Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

3 minutes ago, Haklberi said:

Savez se uvek i svuda rušio preko selektora. Terzića treba strpati tamo gde mu je i mesto.

 

Upravo. Buši Piksija da bi pustio pipke tamo gde je zamislio. Namirisao lovu što kaže Perkos, plus spektar mogućnosti koji mu se otvara ako može da gura svoje igrače u izlog reprezentacije. Ako ima uticaj na odabir igrača i selekciju  + je alfa i omega FKCZ » ima i sve što mu je potrebno da krene utabanim stopama Mamića

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Perkos2 said:

Taj jedan igrač ima prostor koji mu je obezbeđen na prljav način i predviđen je za "zlatnu koku" od koje treba da se namire razni ološi koji se vrte oko Zvezde. Terzic i Piksi ne mogu da imaju lični problem pošto nikad nisu ni bili u dobrim odnosima, terzic je namirisao lovu koja stize u savez zbog plasmana na SP pa se nada da će on najvise i od toga pokupiti u svoj i branov dzep.

Koga Zvezda može da pošalje u Katar sem Erakovića, za koga je planirana prodaja na leto i eventualno Kataia, koji opet nije bio prva opcija ni ranije? Sukob je počeo mnogo pre nego što je reprezentacija izborila SP i Piksi je mnogo pre toga prozvan od strane Terzića. Samim tim da je ovo priča zbog Erakovića ili bilo kog drugog igrača Zvezde je totalni promašaj. 

4 minutes ago, Instinkt said:

 

Upravo. Buši Piksija da bi pustio pipke tamo gde je zamislio. Namirisao lovu što kaže Perkos, plus spektar mogućnosti koji mu se otvara ako može da gura svoje igrače u izlog reprezentacije. Ako ima uticaj na odabir igrača i selekciju  + je alfa i omega FKCZ » ima i sve što mu je potrebno da krene utabanim stopama Mamića

Zvezda pri prom timu ima bukvalno tri igrača koji mogu da igraju za reprezentaciju (Eraković, Katai i Rodić), mnogo više ima Partizan recimo. Tako da ovo spinovanje i prozivka zvezdinih igrača je totalno bez osnova.

Link to comment
Share on other sites

A sto ne ubaci Terza sina u Zvezdu nije mi jasno? Ako mali toliko zeljan bas da bude u fudbalu i Zvezda mu dobra prilika sada. Igraju Evropu solidno svake godine, skupljaju bodove, prodaju igrace. Posto se pominje Mamic to nije ni priblizno tom nekom nivou niti Zvezda ima te kapacitete i igracki bazen igraca kao Dinamo sto je imao, ali opet ne radi se amaterski. Ja sam siguran da mali moze i u FK Crvenoj Zvezdi svoje ideje sprovoditi i da niko nema primdbe na njegov rad, osim mozda navijaca al njih ko hebe, naravno :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

@Don Juan

 

Od drveta ne vidiš šumu. Pogađa te jer je FKCZ u priči. Moglo je biti i obrnuto. Danas je to Eraković, sutra neko drugi i treći, imena nebitna radi se o potencijalu, lovi. Ima interes i korist od rušenja saveza i selektora, uticaj na izbor selekcija je moć. Te priče Terza vs Piksi i lični sukobi, koješta. Pa nije Terzić veverica. 

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dzoneee said:

Pa nije ni nesto inteligentan iskreno, samo sto jbg ima ledja kao i sav olosh u ovoj zemlji. :classic_biggrin:

 

Uh, u ovome što radi ne mora biti naročito inteligentan (a ne bih se usudio ni to da mu osporim), ali je jezivo sposoban. Da ima leđa, ima, i to ona najmoćnija u zemlji. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Naravno da ga je ubacio. Bio je pomoćnik nekog direktora, ali se pročulo pa je otišao.

A jel se zna sta radi ovaj predsednikov u Partizanu?

 

Ne verujem da cisto samo ima vecere tako sa nekim ljudima iz kluba a da nije posao u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

@Don Juan

 

Od drveta ne vidiš šumu. Pogađa te jer je FKCZ u priči. Moglo je biti i obrnuto. Danas je to Eraković, sutra neko drugi i treći, imena nebitna radi se o potencijalu, lovi. Ima interes i korist od rušenja saveza i selektora, uticaj na izbor selekcija je moć. Te priče Terza vs Piksi i lični sukobi, koješta. Pa nije Terzić veverica. 

 

Da Terza zeli da postane predsednik saveza, tj on (mozda) zeli ali...  postao bi istog momenta. Zna se ko odlucuje o svemu u zemlji Srbiji i ne sumnjam a bi ''najveci'' ispunio zelju Terzicu.

 

Naravno da je kao i uvek, kao klub, kriva za sve lose u srpskom fudbalu, za razliku od bastiona slobode i pravednosti sa druge strane brda.

 

Ono sto ti ne vidis, je to, da su oba kluba ista. I verovatno je Bjeka najidealnije resenje koje postoji. Puna podrska (kao i menadzerima koji sastavljaju reprezentacije u mladjim kategorijama )

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Da Terza zeli da postane predsednik saveza, tj on (mozda) zeli ali...  postao bi istog momenta. Zna se ko odlucuje o svemu u zemlji Srbiji i ne sumnjam a bi ''najveci'' ispunio zelju Terzicu.

 

Naravno da je kao i uvek, kao klub, kriva za sve lose u srpskom fudbalu, za razliku od bastiona slobode i pravednosti sa druge strane brda.

 

Ono sto ti ne vidis, je to, da su oba kluba ista. I verovatno je Bjeka najidealnije resenje koje postoji. Puna podrska (kao i menadzerima koji sastavljaju reprezentacije u mladjim kategorijama )

 

O itekako želi, samo polako. Već se identifikovao sa Zvezdom, kako ono reče; Ja sam Crvena Zvezda ili personifikacija iste.

Nakon što je pustio korenje u klubu, gde je alfa i omega, sad bi da pušta pipke ka FSS funkciji predsednika. Otom potom, živi bili pa videli. Tamo je već nasađen bio njegov sin pa ga je Piksi sklonio, te je ovaj obreo funkciju u Zvezdi.

 

Već sam rekao da je moglo biti i obrnuto, i da FKP vode isti takvi, samo nesposobni ili jednostavno nemaju potporu države kao Terzić.

Činjenica je da je vlast pro zvezdaški orijentisana i da je FKCZ mezimica Aleksandra Vućića i vladajućeg režima.

Isto to je bio FKP u nekim godinama pre naprednjaka.

 

Da rezimiram, nema nikakve veze sa klubaštvom ovo o čemu sam pričao; jasno je kako funkcionišu stvari u blizancima. Ja nisam zagovornik te priče o ubogom Partizanu, avangardi, ali sam često u situaciji da slušam o stubu srpstva i Zvezdi koja je uvek na pravoj strani istorije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Potpuno je normalno i ocekivano da je u zemlji gde je sve ispolitizovano dva najveca kluba, najpopularnija, sa najvecim marketinskim potencijalom uvek budu u kandzama vlasti. Razlika je samo sto se nekad izabere jedna strana a nekad druga.

 

Ostali sluze sa podkusurivanje i da cisto popune mesta u ligi da liga ne bi imala dva kluba. 

 

Ono sto je tuzno je da veci gradovi koji bi realno morali da budu centri fudbala u Srbiji kao sto su Subotica, Novi Sad, Kragujevac ili Kraljevo sve jedno, Nis, Novi Pazar nikakvu ambiciju nemaju da naprave nesto. U stvari moguce da neko iz tih udruzenja tamo i ima zelju, ali je verovatno sputavan zbog ubitacnog politickog uticaja. 

 

FK Vojvodina je to nekad solidno radila, pretpostavljam dok je bio ziv onaj Bata Kan Kan, no mozda i gresim. Moguce i da je on bio neki mafioza koji je radio u svoju korist samo i da ga nije bilo briga toliko za klub, a pogodilo mu se da mu u tom trenutku neki talentovani klinci se zadese u klubu, stvarno ne znam nista o njemu. Ali eto taj neki period FK Vojvodina je imala neke naznake malo ozbiljnijeg kluba. Sada meni deluje da je sve to unisteno i da je FK Vojvodina ostavljena na milost i nemilost nekim ljudima za koje bas boli uvo za klub.  

 

Nis isto. Ja Radnicki ne pamtim kada je bio veliki klub. Ali sama cinjenica da je predsednik Toncev ili je bio, mozda vise nije pojma nemam, ali to samo ukazuje da se politika mesa i da tu nista dobro nece ispasti. Meni nije realno da Nis ne moze da okupi neku talentovanu decu, napravi neku akademiju ili sta ti ja znam, i radi sa njima i isskoluje ih u neke fudbalere. Pa cak i po cenu da FK Partizan i FK Crvena Zvezda im uzmu najvece talente iz tog kraja na ime i reputaciju sto je svakako realan scenario. Ali opet da se radi u korist kluba garant bi se tu nesto moglo napraviti. Ali ocigledno da vecinu ili boli uvo ili im je neko rekao da ne rade u korist kluba.

 

 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dzoneee said:

A jel se zna sta radi ovaj predsednikov u Partizanu?

 

Ne verujem da cisto samo ima vecere tako sa nekim ljudima iz kluba a da nije posao u pitanju?

Dečko inače menadžeriše, pa verovatno brine o investiciji.

 

Inače, najluđe je da je i FSS dobio skoro dva miliona evra iz budžetske rezerve. Jbt, pa ulećeli vam milioni iz Fife, šta će vam ovo, bruke jedne? Ili je kao ona priča za milion za FKP. Pare iz budžeta za troškove, a kad stignu prihodi preusmere se tamo gde treba.

Link to comment
Share on other sites

On 4/6/2022 at 9:02 PM, Perkos2 said:

Preventive radi trebalo bi zakazati negde na trošarini jedan boks meč Stanoja i Stankele pošto je postalo baš dosadno gledati iz dana u dan kako pičkaraju i zaleću se na sudije. 

 

Mislim da ljubitelji boksa nisu, ali bi mogli da se takmice u skijanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Mislim da ljubitelji boksa nisu, ali bi mogli da se takmice u skijanju.

Ma nalupao bi ga Zemunski džiber, ovaj "Lionac" je komercijalista....da je trener u Surdulici ćutao bi pored linije i 'vatao bi se samo za glavu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

Ma nalupao bi ga Zemunski džiber, ovaj "Lionac" je komercijalista....da je trener u Surdulici ćutao bi pored linije i 'vatao bi se samo za glavu.

 

Bogami, nije ni to bezazlen kraj. Ruku na srce, nije to "Matejevac meets Trupale" nivo, ali ipak. 

 

 

Inace, kad smo kod trenera, idemo na memory lane i evo jedne meni jako drage slike, bata Djorina prva generacija trenera sa licencom. Izuzev profesora Halilovica (levo od Tumbe), sve sam go dunster do dunstera. 

 

IMG-9139.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Bogami, nije ni to bezazlen kraj. Ruku na srce, nije to "Matejevac meets Trupale" nivo, ali ipak. 

 

 

Inace, kad smo kod trenera, idemo na memory lane i evo jedne meni jako drage slike, bata Djorina prva generacija trenera sa licencom. Izuzev profesora Halilovica (levo od Tumbe), sve sam go dunster do dunstera. 

 

IMG-9139.jpg

Jel ovo za PRO licencu ili...?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Instinkt said:

 

Ja nisam zagovornik te priče o ubogom Partizanu, avangardi, ali sam često u situaciji da slušam o stubu srpstva i Zvezdi koja je uvek na pravoj strani istorije.

 

 

😄 😄 😄 

Instinkt = jedini navijac bilo koje sekcije JSPD na svetu 

 

 

Dok na drugoj strani ja nisam zagovornik price o Zvezdi stubu srpstva i klubu koji je uvek na pravoj strani istorije, ali sam cesto u situaciji da slusam o ubogom i ugnjetevanom grobarstvu i pank avangardi. 

 

Edited by Tamburinjo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Tamburinjo said:

 

😄 😄 😄 

Instinkt = jedini navijac bilo koje sekcije JSPD na svetu 

 

 

Da, i? Za KK uredno sezonska već 15ak godinica, FK kad obaveze dozvole, a i ostale sekcije podržavam, dabome.

 

22 minutes ago, Tamburinjo said:

Dok na drugoj strani ja nisam zagovornik price o Zvezdi stubu srpstva i klubu koji je uvek na pravoj strani istorije, ali sam cesto u situaciji da slusam o ubogom i ugnjetevanom grobarstvu i pank avangardi. 

 

 

Još jednom, dobro, i? Šta mi to poručuješ dobri moj

 

 

Link to comment
Share on other sites

Muci Zvekija to sto od kad je Piksi u savezu on nema glasa tamo. Rasterane su sve cistacice, fizioterapeuti i kondicioni treneri kojih je bilo na pretek. Dolazili na posao a nisu radili nista.

 

 

14 hours ago, Perkos2 said:

Gde je otisao?

 

Otisao u Nis na tekmu za vikend. Sledeca je u subotu na Marakani. Pa naravno nije otisao nigde tu je, samo njegov tata kaze da radi kao volonter.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haklberi said:

Srpski fudbal bi bio daleko interesantniji da komunizam nije izrodio Zvezdu i Partizan. 

Samo bi gledali umesto toga BSK i Jugoslaviju, ništa značajno se ne bi promenilo, a Nišlije ne bi navijale za Radnički, nego verovatno za SInđelić.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Samo bi gledali umesto toga BSK i Jugoslaviju, ništa značajno se ne bi promenilo, a Nišlije ne bi navijale za Radnički, nego verovatno za SInđelić.

 

Pa sa BSK i Jugoslavijom bi bilo isto kao sada. Ali kapiram da znaš na šta sam mislio. 

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...