Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Ma nista sto se nije desavalo na nasim stadionama od kad se igra fudbal nego se Niški mnogo vezao za kineski fudbal i zaboravio kako su nekad Bane i Vojinovic disciplinovali goste na Čairu. Ovi od tralalata vodili i odugovlačili baš ono šabanski i jedan iz Pazara ispizdeo i podigao jednog koji se folirao i bacio ga u aut. Izbila guzva ko na derbiju, publika bacila par stolica i otpevala par ruznih pesama i na kraju ipak tralalat dobio utakmicu. Nego mene čudi što đavola nema na utakmicama Radničkog, nešto tu smrdi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Ma nista sto se nije desavalo na nasim stadionama od kad se igra fudbal nego se Niški mnogo vezao za kineski fudbal i zaboravio kako su nekad Bane i Vojinovic disciplinovali goste na Čairu. Ovi od tralalata vodili i odugovlačili baš ono šabanski i jedan iz Pazara ispizdeo i podigao jednog koji se folirao i bacio ga u aut. Izbila guzva ko na derbiju, publika bacila par stolica i otpevala par ruznih pesama i na kraju ipak tralalat dobio utakmicu. Nego mene čudi što đavola nema na utakmicama Radničkog, nešto tu smrdi.

Sitnica....samo što se to dešava iz utakmice u utakmicu, iz sezone u sezonu, a dovoljno smo matori da se svega sećamo. 

Inače, trenutno je Pero kineski fudbal out, sad smo u Saudijskoj Arabiji.....neko je morao da zameni Lalata tamo...:23:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Sitnica....samo što se to dešava iz utakmice u utakmicu, iz sezone u sezonu, a dovoljno smo matori da se svega sećamo. 

Inače, trenutno je Pero kineski fudbal out, sad smo u Saudijskoj Arabiji.....neko je morao da zameni Lalata tamo...:23:

E pa čestitamo! Slabo pratim fudbal u Arabiju! Kazem ti nista se strasno desilo nije, danas su gostovanja Pazaru kamilica u odnosu na vreme zlatnog fudbala u SFRJ. Bio sam tamo i kao igrač i kao navijač i znam kako je bilo. Da sam bio na mestu igrača Pazara i ja bih nagazio nekog od tralalatovih foliranata. A posle Zvezde mi je od kad sam u BG Radnički iz KG najdrazi. Ali ovo što tralalat i deo mafije sad tamo rade nije fudbal.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

E pa čestitamo! Slabo pratim fudbal u Arabiju! Kazem ti nista se strasno desilo nije, danas su gostovanja Pazaru kamilica u odnosu na vreme zlatnog fudbala u SFRJ. Bio sam tamo i kao igrač i kao navijač i znam kako je bilo. Da sam bio na mestu igrača Pazara i ja bih nagazio nekog od tralalatovih foliranata. A posle Zvezde mi je od kad sam u BG Radnički iz KG najdrazi. Ali ovo što tralalat i deo mafije sad tamo rade nije fudbal.

bold: hvala

 

E pa ne može tako....imam puno razumevanja za njih kad hoće da istupe iz lige zbog svakakvih skandiranja protiv njih širom Srbije, a mi šta (????) kao navikli smo, oguglali, pa nema veze. Sve to treba....metla.

 

A i Lalata, ako treba...ne znam šta se dešava u KG...a Lalat...šta da ti kažem, meni je ostao u lepom sećanju...ali to je nešto lično, druženje, zajebancija....a to što viri iz goozitze Žvalavom, sam će si kusa, o tome nismo raspredali....svako si nosi "svoj krst".

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Perkos2 said:

Ali ovo što tralalat i deo mafije sad tamo rade nije fudbal.

A sta rade tacno?

 

Slazem se sa Constantinom, Pazar je najtoksicnija sredina u Srbiji. Cim im ne ide kako treba odmah su neka sranja propracena ubij Srbina skandiranjem od cele tribine. Bukvalno se pravi atmosfera linca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Del Piero said:

A sta rade tacno?

 

Slazem se sa Constantinom, Pazar je najtoksicnija sredina u Srbiji. Cim im ne ide kako treba odmah su neka sranja propracena ubij Srbina skandiranjem od cele tribine. Bukvalno se pravi atmosfera linca.

Ma cela utakmica je proticalo mirno do tog incidenta za koja je kriva taktika tralalata da se pada svaki minut i odugovlači, kad je Pavišić iz Pazara podigao nekog foliranta i bacio ga cele klupa tralalatovih je uletela u teren i tad je nastalo naguravanje i publikanje reagovala bacanjem par stolica i uvredama. Uz sve to tradicionalno su Pazar i KG u rivalstvu decenijama i to je jače od fudbala, barem 1/3 stanovnika KG i okoline je poreklom od Pazara. Da ima Pazar političku zaleđinu zna se poodavno i postao je klub za prodaju trenera i igrača. I oni su kao i KG promenili vec tri trenera i 30+ igrača. Takvima nije mesto u super ligi ali će tralalat da obezbedi opstanak sa svojim kombinacijama.

Link to comment
Share on other sites

Radnicki nije radio nista sto se ne vidja na gomili utakmica svuda na svetu, a to je odugovlacenje u nadoknadi. Niko to ne voli da gleda, ali tako je i nemoj sad da se zgrazavamo kao da je neki presedan. Sa druge strane onaj Pavisic dolazi i podize igraca a onda ga nabija na zemlju. Razumem da se izgube zivci, ali retko dzukacki potez i ocekivana reakcija igraca Radnickog. Samo si zaboravio da kazes da je tip dobio direktan crveni za taj potez.

 

Sto se Radnickog tice, oni su bili oko 13,14 utakmica bez pobede i koliko god da imaju losu ekipu to je malo previse za ovu jadnu ligu. Morali su kad tad nekog da pobede, a sada su pobedili iste dve ekipe kao i u prvom delu sezone. Lalatovic je korektan trener za nase uslove i ako nista bar moze da nalozi igrace, pa je za ocekivati da Radnicki prodje bar malo bolje nego do sada. Necu da poricem da je on SNS i da je njegovo postavljanje politicka odluka, ali malo je degute sad praviti od RKGa neku mafijasku pricu jer je SNS tu, a isti su okupirali i fudbal i drzavu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Del Piero said:

Radnicki nije radio nista sto se ne vidja na gomili utakmica svuda na svetu, a to je odugovlacenje u nadoknadi. Niko to ne voli da gleda, ali tako je i nemoj sad da se zgrazavamo kao da je neki presedan. Sa druge strane onaj Pavisic dolazi i podize igraca a onda ga nabija na zemlju. Razumem da se izgube zivci, ali retko dzukacki potez i ocekivana reakcija igraca Radnickog. Samo si zaboravio da kazes da je tip dobio direktan crveni za taj potez.

 

Sto se Radnickog tice, oni su bili oko 13,14 utakmica bez pobede i koliko god da imaju losu ekipu to je malo previse za ovu jadnu ligu. Morali su kad tad nekog da pobede, a sada su pobedili iste dve ekipe kao i u prvom delu sezone. Lalatovic je korektan trener za nase uslove i ako nista bar moze da nalozi igrace, pa je za ocekivati da Radnicki prodje bar malo bolje nego do sada. Necu da poricem da je on SNS i da je njegovo postavljanje politicka odluka, ali malo je degute sad praviti od RKGa neku mafijasku pricu jer je SNS tu, a isti su okupirali i fudbal i drzavu.

Dobio je crveni zasluzeno ali u guzvi su učestvovali aktivno skoro svi sa klupe Radničkog a niko karton nije dobio. Dešava se to u fudbalu to sam i napisao Niškom a reakcije publike je isto očekivana, čak ono što sam čuo više su prozivali svoju upravu nego što su vređali goste. Bilo je skandiranje " ubij cigana" ali to slušamo od hiljade ljudi na derbiju i veličamo atmosferu. O poslovanjj tralalata i njegove bande pisao sam dok je radio i u drugim klubovima pa ne mora sad ništa posebno da dodam. Zlo za fudbal gde god se pojavi!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Del Piero said:

Radnicki nije radio nista sto se ne vidja na gomili utakmica svuda na svetu, a to je odugovlacenje u nadoknadi. Niko to ne voli da gleda, ali tako je i nemoj sad da se zgrazavamo kao da je neki presedan. Sa druge strane onaj Pavisic dolazi i podize igraca a onda ga nabija na zemlju. Razumem da se izgube zivci, ali retko dzukacki potez i ocekivana reakcija igraca Radnickog. Samo si zaboravio da kazes da je tip dobio direktan crveni za taj potez.

 

Nekako se stalno napada Novi Pazar, kao da pre nekoliko dana u kupu nismo bili svedoci napada na igraca koji je ucutkivao navijace protivnickog tima (isti ti navijaci su ga ometali laserom).

 

Za bukvalno 90% losih stvari u sportu zasluzni su navijaci Crvene zvezde i Partizana, kada se prema njima budu primenjivala pravila i kada se isti ne budu bahatili onda nikakav problem i da stadion Novog Pazara bude prazan tokom svakog meca.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

 

Nekako se stalno napada Novi Pazar, kao da pre nekoliko dana u kupu nismo bili svedoci napada na igraca koji je ucutkivao navijace protivnickog tima (isti ti navijaci su ga ometali laserom).

 

Za bukvalno 90% losih stvari u sportu zasluzni su navijaci Crvene zvezde i Partizana, kada se prema njima budu primenjivala pravila i kada se isti ne budu bahatili onda nikakav problem i da stadion Novog Pazara bude prazan tokom svakog meca.

 

To znači sistemsko rešvanje problema....jedva čekam, ali....Na Pazar se ne sme, jer bi to bilo "više" od fudbala, kao i što Pazarci doživljavaju svaku utakmicu, više od fudbala....na Delije se ne sme, jer to je atak na državu....na Grobare...jbg...tu prvo od onih frakcija trebaš da pohvataš prvo ko je državni uradak, iza koje frakcije stoji koji klan...to ti je kao da si ušao u kratke gaće (pantalone*) ili "gologuz" u Kolumbijske šume. NIje baš tako jednostavno..... i jedna mala sitnica...kod Pazaraca se ne radi o "tribini", tamo ceo stadion "kliče" od 7 do 77.....i to kakav trans. Ko ne skače taj je š###ar je u rangu pesmice "Ima jedno pile, oči su mu mile"....

 

Da podsetim, doduše bilo je to na politici, kad je stadion u Nišu, zdušno, skandirao "Ko ne skače...." a ja sa svojom decom tvrdoglavo sedeo guzicom striktno priljubljenom za sedište i grickao semenke, bio sam kritikovan (optužen) da je to nedovoljno i kako me nije sramota.....ovo sve ponavljam i pišem da se ipak vidi da sam ja subjektivan.....

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

nije ni kod partizana

Pa dobro, nećemo ovde da pričamo viceve....a i rekao je da nikad ne bi bio trener Partizana. Doduše i neki drugi su rekli nikad u Partizan....

Zamisli, večiti derbi, a Lalat izlazi iz tunela sa majcom o ružnoj prošlosti.....ajde ne zajebavaj.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Constantin said:

Pa dobro, nećemo ovde da pričamo viceve....a i rekao je da nikad ne bi bio trener Partizana. Doduše i neki drugi su rekli nikad u Partizan....

Zamisli, večiti derbi, a Lalat izlazi iz tunela sa majcom o ružnoj prošlosti.....ajde ne zajebavaj.

kad je tralalat u pitanju ništa me ne može (niti sme) iznenaditi. 

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...