Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Ma Žvalavi je pravio i unapred znao u kakve će svrhe da služi. Fuzija ne može, zakonski...

Još ću pomislim da su u Leskovac pravili stadion zbog nas, da tamo igramo, dok ne naprave Čair.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2023 at 11:22 AM, Constantin said:

Zanimljivo je u Srpskoj ligi Beograd. Još četiri kola do kraja, a u sledećem Zemun - OFK, a razlika u bodovima je svedena na jednu pobedu, tri boda. Pobedi li OFK u sledećem kolu, gotovo je sigurno da će u viši rang. Terza i Mrkela će izgleda uspešno okončati ovaj deo misije.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Pobedio OFK u Zemunu 1:0 i preuzeo lidersku poziciju na tabeli, Verovatno su ovom pobedom overili vizu u PLS.

Link to comment
Share on other sites

Gledao. Izmislili crveni OFK-u, skroz neocekivano, posto sam mislio da ce u tom smeru da duva vetar, ali dzabe, muceni Zemun 45 minuta sa igracem vise nije uspeo sansu da stvori. 

 

Kaludjer poacher resio pitanje pobednika. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Gledao. Izmislili crveni OFK-u, skroz neocekivano, posto sam mislio da ce u tom smeru da duva vetar, ali dzabe, muceni Zemun 45 minuta sa igracem vise nije uspeo sansu da stvori. 

 

Kaludjer poacher resio pitanje pobednika. 

Srdjan Jovanović "naš najbolji sudija" već duže vreme ima neke svoje epizode. Skoro je sudio neki arapski derbi i zamalo ga Arapi nisu natakli na kolac. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, KingOfTheBongo said:

Tsc-Vozdovac golman pusta oba gola bez blama skuplja ruke haha cirkus

Dva puta mu izlazi igrač 1 na 1 i prima loptu na pet metara. Bukvalno ništa nije mogao da uradi, posebno kod prvog gola.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam tu utakmicu jedno dvadesetak minuta u drugom poluvremenu negde do prvog gola TSC ...

Voždovac je igrao kao da im život zavisi od te utakmice,ako je bila nameštena,svaka im čast na glumi ...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 4/30/2023 at 7:15 PM, Ljubitelj baklave said:

Ovaj Radnicki ne moze nikog da dobije...

Radnicki samo slucajno moze da uzme 3 poena protiv Javora i Spartaka, naprosto ovo je najgori tim u ligi, bez daljnjeg.

Vadimo se lagano, ali sigurno...

Link to comment
Share on other sites

Iako mnogi nisu verovali, izgleda da ce FKP stvarno u ligu konferencije, a bilo je svakakvih izjava, na primer:

 

Quote

Dolazi 2023. godina i, makar prema njihovima najavama, vreme da se ponovo mašta o "mušemi" u Humskoj ulici.

"Naravno“, kaže Kralj i ističe da je još kako moguće videti Partizan ponovo u Ligi šampiona, gde ga je i sam uveo 2003. godine, po prvi put u istoriji, svojim odbranama u Njukaslu.

"Svako to gleda iz svog ugla, da li ćemo direktno ili kroz kvalifikacije, to nam je vodilja u novoj godini. Na polovini smo prvenstva i mi moramo da uradimo sve što je do nas, a da li će to biti dovoljno za šampionsku titulu ili ne, videćemo. Naše je da igramo i pobeđujemo, a videćemo kakvo će stanje biti na drugoj strani".

 

Quote

Iako je situacija u Partizanu daleko od idealne Kralj veruje da će Partizan na kraju sezone završiti na drugom mestu.

- Verujem da ćemo da budemo drugi! Sve drugo bilo bi neozbiljno, ne znam kako bih zvučao... Mi smo, ipak, Partizan, znam da možemo kvalitetom da dođemo do drugog mesta. Raspored jeste težak, međutim, takav je i rivalima. U narednom kolu gostujemo Vojvodini u Novom Sadu – najbolji način da pokažemo da smo pravi i od kakvog smo materijala- zaključio je Kralj.

 

Ako nista, bice zanimljivo ispratiti prelazni rok u ekipama koje se budu takmicile, pa onda i naredno prvenstvo - naravno i kako ce se TSC/Cukaricki snaci u grupnoj fazi LE/LC.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, goldberg said:

Iako mnogi nisu verovali, izgleda da ce FKP stvarno u ligu konferencije, a bilo je svakakvih izjava, na primer:

 

 

 

Ako nista, bice zanimljivo ispratiti prelazni rok u ekipama koje se budu takmicile, pa onda i naredno prvenstvo - naravno i kako ce se TSC/Cukaricki snaci u grupnoj fazi LE/LC.

Pa...sreća je što su u polufinalu Kupa prve 4 ekipe i da će jedna od njih osvojiti Kup, normalno. Inače bi bilo pitanje učešće u Evropi uopšte.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Constantin said:

Vadimo se lagano, ali sigurno...

 

Nek se vade, da se ne blamiraju vise. Juce , opet poklon golovi, penal i onaj prvi gol, ali to je sve ocekivano, pitanje je samo koliko penala i crvenih ce odbrana da napravi, a napad sta uradi , uradi. 

Sreca pa se Skrbic malo vratio , inace, pisi propalo. Malo i Simovic pomogao kad nije svirao penal za Napredak u proslo kolo. 

 

Ali bar malo vise trce i bore se u zadnjih nekoliko kola, za razliku od totalnog nistavila tokom veceg dela sezone. 

Pobeda nad Spartakom znaci i siguran opstanak bez baraza. 

Drago mi je da se publika malo ukljucila , juce nikad glasnija podrska i sto su prepoznali trenutak da pomognu klubu. 

I da su bar na terenu izgarali, iako i dalje prave nevidjen gluposti, penal, crveni, poklon penal, greske itd itd. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...