Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, ivan9 said:

Eh da je to lako. 🙂

Ima MTS onaj pay to watch(KLIK sport).

Kupujes virtuelne ulaznice za prenose. 50din je utakmica. Doduse moje znanje je samo teoretsko posto to nisam probao.

Ja koristim kombinaciju MTSTVGO i Kodi-ja. Kada to ne upali jurim strimove.

 

 

Ja sam ovo trošio neko vreme pre no što sam kupio IPTV (ne MTSov).

 

Šljakalo je, ali je slika uglavnom bila ko preko mog mobilnog 😞

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:
1 hour ago, vepar said:
Ok, prvi mec ali jako lepo deluje sve
 
Bas klizi lopta u napadu
 
Pitanje je samo kakav ce biti Lorenco, od njega zavise neki nasi dometi

Izgleda da toliko dobro klizi da nam je ispala 🙂

 

Bukvalno posle mog komentara je usao Ficko u igru... naravno, svi su bili losi ali interesantno kako je njegov ulazak promenio tok i ubio momentum

 

I ja mislim da je odlican poraz, jako dobro otreznjenje

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Pod hitno nam treba prvi plej, Lorenco je svetlosnim godinama daleko od bilo kakve ozbiljne košarke. Derik takođe. 

Polako sa Lorenzom. Polako sa bilo kim, a posebno sa njim jer je on pass first plej, timski igrac i neko kome je potrebna saradnja u napadu da bi igrao svoju igru, a mi danas nismo imali igru ni u naznakama.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Za mene takodje najveće razočarenje Lorenzo. Takav bol u kurcu nisam skoro video. Ne verujem da će se promeniti. Stratos promašio sve. On ili pogadja sve ili odigra ovakav meč. I dalje sam šokiran količinom njihovih off skokova i razgrtanjem naših centara od strane jebenog Kuridže i Dimeca. Ali mi nismo odigrali nijednu akciju, samo soliranje i silovanje lopte. Ok, početak je, nismo uigrani, ali šta su uopšte vežbali na pripremama? Ovo ne izgleda dobro nimalo. Toliko smo se radovali i off i def potencijalu ove ekipe, a razmontirala nas Primorska. Ej, Primorska! Srećom, pa nismo ovo dobili na guzove, jer bi nas tek grobari raskantali.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2019 at 11:14 PM, n4l1m said:

realno nismo videli nista specijalno..

zo ocigledno nije neki suter, al nije pokazao ni da je neki asistent, al polako, bumo vidli.. ovo je neka sredina sto je danas pruzio, ocekujem mnogo bolje..

sa derikom je jedino pitanje dal ce imati strpljenja u prihvatanju timske igre, nema dvojbe da je dobar igrac..

za jenkinsa nije ni bilo sumnje, ma koliko da je imao usranu sezonu bilo gde, kod nas ce uvek biti svoj na svome..

najjaci utisak je gist, tako da ako ostane dobar u glavi i ako ga zdravlje posluzi, isplatice se svaki cent u njega ulozen..

:default_coffee:

nazalost prvi utisak nije prevario..

ragland je za zoa tata

faye ce opet biti startna cetvorka..

 

sto se ti ce ove malopredjasnje sramote, prvo da se nose svi u tri picke materine, pregoreo od cekanja da odgledam ove tri utakmice, a oni nam se usrali u facu, i odma da im se popisam na +20 protiv iste ove primorske za par dana..

 

drugo, a sto je u stvari prvo, valjda su sad svi skontali koliko je smesna prica ne o top8, nego o top16 sa retardiranim veprom i njegovih 20+ minuta..

na sve to, dodati promasaje oba dva browna, pa je lako sabrati ishod..

 

jos jednom da se nose u tri picke materine za ovu sramotu!!!

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...