Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Evo opet prenosim par sitnica od dedinog burazera, inace decko je igrao sa njim... Kaze za Filipa da je stvarno dobar momak, onako na zemlji,nenametljiv i cak je dodao da je Filip dobar kosarkas... Mada smo se na kraju ipak slozili da nije dovoljno dobar da igra u Zvezdi ( pogotovo euoligi).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni je zaista ok cuti da ljudi o osobi koju ne poznajem kazu lepe stvari, da su u pitanju pozitivne, drage i humane figure.

Al jbg, apsolutno ne priznajem ovakve price kada se radi o profi sportu i ociglednom nepotizmu koji je zapatio kk Crvena zvezda. Ne treba ponavljati to kad i u kojim okolnostima se gledao ovaj klub, poenta je u kanceru koji ovo drustvo/privredu/sve zivo gura na najdublje dno, bez svetla na kraju tunela...

 

Edited by Manoly
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Tony said:

Evo opet prenosim par sitnica od dedinog burazera, inace decko je igrao sa njim... Kaze za Filipa da je stvarno dobar momak, onako na zemlji,nenametljiv i cak je dodao da je Filip dobar kosarkas... Mada smo se na kraju ipak slozili da nije dovoljno dobar da igra u Zvezdi ( pogotovo euoligi).

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Tony said:

Evo opet prenosim par sitnica od dedinog burazera, inace decko je igrao sa njim... 

 

Cekaj stani vidi gledaj... od tvog dede brat je igrao sa Filipom? Aj da si rekao sa Fajeom pa da poverujem.

 

Ali ili ti imas 4 godine ili je Nebojsa osim visine i kilaze lazirao i krstenicu za Filipa. 

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Cekaj stani vidi gledaj... od tvog dede brat je igrao sa Filipom? Aj da si rekao sa Fajeom pa da poverujem.

 

Ali ili ti imas 4 godine ili je Nebojsa osim visine i kilaze lazirao i krstenicu za Filipa. 

Cakaj, ovo sad bi trebalo da je smesno ili sta? Meni pak ova fora deluje kao da je napisao neko ko ima 4 god...

Edited by Tony
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Sto vise gledam, sve mi je dzukackiji postupak Lazica. 'Izadji ispred ako ti nesto nije jasno', gde si bio kapitenu kada su napadali Omica.

Sto se tice Filipa i dobar momak, cuo sam od mnogih da je Ivica Dacic dobar lik za drustvo, a i lepo peva. Sto nas sahranjuje 30 god nema veze.

 

 

 

 

Samo treba odštampati statistiku sa.meča protiv Barse gde se vidi učinka lazica i filipa. Ako ih nije ni malo sramota nego i dalje pozivaju na ferku iapred pionira onda samo metal moze da pomogne

Edited by perkos
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, da se razumemo, Filip je Nebojšin projekat. Kroz njega pokušava da ostvari ono što on nije uspeo, da postane košarkaš koji će da ostavi neki trag. Terao ga je da visi na razboju kad jebio klinac da bi dodatno porastao. Terao ga je da ostaje posle utakmica i da šutira bacanja dva sata. Terao ga je da vežba dodavanja kada svi odu. Jednom prilikom je Filip na to popizdeo i kada je Nebojša otišao šutnuo je reklamu (tek bile postavljene nove elektrlnske reklame u Železniku) pa se ugasio ceo red reklama. Usrao se živ, počeo da paniči i da viče da zovu električara iz proizvodnje. 

 

Poenta priče je da će teško Nebojša da prizna poraz u ovom slučaju jer to je njegovo životno delo. Mislim da nikoga od nas ne zaboli kao njega kada Filip baci "bidermajer"...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Cekaj stani vidi gledaj... od tvog dede brat je igrao sa Filipom? Aj da si rekao sa Fajeom pa da poverujem.

 

Ali ili ti imas 4 godine ili je Nebojsa osim visine i kilaze lazirao i krstenicu za Filipa. 

Pero Antic mu je vanbracni sin,jer mu se deda zvao Ante...Pa od toga su izveli Antic,da Vesna ne poludi.Dodje Nebojsa nesto kao domaci Blejk Karington....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tony said:

Evo opet prenosim par sitnica od dedinog burazera, inace decko je igrao sa njim... Kaze za Filipa da je stvarno dobar momak, onako na zemlji,nenametljiv i cak je dodao da je Filip dobar kosarkas... Mada smo se na kraju ipak slozili da nije dovoljno dobar da igra u Zvezdi ( pogotovo euoligi).

Ajd kada ga vidis sledeci put pitaj ga kako Kuzmic izleci infekciju oka preko noci? Kapi ili neki cudesni lek?

On rece 10 dana pauza zar ne?

 

Link to comment
Share on other sites

@ŠaracI Čović je rekao da će Kuzmić pauzirati 10-12 dana. Zar ne reče i on da je infekcija oka u pitanju?

 

Imamo zdravstveni problem sa Braunom, nadam se da će to biti regulisano za 20.ak dana. Nadam se da će Kuzmić biti regulisan za 10-12 dana. Bilo je problema sa Gistom, Perperoglom, ali se nadamo da će biti kompletni".

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mairosu said:


ne znam filipa lično al' stvarno ide priča da je dobar lik ovako. čisto da se notira, idem sad po sendvič.

 

pa vodi ga kuci ako ti je dobar

 jel ti Mairosu radis u Blic zeni ili si nekakav sportski novinar

 

koliko puta se ponavlja ovaj licimurski pattern - kada god se postavi pitanje zasto u CZ i EL igra decko koji je u svakom smislu nedorastao ovom nivou basketa stize odgovor kako je dobar decko super ortak mogu da ga mrze oni sto ga ne vole

 

kapiram da ne zelis da komplikujes svoju situaciju i da se zameras da te neko eventualno u futuri ne bi odbio za neko gostovanje u nekom podu, ali mislim da bi bilo puno bolje da se u tom slucaju ne uplices u pricu oko Ficka na forumu

 

niti ti smes otvoreno da napises sta mislis o tome, niti to neko trazi od tebe, ali glupo je da branis svoj bezmudi esnaf tako sto ces osudjivati ljude koji se sa pravom pitaju zasto u medijima vlada omerta kada je u pitanju njegovo raspadanje na parketu

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wingwalker said:

ono kada stupim u posed informacije da je Filip u stvarnosti dobar dečko...:twak: ...baš lepo.

dajte neko belosvetsko đubre na poziciji pleja sa 5-6 asista i desetak poena a ovog sa manirima nek zovu na slavu da im lomi kolač zadnjom promenom.

 

 

Oplakao sam.....kralju!😂

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, perkos said:

Samo treba odštampati statistiku sa.meča protiv Barse gde se vidi učinka lazica i filipa. Ako ih nije ni malo sramota nego i dalje pozivaju na ferku iapred pionira onda samo metal moze da pomogne

Ispravka, Filip je pobego a Lazic je hteo tucu. Jebote, Filip mora stalno pod suknju. Sportista, ima 30 godina u naponu snage, al mora neko da ga cuva. U fazonu, odo ja kako da se bijemo, njih je jedan a nas dvojica sami!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SunZero said:

 

pa vodi ga kuci ako ti je dobar

 jel ti Mairosu radis u Blic zeni ili si nekakav sportski novinar

 

koliko puta se ponavlja ovaj licimurski pattern - kada god se postavi pitanje zasto u CZ i EL igra decko koji je u svakom smislu nedorastao ovom nivou basketa stize odgovor kako je dobar decko super ortak mogu da ga mrze oni sto ga ne vole

 

kapiram da ne zelis da komplikujes svoju situaciju i da se zameras da te neko eventualno u futuri ne bi odbio za neko gostovanje u nekom podu, ali mislim da bi bilo puno bolje da se u tom slucaju ne uplices u pricu oko Ficka na forumu

 

niti ti smes otvoreno da napises sta mislis o tome, niti to neko trazi od tebe, ali glupo je da branis svoj bezmudi esnaf tako sto ces osudjivati ljude koji se sa pravom pitaju zasto u medijima vlada omerta kada je u pitanju njegovo raspadanje na parketu


Brate, aj sačuvaj svog inner Demostena za nekog drugog. Ja sam napisao bukvalno što sam to rekao. Nisam rekao - "dobar je dečko, stoga, treba da igra". Nisam napisao "dobar je dečko, pa zato igra". I šta sam dobio, jasno, neko je odmah shvatio da ja branim Filipa i ajmo sada, uzjaši.

 

Pogotovo mi se sviđa ovaj treći pasus koji je solidan eufemizam za "znamo da si pička brate ali si nam nešto drag pa ajd', bolje ćuti, sedi tamo uzmi popij nešto". Hvala druže, evo idem u zadnju klupu, dižem ruku za ubuduće.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...