Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

4 minutes ago, Урош19 said:

Нека, још лепше на ЈНА избити на прво место. Да се обесе сви колективно после

Ne radi se ovde samo o Zvezdi i Partizanu, ovde je ostecen Spartak pre svega.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hoce li neko da se u nasem savezu seti i uvede pravilo da ko god utrči sa klupe zbog nekog koškanja bude automatski isključen, takvo je pravilo u košarci i odlicno je. Ovako gledamo utrčavanje po 20 i vise ljudi gde se ne zna ko je igrač, trener, član uprave ili navijač.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pantelia said:

Pa 50-50, ali ja ga posle VAR-a ne bih svirao. Ne znam vazi li ovde kao u basketu da kad provere i nisu sigurni, ostane prvobitna odluka.

 

Ovakav penal se ne bi svirao Spartaku, ili danas Pazaru.

 

Da, takva je preporuka sudijama, odnosno pravilo.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi drago zbog ovakvog penala ali bar je lepo videti nervni raspad par likova ovde.

 

E, da, šta je sa onom pričom da smo zatvorili prvenstvo jer svaku utakmicu rešavamo ''na vreme''? Prop'o?

 

21 minutes ago, pantelia said:

Pa 50-50, ali ja ga posle VAR-a ne bih svirao. Ne znam vazi li ovde kao u basketu da kad provere i nisu sigurni, ostane prvobitna odluka.

 

Ovakav penal se ne bi svirao Spartaku, ili danas Pazaru.

Što kažeš, ovo se klubovima van dvojca ne bi sviralo, posebno ne u tom trenutku. Da lik nije zakačio loptu bio bi penal jer jeste bio jači start i na nogu. 

 

Još jedna stvar, bezveze mi je ovo proveravanje nakon minut i kusur, bile su dve šanse u međuvremenu. Da je pao neki gol pa da je poništen kasnije rat bi izbio.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Instinkt said:

Nemojte sad biti licemerni (čast izuzecima koji su to već napomenuli), ovakvi penali se sude i Zvezdi. Šta kukate odmah kao da to nije redovna pojava i na vašim utakmicama

 

Ma na nasim jeste, nego na vasim nije, pa se zato cudimo.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...