Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Del Piero said:

Polako sa Lorenzom. Polako sa bilo kim, a posebno sa njim jer je on pass first plej, timski igrac i neko kome je potrebna saradnja u napadu da bi igrao svoju igru, a mi danas nismo imali igru ni u naznakama.

 

Uopšte ne govorim o umeću, već o govnjivom stavu i neopisivom boljenju kurca® za dešavanja na terenu. Potpuna nezainteresovanost, one dve trojke koje smo primili preko njga ja da sam trener ušao bi na teren i tuako ga stolicom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo se nije proslavio, ali ovo mu je prva takmičarska utakmica u Evropi, treba imati strpljenja. Nadam se da će se uspješno prilagoditi stilu košarke jer puno zavisimo od toga.

 

Više brine naša sveukupna igra. Bez čiste ideje u napadu, a u odbrani nas rastavili Kuridža i Čakarun. Nedopustivo, blago rečeno. 

 

Volio bih se osvrnuti malo na mučenog Borišu. Ja ne znam kakve on strahove ima, ali momak ne smije pogledati prema košu. Samo uruči prvom do sebe i bježi u blok. Ne zarađuje se tako minutaža. Nejasno mi je da mu one partije sa kraja sezone nisu dale malo samopouzdanja. 

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

Just now, OnionKnight said:

Lorenzo se nije proslavio, ali ovo mu je prva takmičarska utakmica u Evropi, treba imati strpljenja. Nadam se da će se uspješno prilagoditi stilu košarke jer, puno zavisimo od toga.

 

Jebo ti prvu takmičarsku utakmicu u Evropi, možeš da igraš u Africi, Jupiteru ili Neptunu, neke stvari su nedopustive, kao na primer da pogledom braniš svog igrača i to ne samo jednom. Stav na terenu ili imaš ili nemaš. Ovaj to nema ni u naznakma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Casaubon said:

Nas je i igracki i takticki sa terena pocistio tim koji je do pre par sati slovio za najozbiljnijeg kandidata za ispadanje. Pametnom dosta.

 

Gde je slovio kao prvi kandidat za ispadanje? Jer se ovde i pre tekme i ranije pisalo da su dobra ekipa i da pretenduju za neko 6to mesto u aba ligi...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Phobos said:

Nesto mi ovo mirise na otaljavanje posla i pripremu za cetvrtak i Pao u gostima, jer mislim da tri jake utakmice za 4 dana nose ozbiljnu potrosnju ionako nespremnih vremesnih igraca. To je moje misljenje. Inace igra katastrofa

 

pogotovo kraj nekako ukazuje na to. imamo -8 i 45 sec do kraja i mi umesto da idemo na trojku spustamo na odza?! i nema prekrsaja posle izgubljene lopte. 

 

mjk iskolovao nase petice i cetvorke ko da je sek licno. 

odbrana je bila kriminalna. ubili su nas tu gde smo kao najaci, u reketu. ubili su nas na kecu, i filipa i brauna. lazic ubio djenku. stratos se raspao u napadu. bili baca cigle. soliramo, svi 1 na 1. skoka nema ni u naznakama.

jebo mater jedini dd i gist na nivou. i vepar donekle. 

oba brauna uzas. lorenco ajde sto nema neki sut ali u odbrani je bio vrlo slab. derik uvek bio mlakonja u odbrani, ali me cudi sto bezi od suta i par puta je imao otovrene suteve koje nije uzimao. 

od odbrane sve krece, 90+ poena od primorske je nedopustivo. 

pristup utakmici je bio je bio lako cemo i to je veoma dobra i uigrana ekipa znala da iskoisti.

 

dobijamo pao. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nema vise price sta nam treba van ovog rostera. To nam je sto nam je, sigurno nece biti nekih kupovina u skorijem periodu. 

 

Trebace vremena timu, pripremne utakmice ipak nisu realan pokazatelj. Od ovoga mozemo samo bolje i bice tako svakim narednim treningom.

 

Ovo je istina, ali isključivo zato što gore od ovog ne može.

Link to comment
Share on other sites

Oja su udvajali i čim bi se pomerio, jedan igrač bi pao (taktički) i svirao se faul u napadu. Kao Španci i Argentinci na Marjanoviću na SP.  Ti visoki igrači ne vrede mnogo sa ovakvim kriterijumom suđenja, kada im se na svaki dribling svira faul u napadu. I posle se raspadnu naravno. 

 

Sramotna utakmica svih Zvezdinih igrača sem delimično DeDe. Tomić se pogubio, prvo potcenio Slovence, a kad je Golemac počeo da ga školuje, pravio face tipa "šta je bre ovo"? Stratos glumio Jordana, kako je dobio loptu išao je da završava, nemalo puta se izblamirao. Pleja opet nemamo. 

 

Teško je posle jedne utakmice davati zaključke, ali kad te 1 Jagodić-Kuridža izbambusa bez reakcije, čemu da se nadaš u EL? 

 

Neću da mračim, ali delujemo kao Budućnost prošle sezone. Prepun roster stranaca koje će biti teško posložiti. Videćemo posle par takmičarskih utakmica, ali ovo večeras je sramotno, u oba smera... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Nema vise price sta nam treba van ovog rostera. To nam je sto nam je, sigurno nece biti nekih kupovina u skorijem periodu. 

 

Trebace vremena timu, pripremne utakmice ipak nisu realan pokazatelj. Od ovoga mozemo samo bolje i bice tako svakim narednim treningom.

 

Možda nećemo kupovati, ali ćemo zaradjivati da bi se prikrili pravi uzroci što primamo 90 poena u najavi po utakmici. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je jos gore da neko na prvoj utakmici u novom klubu odigra bez zelje i zalaganja... tacno vidim Rajan Tompson scenario. Samo sto se Rajan trudio ali se videlo da ga pojela atmosfera i da ne zna sta se od njega ocekuje. A ovog prosto zabole...

Edited by vepar
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni lici na tankovanje?Ili amaterski pristup utakmici,izrazi lica strucni staba i igraca na -16...Ovakav bol u q sto neko rece ne videh nikada u pro sportu.Gist koji se rvao sa Spanulisom u prijateljskom mecu,sutira suta radi i gubi lopte kao Ojo.Gledao sam ih proitiv Mornara sto je u najgorem slucaju ekipa ranga Primorske,gde u zadnjoj povlacimo rucnu zbog Pavicevica.Mislim da smo lagano zapalili sa ovog turnira,jer u suprotnom ne mozemo da nosimo breme favorita.Gist,Brown,Strasos,Djenka 300 godine.EL

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Uopšte ne govorim o umeću, već o govnjivom stavu i neopisivom boljenju kurca® za dešavanja na terenu. Potpuna nezainteresovanost, one dve trojke koje smo primili preko njga ja da sam trener ušao bi na teren i tuako ga stolicom.

Ne bih nazvao to bolom u kurcu, takav mu je stil, pomalo je lezeran, smiren, ima neki svoj ritam. Malo me podseca na Jovica po stavu ne terenu, a umeo je i Jovic da bude lezeran u odbrani kada je igrao prvog pleja. Verujem da ce Zo da zapne kad bude bilo vaznije.

 

Za mene je veci problem onaj koji smo imali i iz prosle sezone, a to je bezidejan napad sa lose podeljenim ulogama. Ali ajde, pocetak je sezone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Derik Brown. 

 

Deluje da je totalni visak. Zvucni a skupi igrac kome je odavno proslo vreme. Sut spolja nema, u reketu je neupotrebljiv pogotovo u odbrani. Kurcobolja 100%. Sta ce nam takva krava muzara? Previse ima igraca koji traze minute, a niko nema definisanu ulogu. Skartirati ga, a ako Faje sa Borisom ne budu mogli da pokriju protivnicke cetvorke, pomagati sa Stratosom i Davidovcem, gde bi se otvorio prostor i za Dobrica na poziciji 3.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Ne bih nazvao to bolom u kurcu, takav mu je stil, pomalo je lezeran, smiren, ima neki svoj ritam. Malo me podseca na Jovica po stavu ne terenu, a umeo je i Jovic da bude lezeran u odbrani kada je igrao prvog pleja. Verujem da ce Zo da zapne kad bude bilo vaznije.

 

Ajde da se ne zajebavamo, Jovke takav odnos prema igri i odbrani naročito niće imati ni kad ga jednog dana smeste u grob.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Casaubon said:

Nas je i igracki i takticki sa terena pocistio tim koji je do pre par sati slovio za najozbiljnijeg kandidata za ispadanje. Pametnom dosta.

Daleko je Primorska od prvog kandidata za ispadanje, a takticki su verovatno jedan od najboljih timova lige, odlicnu kosarku igraju. Razlika u rosteru je svakako prevelika da se dopusti ovako nesto, ali oni su skroz dobra ekipa.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@Del Piero@Golijat

 

Do mene je, frapiran sam pa pisem svasta. Ne sporim da su sklopili pristojnu ekipu - koja odjednom izgleda dosta ozbiljnije posle ove lekcije veceras, ali i dalje ne izgledaju kao neko ko moze u gornju polovinu tabele.

Edit: Golemac je jako ozbiljan trener i verovatno najjaci njihov adut.

Edited by Casaubon
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...