Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

9 minutes ago, Barkley#34 said:

E da, šta je sa onom pričom da smo zatvorili prvenstvo jer svaku utakmicu rešavamo ''na vreme''? Prop'o?

Pa zatvorili ste gde može, gde ne može zatvaraju sudije kao danas :59: :smiley22:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

bio je penal, ovakvi penali se sude svakodnevno u svim ligama. na stranu sto je kontakt minimalan i na stranu to sto se ovakva situacija nikada ne bi zavrsila penalom da se desila u kaznenom prostoru partizana, ali odbrambeni igrac spartaka nije startovao na loptu. to je neka losa strana var-a, da ga nema ovo nikada ne bi bio penal i niko ne bi ni osporavao odluku sudije, cak ni stanojevic, ali kada nakon 3 minuta var soba pozove glavnog sudiju da gleda to je u 98/100 situacija kazneni udarac. inace jedna od boljih utakmica kada ovi mali igraju proti zvezde ili partizana, pogotovo prvo poluvreme, otvoreno sa sansama na obe strane, sa samo 9 prekrsaja, od toga 6 prekrsaja partizana. 

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Samo da kažem da je ovo pre svega sramota za sve navijače Zvezde da jedan ovakav smrad i moralno dno daje sebi za pravo da u ime kluba proziva možda i najvećeg fudbalera kojeg je baš ta Zvezda dala ovim prostorima. Smeće prljavo lažljivo

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Instinkt said:

Samo da kažem da je ovo pre svega sramota za sve navijače Zvezde da jedan ovakav smrad i moralno dno daje sebi za pravo da u ime kluba proziva možda i najvećeg fudbalera kojeg je baš ta Zvezda dala ovim prostorima. Smeće prljavo lažljivo

Nije lepo da vređaš navijače Zvezde i nabijaš nam odgovornost zbog smrada, kriminalca, lopova, govneta, koje sedi na mestu direktora kad, možda, i veća govna, lopovi, kriminalci i smradovi sede u kancelarijama u Humskoj 1. 

 

Ne vidim šta mi, obični navijači, semenkari, možemo da promenimo. I jedni i drugi...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Instinkt said:

Samo da kažem da je ovo pre svega sramota za sve navijače Zvezde da jedan ovakav smrad i moralno dno daje sebi za pravo da u ime kluba proziva možda i najvećeg fudbalera kojeg je baš ta Zvezda dala ovim prostorima. Smeće prljavo lažljivo

idi do trafike i kupi novosti pa napisi ovakav post

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Radonja said:

Da vidimo kako ce mediji da proprate situaciju...Kod svakog sumnjivog penala za Zvezdu budu ekspresni naslovi gde se pitaju da li je bio penal...

 

Ovog puta se ne pitaju...

 

Quote

VAR pogurao Partizan ka pobedi

 

:classic_biggrin:

 

FK Vartizan. Je l' neko već smislio pre mene ili imam autorska prava? 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

kad, možda, i veća govna, lopovi, kriminalci i smradovi sede u kancelarijama u Humskoj 1

Govna i smradovi možda, kriminalci i lopovi teško. Nama su zapali zločinac i krimos pripravnik.

 

Rispekt za Terzu, treba imati herca opljunutii Piksija u trenutku njegovog najvećeg uspeha i velike podrške fudbalske i navijačke javnosti u Srbiji. Lako je napasti Tumbu, Krstaju i slične prolaznike, ali ovo je jak potez.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Knipex

 

Kada bi Vučelić, Vazura i ostala družina izašli sa saopštenjem u kojem pljuju Mijatovića ili Ilića, da ne spominjem one koji nisu sa nama poput Mancea, Bobeka, Moce mene bi bilo sramota. Već na sledećoj utakmici, pa i ovoj današnjoj treba da ide transparent Terziću odjebi, a ako neće drugari sa severa, onda obični navijači sa zapada i istoka treba da kažu nešto na tu temu. Bar da se ograde od ovakvih saopštenja. Mislim da nisi razumeo na šta sam ciljao jer ne vređam navijače Zvezde, kažem da je sramota svakog simpatizera da mu ovaj kriminalac proziva legendu kluba.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Dobro, brate, sramota ih je već odavno, nezavisno od ovog poteza. Sramota je i nas već odavno i bez tog potencijalnog saopštenja.

Upravo.Njima ne trebaju saopstenja.Saopstenjem samo potvrdjuju kakva su govna.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Instinkt said:

Samo da kažem da je ovo pre svega sramota za sve navijače Zvezde da jedan ovakav smrad i moralno dno daje sebi za pravo da u ime kluba proziva možda i najvećeg fudbalera kojeg je baš ta Zvezda dala ovim prostorima. Smeće prljavo lažljivo

 

Ja imam Terzinu sliku iznad kreveta i pomolim se svako jutro za njegovo zdravlje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Instinkt said:

@Knipex

 

Kada bi Vučelić, Vazura i ostala družina izašli sa saopštenjem u kojem pljuju Mijatovića ili Ilića, da ne spominjem one koji nisu sa nama poput Mancea, Bobeka, Moce mene bi bilo sramota. Već na sledećoj utakmici, pa i ovoj današnjoj treba da ide transparent Terziću odjebi, a ako neće drugari sa severa, onda obični navijači sa zapada i istoka treba da kažu nešto na tu temu. Bar da se ograde od ovakvih saopštenja. Mislim da nisi razumeo na šta sam ciljao jer ne vređam navijače Zvezde, kažem da je sramota svakog simpatizera da mu ovaj kriminalac proziva legendu kluba.

Ti si dakle utopista. Kako da se ograde, postom na forumu? Ako je to onda ne čitaš i ne znaš kakvo mišljenje o Terziću vlada na forumu. Ovo sa razvijanjem transparenta na istoku ili zapadu je akcija kao izlet na mesec. Kao prvo, navijači Zvezde na istoku i zapadu nisu organizovani i u grupama kao što je slučaj sa navijačima Partizana. Kao drugo, evo ja prvi ne znam kako bi napravio i razvio transparent. Kao treće, u roku od 10 minuta bi došla ekipa da vaspita. Imali smo prilike da vidimo kako to izgleda, i kod nas i kod vas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...