Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

3 minutes ago, goldberg said:

 

Ne znam koliko navijaci Juventusa dozivljavanju Torino kao svog rivala, tako da to poredjenje ne stoji.

 

Mi smo imali slucaj Balse Popovica, koji valjda nije potpisao za Crvenu zvezdu jer su navijaci otkrili da je pevao navijacke pesme o Partizanu. Zasto tada nije krenula kampanja da zivimo u pecinskom dobu u kojem se pitaju samo huligani?

Ogromno je rivalstvo u Torinu.Dosta veće nego Partizan-Vojvodina.

Starosedeoci navijaju za Torino,a ljudi koji su se doselili zbog posla u Fiatu za Juve.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

Mi smo imali slucaj Balse Popovica, koji valjda nije potpisao za Crvenu zvezdu jer su navijaci otkrili da je pevao navijacke pesme o Partizanu.

To je vaš (klub Crvena Zvezda) problem i mene se ne tiče. Isto tako Ognjen Vranješ nije potpisao za Partizan, ali meni je bilo drago što nije, ne zbog navijačkog opredeljenja, nego zbog nedostatka kvaliteta.

@Polivalentni Stevica U normalnim i uređenim državama je to normalna pojava, ljudi u svoje slobodno vreme rade i idu gde žele i niko im to ne uzima za zlo. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Ogromno je rivalstvo u Torinu.Dosta veće nego Partizan-Vojvodina.

Starosedeoci navijaju za Torino,a ljudi koji su se doselili zbog posla u Fiatu za Juve.

 

To bi znacilo da navijaci Torina imaju negativne emocije prema FK Juventus, sto znaci da bi trebalo da se navede suprotan primer, odnosno, kako bi navijaci Torina reagovali da njihov kapiten obuce dres Juventusa i navija za njih na nekom mecu.

 

1 minute ago, That Guy said:

To je vaš (klub Crvena Zvezda) problem i mene se ne tiče. Isto tako Ognjen Vranješ nije potpisao za Partizan, ali meni je bilo drago što nije, ne zbog navijačkog opredeljenja, nego zbog nedostatka kvaliteta.

 

Mi ovde ne pisemo o kvalitetu igraca, nego o slobodi ljudi da podrzavaju koga god zele, bez obzira na to da li igraju za rivalski klub.

 

To o cemu ti pises bi bilo isto kao kada bi navijac Vojvodine rekao da mu je drago sto je Malbasic odstranjen iz ekipe jer vise nije za profi fudbal. Mozda i nije, ali to nije tema.

 

Sustina svega je u licemerju i dvostrukim standardima - onda kada postane normalno da se igrac Partizana deklarise kao navijac Crvene zvezde (i obrnuto) i kada niko vise ne bude slusao sta "neki tamo huligani misle o tome, ovo je slobodna zemlja", onda je normalno i da Malbasic ili Rebraca odu i navijaju za klub ciji navijaci porucuju da "nikoga u NS ne zanima Vojvodina i da je u svakom mestu u Srbiji normalno da se navija iskljucivo za Partizan (ili za Partizan ili Crvenu zvezdu)".

 

Dakle, ili cemo zagovarati princip slobode verovanja i misli u svakom primeru ili cemo se voditi time da je u svakom primeru nemoralno vredjati osecanja pristalica bilo koje ekipe.

 

Link to comment
Share on other sites

O tome i pričam, da huligani ne trebaju i ne smeju da imaju ikakav uticaj u društvu... Potez Fk Vojvodine je pod uticajem huligana i zato niko ne bi trebao da pokušava da ga odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo se treba obracunati sa onim sto je u ovoj drzavi akutno, a to je uticaj huligana Crvene zvezde i Partizana kojima se svaka vlast dodvorava i koji su zasticeni ovde kao beli medvedi.

 

Dakle, kada rivalstvo ta dva kluba bude iskljucivo stvar navijaca, a ne svih nas, drzave, drustva, vlade, medija, kada ti klubovi ne budu imali status kao da su zvanicna drzavna religija, e onda cemo lako da resimo pitanje nekih huligana iz NS ili bilo kog drugog mesta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, That Guy said:

Pre par godina (2-3) Bonući, tada kapiten Juventusa je odveo svog sina na utakmicu gradskog rivala Torina i niko ga nije popreko pogledao... Toliko o normalnim zemljama.

Ovo je bilo normalno i kod nas, ovo o čemu se sada piše da igrač ne može da bez dozvole kluba posećuje druge utakmice je novina našeg radikalizovanog društva. Ne postoji način da me iko ubedi da je ako odeš na utakmicu, bilo koju i ako nisi u kopu, da time omalovažavaš klub. Sve ovo ostalo decentralizavija, rivalitet, je samo spin i sipanje vode na svoju vodenicu. A suština je ovo što si dole napisao.

 

3 hours ago, That Guy said:

O tome i pričam, da huligani ne trebaju i ne smeju da imaju ikakav uticaj u društvu... Potez Fk Vojvodine je pod uticajem huligana i zato niko ne bi trebao da pokušava da ga odbrani.

 

Link to comment
Share on other sites

Isti ti navijaci Partizana koji se sada zgrazavaju nad potezom kluba i govore kako "u Srbiji ne sme da se navija za Partizan" ne mogu da smisle Mirotica samo zato sto se usudio da promeni odluku i potpise za Armani (i time ih castio, zapravo, jer dobri Mirota vise nije za ovaj evroligaski nivo).

 

Kao i u slucaju Sloukas/Ivanovic ja sam u potpunosti za to da se zauzme bilo koji stav (ja kazem da svako moze da igra za klub za koji zeli i da i dalje ostane legenda drugog kluba), ono sto se kod nas tolerise je pravo vecine da za nju ne vaze ona pravila koja namece manjini, pa onda imamo osobe koje zauzimaju dijametralno suprotne stavove u zavisnosti da li su u pitanju "nasi" ili "njihovi".

 

To je ono sto je i @Molina23 pisao, trazi se od drustva da prihvati emocije navijaca najpopularnijih klubova kao nekakvu realnost, a kada te iste emocije ispolje navijaci manje popularnih klubova, onda nije bitno, sta se bunite, strasno u kojoj drzavi zivimo i tome slicno.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Tomislav Sivić, šef stručnog štaba Mladosti, vodio je tim protiv nekadašnjeg kluba:

Mojim momcima jesu krštenice nešto starijeg datuma, ali sam ponosan na njih.

:lol_2::lol_2::lol_2:
Izjava nakon gostovanja Novom Pazaru.

U ostalim vestima: Igor Miladinović iz Čukaričkog je trenutno najbolji srpski igrač u ligi.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Drug Crni said:

:lol_2::lol_2::lol_2:
Izjava nakon gostovanja Novom Pazaru.

U ostalim vestima: Igor Miladinović iz Čukaričkog je trenutno najbolji srpski igrač u ligi.

 

Dobar je Miladinovic, ali hrabra izjava. Meni je on isti Srki Plavsic, a videli smo da je ovaj bas imao problem sa tom fizikom da igra fudbal sa odraslim ljudima. Svakako najbolji igrac Cukarickog. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

 

Dobar je Miladinovic, ali hrabra izjava. Meni je on isti Srki Plavsic, a videli smo da je ovaj bas imao problem sa tom fizikom da igra fudbal sa odraslim ljudima. Svakako najbolji igrac Cukarickog. 

teško da će i toliko dobaciti ali rešili su da ga brže bolje unovče pa će lakše ići preko Zvzede

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

@Constantin Sta ono bi u Nisu, neko namestanje izmedju brace? Kako je muceni Radnik uspeo da dobije sa cak 3:0 (i to poveli onakvim golom, golman se nije ni pomerio, a lopta ide lagano u mrezu pored njega)?

 

Bruka !!!

Onakvi golovi, kao što je prvi, dešavaju se, medjutim "fudbalska javnost u Nišu" je ogorčena dogadjajima. Ja sam predvidjao daće se ovako nešto desiti, doduše na onom drugom forumu, jer je uobičajeno da se braća Tončev dogovore i za kladionice i prema potrebi. Mi njima damo za što bolju startnu poziciju za plax out, pa posle mi igramo baraž.

Ovo sam napisao, skoro 10 dadna pred utakmicu....

 

spacer.png

 

Jebiga, samo je falilo da nameštamo kao Crnogorci....

 

 

Elem...samo je Kurir nešto napisao oko ove utakmice, ostali nisu nešto zainteresovani.....bar ja nisam video.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, meni je još otkad je uvedeno pravilo za igrače iz EU i kad je Zahid došao bilo čudno da se to ne odnosi i na EEP. Što se tiče glupog tajminga, ne bi me iznenadilo da se neko tele iz uprave FKP tek sad setilo da priupita, to tako liči na njih.

Link to comment
Share on other sites

Djakovac nastavlja sa svojim preformansom, pljuvanjem i psovanjem sudija i igraca. 

Cime je ovaj lik zasluzio ovoliki kredibilitet u ligi? Jedva zuti dobije iz petog puta. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Azazelkg said:

Još jedna pobeda i.... Razaramo, samo jako... U sredu Železničar u Kragujevcu, a nakon toga Zvezda na Rajku 💪💪💪💪

Šta je sa navijačima?

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Perkos2 said:

Šta je sa navijačima?

Ne znam. Nisu bili protiv IMT-a, jedino što mi je palo na pamet je da su bojkotovali pošto je utakmica igrana radnog dana. Nekolicina đavola je bila na zapadu, bez organizovanja. Videćemo da li je to ili nešto drugo u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Ја гледао текму са друштвом из кафића 😀

 Овако као спортски догађај и забава врхунска. 4 гола, прегршт комичних ситуација, судија који глуми ауторитет а везе нема. Сви параметри за добру забаву штиклирани 😆

 

Но фудбал као фудбал пресмешан. И једни и други не знају 3 додавања да саставе каква треба. Но Звезда је стварно прилично промашила на утакмици, а прилике падале из ниичега после аматерских реакција Партизана.

Партизан пресмешан. Овај голман је толика киксара и толико несигуран да просто призива неку невољу у свом шеснаестерцу. Презабаван је. Следећи је један од њихових бекова, не сећам се сад тачно са које стране, али дувала је промаја ту као на ветрометини. Звезда ливаду имала да нешто конкретније искреира и наравно ништа из тога није, углавном из неких бунарења и хаотичних реакција Партизана.

 

Појма немам како је Партизан успео чак 2 да постигне када центар нису прешли. Бункерчина на макс и не говорим о периоду после (оправданог) црвеног. Овај лик што добио црвени се скроз погубио. Кажем буразеру овај је добар кандидат за црвени после оног играња руком после жутог и оне погубљене фаце. И ладно лик толико лагано прави фаул и то у нападу за други жути да мислим да му ни сада још увек није јасно откуд он вечерас на фудбалском терену. Као да га пробудили 5 минута пред утакмицу у дану који му по распореду пада нерадни после треће смене :classic_laugh: 

 

Код Звезде средине нема, а и шта ће им за овакав фудбал. Мијаиловић, иначе потенцијални репрезентативац :classic_laugh: је цар. Насмејао сам се онако искрено пар пута због њега. Најјаче ми је било кад је онај тамнопути Партизанов у другом полувремену, можда чак и у периоду после црвеног, прошао тројицу по крилу а ни сам не зна како је прошао. Па онда она ситуација кад је Партизанов, исто на сличном месту, узео лопту па кренуо ка свом голу па онда заломио ка Звездином док, чини ми се баш Мијаиловић наставио да прати првобитну путању играча, а можда је то био и неки други. Углавном свака част за маркацију. :classic_laugh:

 

И тако, забаван дерби, а још је забавније било гледати га у расположеном друштву.😃

Edited by dzoneee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Prethodno je Severina igrao rukom i već tad zaslužio crveni.

Ne glupiraj se, nije bilo namere, neposredna blizina nije ono za karton. 

Link to comment
Share on other sites

Nijedan sudija ne bi NIKADA dao Hwangu crveni za ono, lopta na centru, a pored Kalulua stoji Micko, ne postoji sansa da bi ijedan sudija bilo gde na planeti dao crveni za ono. 

Sa druge strane, cist penal na Djigi nije sviran 10 min pre kraja, nakon suta ovaj ga odvalio po nogama. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...