Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 minute ago, Constantin said:

Kažu...nije lopov koj krade, nego koj se uvati...:80:

uvatio ih Džaja zajedno sa nedimovićem

ovu sprdnju od takmičenja stvarno valja ukinuti na jedno 3-5 godina

još sad kad uđu dunjićevci i belivuci u super ligu igranka ima da traje 24h dnevno  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

uvatio ih Džaja zajedno sa nedimovićem

ovu sprdnju od takmičenja stvarno valja ukinuti na jedno 3-5 godina

još sad kad uđu dunjićevci i belivuci u super ligu igranka ima da traje 24h dnevno  

Zaveo Džaja red, nema zebancija....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

uvatio ih Džaja zajedno sa nedimovićem

ovu sprdnju od takmičenja stvarno valja ukinuti na jedno 3-5 godina

još sad kad uđu dunjićevci i belivuci u super ligu igranka ima da traje 24h dnevno  

Dupli dopis iz UEFA. Zato je FSS morao da reaguje.

Prvi je koliko znam imao prijavu iz Srbije, i možda i prvi put da je UEFA reagovala na ovakve prijave.

Link to comment
Share on other sites

Spartak i GAT ne verujem da imaju neke veze sa Kolubarom, jer je Lazarevac moguce namestao za sebe i za kladionicu i za zaradu para. Nije Spartak nudio novac njima da ih puste, da je tako bilo i Spartak bi bio zestoko kaznjen. Ovako su kaznjeni jer "nisu ucinili nista da do toga dodje" tj da prijave, tako bar mi deluje nekako logicno. 

Kolubara bila jos letos pod monitoringom UEFA nakon prijateljske sa Goricom 0 4 poraz. Ili je to bilo zimus. UEFA ih zna od ranije, posebno su analizirali ponasanje svih na terenu, golove, nacin kako su se stoperi kretali, penal protiv GATa, kako je Tatomirovic reagovao i slicno. 

 

Sve su to poslali FSSu, da se pita samo FSS nista od ovih kazni ne bi bilo, niti neko iz FSSa vodi brigu o ovakvim stvarima. 

 

E sad, koliko je sve ovo istina sto se pise po portalima, to niko ne zna. 

 

Ne zaboravite da je Svaba Djurdjevic lani otisao iz Lazarevca iznenada nakon 30.kola i nazvao ljude iz uprave amaterima i to valjda nakon utakmice sa Spartakom koja je zavrsena 7+. Ili pre ili nakon te utakmice. Moguce da je i on znao sta se radi, to se bas secam da je otisao neocekivano jer je imao dobar rezultat sa njima do tada. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

https://youtube.com/clip/Ugkx-ZW4f3w_waggOaI42MwpXEmjVh35HCJy

Evo tog penala Tatomirovica pa procenite da li Tatomirovic i koliko ovde faulira igraca ili igrac Mladosti vise pada kao pokosen.Pa ako je samo Kolubara namestala zasto ovaj pada kao da ga je grom udario a zasto sudija uopste svira ovakav penal jel i sudija nije kriv samo Kolubara?:)

Edited by KingOfTheBongo
Link to comment
Share on other sites

Aaa, za mene nikada nece zastariti. Definitivno jedna od najdrazih utakmica, i vratim se ovom snimku tako s vremena na vreme. Oraspolozi me. Sve je tako amaterski uradjeno, da dobija komicnu notu.

Ipak na drugom mestu vecne liste. Na prvom je i dalje Fljamurtari...

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I tako unazad idemo, i Velibor Džarovski, kralj nameštanja utakmica, pomenuh ga gore:

 

Quote

 

Džarovskog su teretili za 22 utakmice, ali se on širom stare Juge "hvalio" kako je namestio preko 80 utakmica na razne načine.

- Postoji razlika između nameštanja i lažiranja. Nameštanje je kad učestvuju oba kluba, a lažiranje je ono - ovaj da napravi crveni karton, ovaj penal, pa golman pusti gol, ili autogol. I u jednom i u drugom je ipak najvažnija "crna tašna i lova".

Najpoznatije Veliborovo nameštanje je na utakmici četvrte makedonske lige Leskoec − Velgošti, koja je odigrana 1971., a završila se rezultatom 134:0, i jedna drugoligaška rukometna utakmica koja se završila rezultatom 0:0.

- Morao sam da napravim taj rezultat 134:0 jer sam se plašio da drugi ne naprave veći, pa pošto su oni napravili da bude 96:0, ja sam morao da se osiguram i napravio sam veći.

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Plej in i plej aut su gluposti. Ekipe koje ne mogu u Evropu i pogotovo one koje ne mogu da ispadnu mogu tu da rade svasta. Pogotovo ove u plej autu. Pogledajte samo rezultate predhodnih godina i nacete dosta sumnjivih. Nije Kolubara jedina to radila samo se na njima prelomilo. 

Edited by VukVule1988
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VukVule1988 said:

Plej in i plej aut su gluposti. Ekipe koje ne mogu u Evropu i pogotovo one koje ne mogu da ispadnu mogu tu da rade svasta. Pogotovo ove u plej autu. Pogledajte samo rezultate predhodnih godina i nacete dosta sumnjivih. Nije Kolubara jedina to radila samo se na njima prelomilo. 

Nije problem u formatu nego u savezu koji ne radi ništa po tom pitanju. Mogu komotno da formiraju nezavisno telo koje će pratiti regularnost takmičenja, ali naravno da im to nije u interesu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Ako ne ispadne ? Recimo izbace Rangers ?

 

U tom vrlo verovatnom slucaju igrace sa nekom od 3 ekipe gore nabrojane, koje prodju ostale dvomece 

1 minute ago, Milko Miller said:

Ako ispadnu, ulaze direktno u grupnu fazu Lige Evrope. 

 

Jel? Zar ne igraju sa gubitnicima iz ostalih parova, pa ako pobede LE, ako ne Liga konferencija?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

 Jel? Zar ne igraju sa gubitnicima iz ostalih parova, pa ako pobede LE, ako ne Liga konferencija?

Nije kao kod staze prvaka. Ko ispada u trecem kolu, ide direktno u grupnu fazu LE. Tako da TSC ima bar grupnu fazu LE, dok Cukaricki ima bar grupnu fazu LK. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Perkos2 said:

ima stadion u GM ne mora lazarevac

Cuo sam da im je Metalac trazio 120k evra ako hoce da budu domacini u Gm. Ovi su to odbili.

 

E sad da li se Metalka revansira za onu jednu sezonu kada se pravio njihov stadion koju su igrali u Kg, vrlo moguce. Jer su narednu igrali na Borcevom u Cacku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...