. Potakčio je i trenere i igrače i navijače i zle duhove ABA lige i konkurenciju pa i državu ali samo o njegovoj krivici nema ni reči. Isto i o Filipu.

Znamo da je namazan, prljav i spreman na sve ali mi imamo samo jednu ali veliku prednost a to je da volimo Crvenu zvezdu i spremni smo da se suprosttavimo svakoj bagri koja uništava klub za koj navijamo. Možda trenutno izgleda da Čović vodi ali i on sam zna da mu je kraj vrlo blizu i da ovaj rat neće uspeti da dobije.

Na njemu je da izabere kako će otići, uzdignuta čela ili valjajući se u blatu! 

 

Perkose...hajde pliz ali ne ono tvoje sve se zna i svi znaju 🙂

 

Šta je sa Dabom bilo, ne moraju detalji, barem neka slika da se stekne....da ga ovaj ovako direktno i bez uvijanja potkači?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Mislim da nisi u pravu. U četvrtom delu sam se osetio direktno prozvan jednom njegovom rečenicom koju je onako spontano izgovorio kako samo on ume, nije bitno kojom. Ladno je organizovao slikanje navijača koji su zviždali u hali, pa jbt život. A ova priča kako je sve organizovano od nekih za koje oni vrlo dobro znaju ko su je priča za široke narodne mase koje uvek vide teorije zavere i imaju arhi neprijatelja sa suprotne strane brda. Sve su to, deo po deo, mazanja očiju navijača koji slabo poznaju košarku pa ne kontaju kakav je Filip kancer po tim ali ipak mogu čine kritičnu masu u hali. I ta priča koju pušta kako se vodi hajka protiv njega i kluba a procenjeno je da je Filip najslabija karika zato što je na terenu. I ta priča kako smo dosadili sa osvajanjem trofeja pa mora malo neko drugi... Sve su to delovi istog spina.

Moguce, samo ne znam na koji nacin, da li preko IP adrese ili necega sto zahteva vecu logistiku, mozda cak i od drzave. Jasno je da je u pitanju licni rat.

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da su njegovi placenici slikali po hali ko sta pise na telefonu. To je cin zastrasivanja u smislu: probajte samo da zvizdite, jer smo mi svuda oko vas.

Neko mu je poslao screenskoot sta si pise po forumima, uglavnom na nasem, pa on to koristi u svrhe zastrasivanja

Link to comment
Share on other sites

Pa sta ako zna ko je ko, evo ja cu da sedim vcr iza njega i da zvizdim koliko mogu. Evo bas da vidim sta ce. Covek hoce da uplasi ljude, nekog ce i uspeti, ali ce kod mnogih da izazove jos veci revolt. Dzaba mu i titule i sve, dzaba mu sto je dobar funkcioner, kad je kao covek jedna velika nula. A ja cu da se borim da takvi ne vode Zvezdu, pa neka i ne budemo prvi. Ovo je sport, ne borba za zivot i smrt. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zizu said:

Ne verujem da su njegovi placenici slikali po hali ko sta pise na telefonu. To je cin zastrasivanja u smislu: probajte samo da zvizdite, jer smo mi svuda oko vas.

Neko mu je poslao screenskoot sta si pise po forumima, uglavnom na nasem, pa on to koristi u svrhe zastrasivanja

 

image

 

image

 

image

 

Ja bih rekao da ti je Čova sam odgovorio :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa ništa, ostaje nam da verujemo da Čova koji je krio Legijino pismo par nedelja pred atentat (u kome se maltene najavljuje ubistvo) i rekao Velji da će on to da završi sa Legijom, naprasno postao lik koji ne bi snimao i slikao ljude u hali već morao da izmisli tako nešto. Seems legit. 

Edited by NMX
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

ovo su neke db-ovske montaze i glume, nema sanse da su zaista slikali tudje telefone, npr na poslednjoj slici se vidi da je ovaj sto slika suvise blizu telefonu koji slika, nema sanse da ovaj koji je slikan to ne bi primetio. tj i ovaj sto slika i ovaj sto je slikan su njegovi. klasicne fore zastrasivanja.

 

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, madafaka73 said:

E vidi... ne znam 🙂

To je više pitanje za Tomića i Gavrilovića nego za mene. Ovo je samo moj utisak nakon pregledavanja naših EL utakmica. Ne mora ni da znači da je tačno to moje zapažanje. Forumaš Ljuba82 je ponudio deo odgovora vezano za naš loš ofanzivni timski rejting navodeći česte spore napade i raspolaganje malim vremenom da se isti uspešno završe. To stoji kao činjenica. Ostaje da se vidi zbog čega mi preferiramo spore napade nad tranzicjom.

 

 

U stvari sam se ja više fokusirao na broj poseda koji nije direktno linkovan sa ORAT tj parametrom koji pokazuje broj datih  poena na 100 poseda, nebitno da li iz tranzicije ili pozicionog napada, ali je povezan posredno što ću pokušati da objasnim, ali super logičan je tvoj zaključak da transition play ipak treba da poveća ORAT!

 

Ako je tačno da smo po samim posedima po meču baš prosek, to znači da igramo srednje brzu košarku, tj da napade završamo u nekoj prosečnoj brzini u odnosu na ostale timove! Kako vizuelnom opservacijom znamo da mi u EL često pozicione napade završavamo u poslednjim sekundama (i time smanjujemo broj poseda), može da se desi da imamo sasvim dovoljan, tj iznad prosečan udeo tranzicija u ukupnoj igri, a same tranzicije povećavaju broj poseda i time nivelišu spore pozicione napade na neki prosek poseda na EL nivou prema podacima koje si izneo!

 

E sad dolazimo do onog tvog odličnog zapažanja kako je moguće da treća najbolja odbrana nema više tranzicija? Jeste kontradiktorno, ali je meni jedini logičan zaključak na osnovu gore iznetog da ih immao dovoljno, ali da ne poentiramo dovoljno iz njih, tj ne dižemo ORAT. Ako je to tačno, a ne mora biti, to je lep optimističan podatak da imamo još dosta prostora za napredak! Ima tu još drugih parametra koji utiču na broj poseda, kao OFF skok npr i drugi, ali ovo je polazna osnova!

 

P.S. Pretpostavljam da smo kolege, ja radim P2 skauting za Synergy, ali nemam širu sliku (da ja sam onaj tip ludaka koji loguje ceo dan, pa posle za svoju dušu gleda košarku). Da li možda imaš podatak koji je udeo tranzicije u ukupnim posedima svih 18 ekipa? To bi dalo preciznije odgovore!

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Jbt, pa Dule Vujošević u prajmu nije bio 10% paranoičan ko' ovaj.

 

A kakva je to priča o Toro baru, nisam pohvatao?

 

Kelner je na fiskalnom računu napisao "nemojte dodavati loptu Filipu, glup je kurac al je zato očajan košarkaš". To je bilo namenjeno Beronu. On je uzeo da plati račun, častio što je postao ćale.

 

Kad ne lezi vraže, Filip maznuo Nebojši 200evra iz novčanika i hteo da ispadne šmeker. Uzeo fiskalni, kad ono..... 

 

I sad je u Toro baru poreska inspekcija, već 5 dana. Poslao im Čova i sanitarnu, teraju sve kuvare na vanredni sanitarni pregled.

 

Plus zavera raskrinkana. 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

 

Kelner je na fiskalnom računu napisao "nemojte dodavati loptu Filipu, glup je kurac al je zato očajan košarkaš". To je bilo namenjeno Beronu. On je uzeo da plati račun, častio što je postao ćale.

 

Kad ne lezi vraže, Filip maznuo Nebojši 200evra iz novčanika i hteo da ispadne šmeker. Uzeo fiskalni, kad ono..... 

 

I sad je u Toro baru poreska inspekcija, već 5 dana. Poslao im Čova i sanitarnu, teraju sve kuvare na vanredni sanitarni pregled.

 

Plus zavera raskrinkana. 

Uh, covece, koja prica. Ovo sto Cova rezisira u RL ne mogu ni reziseri sapunica da osmilse.

 

Inace Dabu je optuzio za placenicke tekstove, ako sam dobro razumeo, jer sam na brzaka pregledao video.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, NMX said:

Pa ništa, ostaje nam da verujemo da Čova koji je krio Legijino pismo par nedelja pred atentat (u kome se maltene najavljuje ubistvo) i rekao Velji da će on to da završi sa Legijom, naprasno postao lik koji ne bi snimao i slikao ljude u hali već morao da izmisli tako nešto. Seems legit. 

Ne kazem da nije moguce, vec smatram da mu je cilj da zastrasi ljude da se ubuduce zapitaju da li ce da zvizde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mr clutch said:

Inace Dabu je optuzio za placenicke tekstove, ako sam dobro razumeo, jer sam na brzaka pregledao video.

 

Propustio sam taj deo....jbt, da li je moguće.

 

Daba je do te mere bio oličenje onoga što se zove podrška klubu po svaku cenu (često i van svake granice racionalnog)...i sad "plaćenički tekstovi".

 

Gubi kompas Nebojša. Možemo da se zajebavamo i sprdamo do sutra ali čovek fura nivo paranoje na maximum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...