Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, odupri se ludilu said:

Komšije da se nadovezem milina je  gledati  kao čovjek trci kroz blokove, istrčava dize se pogadja..naravno kad nije protiv nas. Ja se ne sjećam u Aba  ligi ovakvog sutera,  neka mi oproste i Tripkovici, Pilepici, Sašu Salini,Bertansi i ostali kojih se ne mogu sjetiti. 

 

Po mom misljenju Tripkovic i Billy se izdvajaju od ostalih iako je tu bilo sjajnih sutera kroz istoriju lige...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Golijat said:

 

Po mom misljenju Tripkovic i Billy se izdvajaju od ostalih iako je tu bilo sjajnih sutera kroz istoriju lige...

Gurovic nista? Rakocevic? O'Benon? Step? Heslip? Marcelic? Rimac? Alan Anderson? Suvise dugo postoji ova liga da bi se svelo na nama mnogo dragog Bilija i jos par imena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Trpac said:

Gurovic nista? Rakocevic? O'Benon? Step? Heslip? Marcelic? Rimac? Alan Anderson? Suvise dugo postoji ova liga da bi se svelo na nama mnogo dragog Bilija i jos par imena.

 

Rekoh da ima mnogo sjajnih sutera koji igraju ili su igrali aba ligu.

Meni su ova dvojica nekako najveci trag ostavili,narocito sto su se/ ce se dokazati i u EL i trpati protivnike igrajuci za aba klubove

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Billy je Tomicev ubod epskih razmera, kako ga je iskopao svaka mu cast.Ako pokaze sutersku klasu i u EL kao prosle godine, sto nije nerealno, s obzirom da sad protivnicke odbrane moraju da obrate paznju na jos nekoliko ozbiljnih pretnji, ja ga vidim u Realu kao legitimnu zamenu za polako odlazeceg Carolla. Sigurno vredi vise od Prepelica

Edited by Gudura
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

 

brat trpač...kako sklopi šake oko lopte već je krenuo u šut.

ovo na kraju je uvek impresivno: ,,čisto da ne ostane metak u cevi...''

prošle sezone za 30mpg prosek 44% za tri u francuskoj sa 33 godine.

 

Deluje mi da Bili ima brži izbačaj.

 

13 minutes ago, Pero_Cameron said:

Bili Beron uopste nije bio anonimus pa da se kaze da je njegovo dovodjenje user i ubod.

 

Definitivno je bio ispod radara za ogroman broj ljudi koji prate košarku.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pero_Cameron said:

Bili Beron uopste nije bio anonimus pa da se kaze da je njegovo dovodjenje user i ubod.

Kao sto su susjedi nasli Mccalleba iza skole kako pika basket,pa mu Dulo i Todoric dali sansu.Mislim da je godinu pre dolaska bio mvp turskog play offa,ali ne dovoljno dobar za Fener,Galatu...Te se oprobao u EL,pa preko Sijene do Fenera...Realno veliki klubovi nece da rizikuju,vec kupuju gotov proizvod,sto ne kazem da njih dvojica nisu.Meni je generalni Faje bolji ubod,ne znam da znate da je ago retimno najjaci klub za koji je igrao pre nas.

Link to comment
Share on other sites

 

u stilu matorog švalera...

petorici udelio po bonu: Novica - trojka, drugi obruč, Janković - poludistanca, Lendejl - prodor, Marinko fade away iz okreta... i tri trojke preko Zagorca.

 

jako je teško objasniti koje je najjače oružje Dr. Stratosa...možda ta versatilnost na niskom postu...tu je ladan kao led i kada stane šut.

potpisujem da je za celu sezonu imao samo jedan lažnjak šuta za tri...jer nema potrebe za tim cimanjem.

Edited by Wingwalker
  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...