Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

@Sreten Žujkić, penzioner

 

Nije da se sekiram, nego me frustrira što u ovoj zemlji kriminalac poput Terzića daje sebi za pravo da proziva jednog Piksija i to ispred Zvezde

 

2 minutes ago, Knipex said:

Ti si dakle utopista. Kako da se ograde, postom na forumu? Ako je to onda ne čitaš i ne znaš kakvo mišljenje o Terziću vlada na forumu. Ovo sa razvijanjem transparenta na istoku ili zapadu je akcija kao izlet na mesec. Kao prvo, navijači Zvezde na istoku i zapadu nisu organizovani i u grupama kao što je slučaj sa navijačima Partizana. Kao drugo, evo ja prvi ne znam kako bi napravio i razvio transparent. Kao treće, u roku od 10 minuta bi došla ekipa da vaspita. Imali smo prilike da vidimo kako to izgleda, i kod nas i kod vas. 

 

Kada sam govorio o istoku i zapadu mislio sam na glas, da čuje smeće iz lože šta pravi navijači Zvezde misle o tome. U principu se slažem sa tobom za vaspitavanje, nije da nisam gledao isto na istoku JNA. Opet, previše ste se uvredili na opasku da je to sramota i za navijače CZ, jer jeste. Nije bilo uvredljivog tona, treba da vas je sramota, ako me razumeš.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije Piksi baš cvjećka. Da se baš mora birati normalno da bih izabrao njega prije Terzića, ali da bih dizao bunu da se odbrani čast Piksija to nikako. Najljepše bi bilo da su obojica što dalje od Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

U tome i jeste najveci problem, sto sve gledamo van fudbala. A to oko funkcija u klubu je vrlo diskutabilno, svakako da savremena klika ne moze prici bilo kom fudbalskom imenu koje bi neku funkciju obavljalo u klubu.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, prolup said:

Kao fudbaler, kao funkcioner a i čovjek ni blizu najvećih imena.

 

Jel moze pojasnjenje tog cuvenog karaktera? 

 

Posto do dana danasnjeg ne cusmo u cemu je greh pete zvezdine zvezde pa su ga proterali sa stadiona neki tipusi koji su pretpostavljam kao coveci i funkcioneri bas blizu najvecih imena. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Quote

- Učite školu, budite dobri prema rodietljima i navijajte za Radnički. Ni Zvezda, ni Partizan, samo Radnički. 

Možeš li zamisliti da ovako nešto izjavi Pižon, Boško Đurovski, Robi, ili bilo ko od pravih najvećih imena Zvezdine istorije.

A što su ga protjerali najbolje da pitaš njih ili možda i njega direktno, pretpostavljam da on zna.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, prolup said:

Pa u svoje i govorim.

Srećna je kuća koju on promaši.

Pa ti nemoj da ga zoveš kući i završena priča. Marakana pripada svima nama a ne samo tebi i nema potrebe da postavljaš pravila. Za svoju kuću biraj goste koliko želiš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Constantin said:

Ma sve se u Zvezdi obogatio...uostalom, nije on sam otišao u Zvezdu, došli su po njega ..emoji4.png

Ne da su došli nego su klečali na kolenima da dođe na Marakanu ali ispražnjenim glavama i je treba bolje od terze i mrkele. Da dočekam da se vrate lukic i adzic oni su baš ono što trreba vecini danasnjih "zvezdaša"  Nama semenkarima ipak bi Piksi,Dejo,Jugovic, Vidic, Đorovic, Žigic, Pancev bili ono što treba da bude u Zvezdi

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, prolup said:

 

A što su ga protjerali najbolje da pitaš njih ili možda i njega direktno, pretpostavljam da on zna.

Vidim da znas i ti cim pises o omascivanju brka. Ja o tome nemam pojma pa pitam. Pa ako moze opet pojasnjenje. Mani me samo izjave navijajte za Radnicki... Da je srece da su sve uprave od 2000 na ovamo imale kao najveci greh neku izjavu. 

 

40 minutes ago, prolup said:

Ma da, ali kad je trebalo malo omastiti brk nije mu bilo daleko preći 250 km do prestonice.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Ne da su došli nego su klečali na kolenima da dođe na Marakanu ali ispražnjenim glavama i je treba bolje od terze i mrkele. Da dočekam da se vrate lukic i adzic oni su baš ono što trreba vecini danasnjih "zvezdaša"

Ti bi stvarno mogao da pripaziš kako pišeš. Ili ćeš kad te se nadoji kvalitetno opet gore ići kukati kako si ugrožena vrsta.

Link to comment
Share on other sites

Cirkus penal, bas cirkus, onako da podseti na ono Toletovo vreme kad je Mazic morao da se probija, pa da svira po direktivi, dunuo penal samo koji je on video. 

 

Ipak, ovog puta nemamo u ekipi Kasalicu, Mikica i Pantica, nego malo ozbiljnije igrace, pa ce epilog u Humskoj tamo 17. aprila da bude identican onom od pre nekoliko dana. 

 

Tako da nek im duvaju sta im volja, bice sladje ovako. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

A ne podseća te na vreme kad su duvani penali za faul dva metra van 16? Takvo duvanje odgovara, očigledno.

 

Zamisli, da nisu duvani "penali" za faul van 16 bilo bi 23 boda razlike, ovako je bilo 25. 

 

U sv sl, nama je samo drago da je prvenstvo konačno regularno, da je struka zadovoljna. 

Link to comment
Share on other sites

Dokle seže ispranost mozgova lažima sa severa :Hail:

 

Znaci, pazi sad, najveći greh je pozvati decu da navijaju za klub iz grada u kome si/su rodjen, gde si započeo karijeru i izgradio fudbalsko ime :classic_laugh:

 

Dok su ovi koji su  kradjom novca iz Zvezde obezbedili par generacija, idealni za posao koji (su) obavljaju i ne treba ih menjati :wink2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma Piksi čestit čovjek, domaćin, kome od nas nisu bacali bombe u dvorište. 

 

Lik je govedo i to je to. Isto kao što su nekom isprali mozak lažovi sa sjevera, neki nikako ne mogu prežaliti mladost kad je Piksi plodio po terenu. Baš žalosno.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, prolup said:

Ma Piksi čestit čovjek, domaćin, kome od nas nisu bacali bombe u dvorište. 

 

Pomislicu da me imas na ignore... Zasto Piksi nije cestit covek? Stvarno nemam problem sa tim da nije cestit samo bih voleo da cujem neki argument za to. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Cirkus penal, bas cirkus, onako da podseti na ono Toletovo vreme kad je Mazic morao da se probija, pa da svira po direktivi, dunuo penal samo koji je on video. 

 

Ipak, ovog puta nemamo u ekipi Kasalicu, Mikica i Pantica, nego malo ozbiljnije igrace, pa ce epilog u Humskoj tamo 17. aprila da bude identican onom od pre nekoliko dana. 

 

Tako da nek im duvaju sta im volja, bice sladje ovako. 

 

Ma kakav cirkus, ono je nevidjena sramota, posebno sto sada ima VAR, a VAR sudija je bio Srdjan Jovanovic, navodno najbolji sudija, covek koji sudi LS, bar bi on trebao da zna kad je penal, a kad nije. VAR se koristi kod jasne i ocite greske sudija, to ovde nije bio slucaj, cak sta vise, nije bio ni penal ama bas nimalo. 

Lukica krivim jer nije morao da promeni odluku, mogao je samo da nastavi sa igrom, niko ga nije terao da menja odluku prvobitnu. 

 

Za ovakve kradje se leti sa liste, ranije se moglo proci, jer nije postojao VAR, sada teorije nema, ovo nisu cista posla danas bila, a ovo dvoje sudija su bas ili ludi ili hrabri kad su doneli ovakvu odluku. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...