Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja svratio samo da čestitam Voždovcu novog trenera, moj prijatelj i drug Nikola Mitić, najmlađem u istoriji Superlige sa svojih 32 godine. Vredan mladić, pošten iz domaćinske kuće. Svu sreću mu želim i da kao prvo pa muško u subotu pobedi svoju voljenu Zvezdu. Uefinu pro licencu dobio sa nepunih 31. Ozbiljna karijera je pred njim. 💪🍀

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2024 at 4:34 AM, Constantin said:

IMT neće više imati dva Lukovića, mladji je potpisao za Strazbur. Transfer je vredan oko 5,2 mil € + 10% od naredne prodaje.

Jel ostao u IMT na pozajmici do kraja sezone ili je definitivno otišao?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Nije Tole izmislio ovog fantoma iz Pančeva, on je to radio po Bačkom Jarku ili Pećincima

Al ih je na kvarno ubacio u ligu. Gledao sam utakmicu..ne baš sa max pažnjom, radio sam još nešto, ali brate to naskače na sudiju za svaku sitnicu i uglavnom nisu u pravu. Čim izgube neku utakmicu, u kojoj su planirali bodove, odmah će oni da zovu UEFA....pa šta ako je tek sudija nakon VAR-a dosudio penal. Zašta onda služi VAR. U naše vreme dok smo mi igrali fudbal ovo i nije bio penal.....razmazotine. Još malo pa neće da igraju kad se naoblači...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Al ih je na kvarno ubacio u ligu. Gledao sam utakmicu..ne baš sa max pažnjom, radio sam još nešto, ali brate to naskače na sudiju za svaku sitnicu i uglavnom nisu u pravu. Čim izgube neku utakmicu, u kojoj su planirali bodove, odmah će oni da zovu UEFA....pa šta ako je tek sudija nakon VAR-a dosudio penal. Zašta onda služi VAR. U naše vreme dok smo mi igrali fudbal ovo i nije bio penal.....razmazotine. Još malo pa neće da igraju kad se naoblači...

Mora da se stvori privid da igra još neko fudbal sem "velikih"  

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Drug Crni said:

Ne ulazeći u tu problematiku ^ moram reći kako pojma nisam imao da je Novi Pazar angažovao Igora Matića za trenera :roflmao::roflmao::roflmao:Mogli su i nekog od viđenijih forumaša..isto bi im bilo :lol_2:

Viđeniji forumaši nemaju kombinaciju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au,gle stvarno ... Dovedeš Ljajića,Sumu još par za naše uslove odličnih igrača pa za trenera postaviš lika koji je sa tim poslom na "vi" ... Pa sunce mu žarko je su li imali oči da vide na šta je Čuka ličila dok je on bio trener ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko meni idu na onu stvar tzv.saopštenja naših klubova..u svim sportovima..svojom hiperprodukcijom i sadržinom su učinili da ih niko više i ne uzima za ozbiljno. Kao iz Njuznet redakcije da izlaze.

Pri tome,ne kažem da nemaju nikakvog osnova..u ovom slučaju sudiju iz (pazi sad) Lovćenca je verovatno delegirao Terzićev brat..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Drug Crni said:

Koliko meni idu na onu stvar tzv.saopštenja naših klubova..u svim sportovima..svojom hiperprodukcijom i sadržinom su učinili da ih niko više i ne uzima za ozbiljno. Kao iz Njuznet redakcije da izlaze.

Pri tome,ne kažem da nemaju nikakvog osnova..u ovom slučaju sudiju iz (pazi sad) Lovćenca je verovatno delegirao Terzićev brat..

 

Jos kad udare u patetiku i krenu da napustaju ligu pa se vrate kad shvate da nikoga nije briga za njihove pretnje. :frusty:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Perkos2 said:

I Nišlije neće da budu ćutljivi pa uprkos pobedi izdaju saopštenje

Tupi ga Tončev.....Marković jeste malo bio oigubljen i nervirao igrače, ali imao je ujednačen kriterijum. Nije svirao par faulova nama ali i njima. Tako da...ko zna šta se iza brega valja. Možda običan pritisak na sudije ili je možda i on protiv Santrača. Uglavnom kenja na prazno, a nama obećani szadion prc....trava...prc.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Constantin said:

Tupi ga Tončev.....Marković jeste malo bio oigubljen i nervirao igrače, ali imao je ujednačen kriterijum. Nije svirao par faulova nama ali i njima. Tako da...ko zna šta se iza brega valja. Možda običan pritisak na sudije ili je možda i on protiv Santrača. Uglavnom kenja na prazno, a nama obećani szadion prc....trava...prc.

dobro da se nije uhvatio za "državni projekat" da nam ne sekira predšednika 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...